Braun Satin Hair 7 Straightener ES 3-C recenze

Braun Satin Hair 7 Straightener ES 3-C recenze a zkušenosti
(81.8%)

Vaše vlasy si dělají, co se jim zlíbí a vás tato nekázeň pomalu přestává bavit? Chcete-li svému účesu dát řád, zřejmě budete potřebovat pomocníka. Vaše vlasy krásně srovná...

od 1769 Kč s DPH Zobrazit nejlepší nabídku

Velmi zajímavou žehličkou je model výrobce Braun ES3 z řady SatinHair. Je jednou ze žehliček, které počítají s barvenými vlasy a výrobce přizpůsobil tuto žehličku tak, že vlasy během úpravy zvlhčuje, aby se předešlo vysoušení a poškození, což je u barvených vlasů největším rizikem. S funkcí ColorSaver tato žehlička bojuje proti vyblednutí barev vlasů.

Moderní design a kompaktní velikost

I když má tato žehlička moderní design a provedení karmínový červená a černá je velmi hezké, mně osobně se více líbí minimalistický design a tato žehlička je na můj vkus trochu prokombinovaná. Ale někomu se může líbit právě takový vícebarevný design. Velikost je však výborná a žehlička se výborně drží v ruce a komfortně ovládá. Hmotnost je dobrá a při úpravě nemáte pocit, že vám těží ruku.

Obchody, kde koupíte online:

Super hladké žehlící plochy

Žehlení je kvalitní díky výborným pohyblivým žehlícím plochám s mimořádně hladkým povrchem pro co nejmenší tření. Jde o kvalitní keramické plochy NanoGlide. Po uvolnění vlasy výborné skluznou a úprava vlasů je opravdu snadná a komfortní.

Kladné hodnocení si zaslouží i funkce IONTEC a integrovaný selektor vlasů, který na základě tloušťky vlasů umožňuje nastavit doporučenou teplotu. Nechybí tlačítko na manuální zvyšování teploty, na maximální teplotu 230 ° a displej se zobrazením. Nejvíce jsem ocenila funkci paměti pro poslední uživatelské nastavení.

Automatické vypnutí, funkce, kterou oceníte

I tato žehlička má bezpečnostní systém automatického vypnutí po 30 minutách. Bez ohledu na to, zda je nebo není v nečinnosti. Je to funkce, kterou opravdu oceníte. Nejednou se při klasické kulmě vrátím od výtahu do bytu zkontrolovat, jestli jsem vytáhla kabel ze zásuvky.

thumb_up

+ Kvalitní zpracování a příjemná hmotnost
+ Výborně žehlící plochy pro šetrnou úpravu i barvených vlasů
+ Integrovaný selektor typu vlasů
+ Paměť pro poslední uživatelské nastavení
+ Automatické vypnutí
+ Otočný kabel

thumb_down

- Délka kabelu až 2 m
- Absence pouzdra v balení

Pohled na závěr

Tato žehlička upraví vlasy výborně, a hlavně zachovává vlasy díky technologiím, které obsahuje, hladké a přirozeně lesklé. Doporučuji ji na barvené vlasy, s nimiž si šetrně poradí. Mínusem je chybějící pouzdro nebo držák pro uskladnění a pro mě zase nepochopitelná délka šňůry až 2 metry.

Poměr výkon a cena řadí tuto žehličku na vlasy do kategorie výhodný nákup.

Vývoj ceny produktu Braun Satin Hair 7 Straightener ES 3-C

Podobné produkty


Pozrite si aj Nejprodávanější, Nejlevnější, Zlevněné Žehličky na vlasy

Podělte se o své zkušenosti s tímto produktem, jeho kvalitou, reklamací, či přístupem. Budeme rádi za každou Vaši zkušenost.

Buďte první, kdo přidá zkušenost k produktu Braun Satin Hair 7 Straightener ES 3-C

Přidat komentář