Braun Satin Hair 7 Straightener ES 3-C

Žehlička na vlasy Braun Satin Hair 7 Straightener ES 3-C

Vaše vlasy si dělají, co se jim zlíbí a vás tato nekázeň pomalu přestává bavit? Chcete-li svému účesu dát řád, zřejmě budete potřebovat pomocníka. Vaše vlasy krásně srovná...

od 1769 Kč s DPH Zobrazit nejlepší nabídku

Vaše vlasy si dělají, co se jim zlíbí a vás tato nekázeň pomalu přestává bavit? Chcete-li svému účesu dát řád, zřejmě budete potřebovat pomocníka. Vaše vlasy krásně srovná a oživí žehlička Braun SatinHair 7 ES3. Navíc jsou desky vyrobeny z keramického materiálu NanoGlide, který se po vlasech krásně sklouzne s minimem tření. Vaše vlasy budou zdravě zářit a vy s nimi!

Žehlení bez ztráty barvy vlasů

Barvené vlasy bývají jemnější a náchylnější k poškození. Žehlička Braun SatinHair ES3 přichází s funkcí Colour Saver, bojující proti blednutí barev, díky které vašim vlasům zůstane jejich krásná sytá barva. Zároveň vlasy nebudou přesušené - žehlička průběžně uvolňuje saténové ionty, které směřují vlhkost vzduchu tam, kde vlasy zrovna potřebují. Ani statická elektřina si už s vaším účesem nebude pohrávat a konečně získáte pocit, že máte své vlasy pod kontrolou.

Obchody, kde koupíte online:

Zjistit cenu v srovnávači heuréka Porovnat ceny heureka.cz
Kasa.cz 1819 Kč
2199 Kč
Do obchodu Kasa.cz
Okay.cz 1769 Kč
2199 Kč
Do obchodu Okay.cz
Euronics.cz 1819 Kč
2199 Kč
Do obchodu Euronics.cz
Alza.cz 1999 Kč
2499 Kč
Do obchodu Alza.cz
favorite Pridali sme nové recenze na Žehličky na vlasy a redakčný výber nejlepší Žehličky na vlasy

Úprava všech typů vlasů bez poškození

Ať máte vlasy jemné, které snesou jen nižší teploty, nebo normální či velmi husté, žehlička Braun SatinHair 7 ES3 si hravě poradí s každým typem vlasů tak, aby získaly optimální péči při správné teplotě. Žehlička nabízí 9 teplotních stupňů, stačí jen v menu vybrat váš typ vlasů. Aby vlasy nebyly nadměrně namáhány, je žehlička opatřena patentovanými pružnými žehlicími deskami, které rozdělují tlak rovnoměrně a proces žehlení je tak pro vlasy citlivější. 

Komfortní použití

Aby si úpravu účesu užívaly nejen vaše vlasy, ale i vy, nabízí žehlička Braun SatinHair 7 ES3 několik příjemných detailů, díky kterým pro vás bude žehlení zábavou. Ve spěchu oceníte rychlé nahřátí žehličky do 40 sekund a zároveň se nemusíte bát, zda jste ji poté z roztržitosti nezapomněla vypnout – žehlička myslí v tomto směru za vás a po 30 minutách nečinnosti se sama vypne. Větší vzdálenost zrcadla od elektrické zásuvky už vás díky 2metrové šňůře při cestě k dokonalému účesu rovněž nezastaví.

Parametry

Další parametry
Žehlicí plocha Keramika
Displej LCD
Nastavitelná teplota elektronická regulace
Ionizátor Ano
Počet teplot 1
Max. teplota 200 °C
Příkon 170 W
Duální napětí na cesty (115 V / 230 V) Ne
Délka přívodního kabelu 2 m
Bezpečnostní vypínání Ano
 
Rozměry
Hmotnost výrobku 0.4 kg
Šířka balení 8.0 cm
Výška balení 13.0 cm
Hloubka balení 35.5 cm
Hmotnost balení 0.6 kg

Vývoj ceny produktu Braun Satin Hair 7 Straightener ES 3-C

Podobné produkty


Pozrite si aj Nejprodávanější, Nejlevnější, Zlevněné Žehličky na vlasy

Podělte se o své zkušenosti s tímto produktem, jeho kvalitou, reklamací, či přístupem. Budeme rádi za každou Vaši zkušenost.

Buďte první, kdo přidá zkušenost k produktu Braun ST 750 ES3

Přidat komentář