Philips HD3037 Viva Collection recenze

Philips HD3037 Viva Collection recenze a zkušenosti
(78.6%)

Inteligent, kterého si zamilujete! Dokázal by vás hrnec upéct koláč ? Pokud si ťukáte na čelo, budete se muset smířit s tím, že v dnešní době nenarazíte pouze na chytrý...

od 2799 Kč s DPH Zobrazit nejlepší nabídku

Hrnec Philips HD3037 Viva Collection jsem si vybírala na základě poměru výkonu, funkce a ceny. Právě tento model byl jedním z mých favoritů, a nakonec rozhodl i ověřený výrobce, s jehož výrobky mám dobré zkušenosti.

Design v nerezovém stylu

Design a velikost mi vyhovují. Právě kompaktní rozměry mi umožňují mít hrnec vždy přípravný na lince. Barevné nerezové provedení se mi hned zalíbilo a ladí mi s jinými spotřebiči v kuchyni. Nožičky tohoto multifunkčního hrnce jsou stabilní a nekloužou po povrchu. Dalším plusem je výklopná rukojeť, která se dá sklopit a nepřekáží tak. Pokud chci hrnec přenést, tak si ho jednoduše vyklopím. Co je výborně při přenášení, je i odpojitelná šňůra.

Obchody, kde koupíte online:

favorite Pridali sme nové recenze na elektrické hrnce a redakčný výber nejlepší elektrické hrnce

Vpředu je přehledný displej a tlačítka pro ovládání a na vrchní straně velmi prakticky ventil na vypouštění páry. Na bočních stranách je velmi dobře řešené odkládání naběračky a stěrky, které jsou v balení. Co se týče výbavy, tak v balení je vše, co jsem potřebovala. Velká hluboká 5 l nádoba s měrkou uvnitř, nízká napařovací nádoba, naběračka, stěrka, odměrka, silikonové chňapky a kniha s recepty a návod.

Funkce nezklamou a jídlo je chutné

Nastavit lze 12 různých funkcí, ale všechny ještě odzkoušené nemám. Ty, které jsem již vyzkoušela, hodnotím kladně. Dušení a pečení masa, příprava příloh a zeleniny na páře, vše zatím splnilo moje očekávání. Nechybí kromě funkce vaření, pečení, dušení ani jogurtovač. Kladně hodnotím i funkci udržení teploty, a to po dost dlouhou dobu. Teoreticky je tam údaj až do 24 hodin s rychlým přihřátí.

Tak dlouhou dobu jsem sice ještě nevyužila, ale pokud se někdo zpozdí na oběd nikdy ho studené jídlo nečeká. Plusem je určitě i odložený start, též po dobu 24 hodin. Jídlo je chutné, a hlavně není vysušené maso, což vidím jako velký přínos. Stalo se mi, že během vaření vypadl proud. Hrnec má však paměť a nastavení si zapamatoval. 

thumb_up

+ Pěkný design a kvalitní zpracování
+ Praktická rukojeť na přenášení
+ Množství užitečných funkcí
+ Jednoduché ovládání
+ Funkce udržování teploty
+ Funkce odložený start
+ Snadné čištění
+ Poměr funkce a cena

thumb_down

- Žádné jsem nenašla

S elektrickým hrncem Philips HD3037 Viva Collection jsem velmi spokojená. Má řadu užitečných funkcí a velmi snadno se obsluhuje. Určitě mi šetří čas a jídlo je dobře připraveno. Trochu jsem se obávala rovnoměrnosti při ohřevu, ale tento hrnec má 3D ohřev a jídlo je rovnoměrně upečené.

Nezkoušela jsem zatím upéct moučník, takže toto nedokážu posoudit. Pokud bych měla najít něco, co hodnotím jako mínus, tak je to přiložena kniha receptů. Podle ní připravit některá jídla nedoporučuji. Určitě sáhněte po jiných receptech nebo se řiďte vlastními zkušenostmi a recepty.

Vývoj ceny produktu Philips HD3037 Viva Collection

Recenze

Klarstein Bristol 35

Klarstein Bristol 35

Pomalý hrnec Klarstein Bristol 35 se skládá ze dvou částí : těžkého vnitřního hrnce z keramiky s víkem , který nabízí prostor pro požadované... Přečíst recenzi

Delimano Edesia 5* Cooker

Delimano Edesia 5* Cooker

Sporák, elektrická trouba, gril, pomalý a parní hrnec v jednom. To je kompaktní systém na vaření od světoznámého výrobce Delimano. Elektrický... Přečíst recenzi

Delimano 18 v 1

Delimano 18 v 1

Multifunkční el. hrnec, ve kterém můžete vařit, péct, smažit či vařit v páře . Nabízí 20 přednastavených programů s možností naprogramovat si... Přečíst recenzi

Podobné produkty


Pozrite si aj Nejprodávanější, Nejlevnější, Zlevněné Elektrické hrnce

Podělte se o své zkušenosti s tímto produktem, jeho kvalitou, reklamací, či přístupem. Budeme rádi za každou Vaši zkušenost.

Buďte první, kdo přidá zkušenost k produktu CONCEPT CK5000

Přidat komentář