K péči a úpravě vlasů už dávno nepatří jen šampon a hřeben. Pro úpravu dnes najdeme na trhu velké množství fénů, kulem, kulmofénů a žehliček na vlasy. Právě žehličky na vlasy za poslední roky obsadili první místo v péči o vlasy. Kdo by nechtěl úpravu vlasů, jako od kadeřníka i v domácím prostředí. Výběr žehličky na vlasy není komplikovaná záležitost, pokud ovládáte alespoň pár informací, jaké druhy žehliček na trhu jsou a na jaký druh úpravy vlasů jsou vhodné.

Typ žehličky na vlasy podle způsobu úpravy vlasů se může lišit. Jsou žehličky, které jsou určeny pouze na žehlení vlasů na hladký účes a žehličky, kterými vytvoříte i vlny a lokny. Při výběru si všímejte zaoblení žehlící plochy. Právě zaoblenější okraje umějí vytvořit pěkné lokny.

Nejlepší žehličky na vlasy 2020 – recenze, test, srovnání

Nejlepší žehličky na vlasy 2020 – recenze, test, srovnání

Nespoléhejte se na reklamy a prodejní dovednosti prodejců elektroniky a spotřebičů. Vybírat podle emocí není ideální. Věřte raději faktem a odborným radám. Připravili jsme pro vás výběr toho nejlepšího, co je momentálně na trhu dostupné. Sesbírali jsme světové a domácí testy, porovnali jsme jejich výsledky, vaše recenze, zkušenosti a hodnocení. Výsledkem je tento žebříček těch... Přečíst článek