Concept CK9090 recenze

Concept CK9090 recenze a zkušenosti
(78.4%)

Multifunkční hrnec Concept CK 9090 s 9+1 funkcí: umí upéct i bábovku! Důvody, proč se rozhodnout právě pro multifunkční hrnec CK9090: Spotřebič, který umí smažit,...

od 2199 Kč s DPH Zobrazit nejlepší nabídku

Hrnec Concept CK9090 mám jen pár dní a stále se na něm učím, jak co nejlépe připravovat jídlo. Zatím jsem zkoušela maso, přílohy a jednoduchý koláč. Za největší výhodu považuji univerzálnost. Díky funkcím se dá v tomto multifunkčním hrnci jídlo připravit na jakýkoliv způsob.

Tento hrnec má velmi pěkný design a hlavně, co hodnotím kladně, je prostorově úsporný. Na lince nebo na pracovním stole nezabírá mnoho místa. Po bocích má úchyty na přenášení, ale nedrží se to velmi pohodlně. Možná kdyby byly hlouběji, aby tam vešli prsty trochu víc.

Kladně hodnotím vrchní pokličku, ta je skleněná a během přípravy si umím zkontrolovat stav jídla, aniž jsem musela otevírat hrnec. Plusem jsou protiskluzové nožičky.

Obchody, kde koupíte online:

Zjistit cenu v srovnávači heuréka Porovnat ceny heureka.cz
Kasa.cz 2199 Kč
2499 Kč
Do obchodu Kasa.cz
Okay.cz 2199 Kč
2999 Kč
Do obchodu Okay.cz
Euronics.cz 2199 Kč
2499 Kč
Do obchodu Euronics.cz
Alza.cz 2199 Kč
2499 Kč
Do obchodu Alza.cz
favorite Pridali sme nové recenze na elektrické hrnce a redakčný výber nejlepší elektrické hrnce

Co se týče funkcí, tak ty musím pochválit. Dá se v něm vařit, dusit, péct, a dokonce i smažit. V balení naleznete koš na fritování. Velmi rychle se dají udělat hranolky nebo vysmažíme řízky.

Co se týče pečení, odzkoušený mám jen jednoduchý hrnkový koláč a ten se vydařil. Díky nepřilnavému povrchu nádoby se dobře vybíral. Dá se však upéct i bábovka. Forma je v balení a je přesně pro rozměr do hrnce. Výborně se na tom dělá i zelenina na mřížce bez oleje. Stačí nalít vodu a na mřížku uložit zeleninu. Za krátkou dobu se udělá v páře.

Hrnec má i funkci udržení teploty, což je plusem. Ovládání je úplné jednoduché a teplota se dá nastavit až do 240 ° (max). Jediné, co mi chybí, je funkce odloženého startu. 

thumb_up

+ Kompaktní rozměry (vhodný i na přenášení)
+ Protiskluzové nožičky (bezpečně drží na každém povrchu)
+ Multifunkčnost (9 + 1 s funkcí pečení bábovky)
+ Možnost sledovat stav jídla během přípravy (skleněná poklice)
+ Funkce udržení teploty
+ Dobrý poměr funkce a ceny

thumb_down

- Nepříliš pohodlné úchyty
- Chybí funkce odloženého startu

S tímto elektrickým multifunkčním hrncem jsem spokojená. Má dokonce i soupravu na fondue. Tu jsem zatím nevyzkoušela.

Nevidím žádné závažné nedostatky, které by tento hrnec měl. Možná při fritování, co jsem zkoušela pouze jednou, to uchycení rukojeti ke koši není nejpohodlnější. Jako univerzální pomocník do domácnosti se mi tento hrnec osvědčil.

Seznam článků

Nejlepší pomalé hrnce - slow cooker. Recenze, testy, zkušenosti

Nejlepší pomalé hrnce - slow cooker. Recenze, testy, zkušenosti

Tzv. slow cooker hrnce, resp. česky pomalé hrnce jsou nejnovějším trendem v oblasti zdravého vaření. Pomohou vám připravit jídlo jednodušší, zdravější a dokonce levnější než klasický sporák či trouba. Podívali jsme se na to, co tyto hrnce dokáží a pomůžeme vám vybrat si ten správný pro... Přečíst článek

Vývoj ceny produktu Concept CK9090

Podobné produkty


Pozrite si aj Nejprodávanější, Nejlevnější, Zlevněné Elektrické hrnce

Podělte se o své zkušenosti s tímto produktem, jeho kvalitou, reklamací, či přístupem. Budeme rádi za každou Vaši zkušenost.

25/10/2017 12:32
Zdena
Hodnocení

Mám dotaz dala jsem hrnec na 240C na osmažení hranolku a hruza hranolky se jenom smažili ale pomalu tudíš to trvalo hrozně dlouho .To kolečko jak svítí tak má zhasnou když je stupen náhřát ale mě nezhasne co s tím _

thumb_down

zatím nic moc

Přidat komentář