inSPORTline Atlanta recenze

inSPORTline Atlanta recenze a zkušenosti
(80.8%)

Eliptický ergometr inSPORTline Atlanta s vysoce kvalitním strojovým zpracováním a podsvíceným dotykovým displejem computeru napoví, že tento Eliptický ergometr patří ke...

od 13990 Kč s DPH Zobrazit nejlepší nabídku

Eliptický trenažér inSPORTline Atlanta je velmi oblíbeným modelem na našem trhu. Svědčí o tom i ocenění Produkt roku 2015. Při nákupu trenažéru je důležité zohlednit kvalitu středu, ložisek a hmotnost zátěžového kola. Tento model tyto parametry splňuje ve vysoké kvalitě. Je výborným pomocníkem při výkonném tréninku pro náročné uživatele. Elipsovitý pohyb končetin při cvičení je plynulý a nezatěžuje tak klouby. Cvičení na eliptickém trenažéru spojuje pohyby jako při běhu, jízdě na kole a výstupu po schodech. Zapojujete tak velké množství svalů těla, zpevňujete si tím svalové partie a odbourejte tuk.

Design

Tento model se mi zalíbil na první pohled svým vzhledem. Masivní rám zaručuje stabilitu a pevnost, která je hned viditelná. Design je moderní a kvalitní zpracování mu dodává nádech luxusu. Jako celek působí velmi kompaktně. Opravdu jsem měla pocit, že každý prvek na tomto přístroji přesně zapadá tam, kam má. Tvar, použité materiály a rozměry vše spolu působí jednotně. Výsledkem je opravdu příjemný, moderní design.

 

Obchody, kde koupíte online:

favorite Pridali sme nové recenze na eliptické trenažéry a redakčný výber nejlepší eliptické trenažéry

Výrobce nabízí model inSPORTline Atlanta dokonce ve čtyřech barevných provedeních. Na výběr tak máte kombinaci černé s hliníkovou šedou s bílými a červenými akcenty. Ta působí spíše klasicky. Zajímavější už vypadá varianta černé s tmavou šedou. Tato barevná verze nese název Atlanta Dark. Pro dámy je Atlanta v barevném provedení černé s hnědošedou a zajímavými růžovými akcenty. Tu označuje výrobce jako Atlanta Black.

Mně se nejvíce líbilo provedení Atlanta White. Jak již název napovídá, jde o krásnou bílou verzi v kombinaci s jemnou šedou. Moderní, svěží vzhled je doplněn růžovými a světlešedými akcenty. Při bílé verzi se můžete setkat i s barevným provedením bílé s červenými akcenty. Každé z těchto barevných provedení je velmi pěkné a designu přístroje nemám co vytknout.

Konstrukce

Kvalitní ocelový rám je zárukou pevnosti a stability trenažéru. Zpracování a použité materiály jsou ve vysoké kvalitě a povrchová úprava odolná proti poškrábání. Na 6-ti místech jsou použity kvalitní strojní ložiska. Přístroj má 3-dílné kliky se strojovými zapouzdřenými ložisky SKF. Líbí se mi nastavení sklonu pedálů a také pogumované pevné i pohyblivé řídítka. Nestalo se mi, aby mi dlaně klouzaly po rukojetích. Při váze trenažéru 51 kg určitě oceníte i transportní kolečka a možnost vyrovnání nerovnosti podlahy za pomoci Micro Shift.

Parametry

V této třídě je již samozřejmostí, že se jedná o magnetický eliptický ergometr s elektronickým ovládáním zátěže. Zátěžové kolo má poctivou váhu 9 kg. Nastavit si můžete 16 stupňů zátěže. Výborným je i poměr otáček, střed k zátěžovému kolu a to 9: 1. Samozřejmostí je systém BeltDrive, který zajišťuje plynulý a poměrně tichý chod. Snímač tepové frekvence je umístěný v rukojetích.

Pro přesnější měření je přístroj vybaven i přijímačem pro snímání z hrudního pásu, který je součástí výbavy. Parametry trenažéru jsou opravdu na velmi dobré úrovni.

Funkce

Počítač modelu inSPORTline Atlanta má přehledný dotykový displej s příjemným modrým podsvícením. Kromě základních funkcí počítače, jakými jsou čas, rychlost, vzdálenost, počet spálených kalorií, puls a výkon, máte k dispozici i údaje jako datum, teplota v místnosti a recovery. K zobrazení jsou i průměrné hodnoty tepové frekvence, průměrné rychlosti a výkonu.

Na výběr máte z 12-ti programů, jednoho manuálního, jakož i výběr programu podle výkonu a 4 programy na základě tepové frekvence. Nabídka je opravdu bohatá. Spokojená jsem byla s nastavením intenzity displeje, což oceníte při večerním cvičení.

thumb_up

+ Stabilní, pevná konstrukce
+ Moderní design ve více barevných provedeních
+ Kvalitní zpracování
+ Hmotnost zátěžového kola
+ Vysoký poloměr otáček
+ Nastavitelné pedály
+ Hrudní pás

thumb_down

- Nezobrazuje údaje současně. Na displeji se zobrazuje vždy pouze jeden údaj
- Nedostačující návod

Moje doporučení

Pro náročné uživatele. Vhodný na pravidelný výkonný trénink.

Pohled na závěr

Model inSPORTline Atlanta si právem zasloužil ocenění produkt roku. Splňuje všechny požadavky na náročný trénink. Kladně hodnotím i široký výběr barevného provedení. Funkčně má nezklamal, výběr funkcí je bohatý. Velmi se mi líbil dotykový displej a možnost nastavení intenzity podsvícení. Tento trenažér vás nezklame. Je to skvělý pomocník při zvyšování vaší fyzické kondice.

Vývoj ceny produktu inSPORTline Atlanta

Podobné produkty


Pozrite si aj Nejprodávanější, Nejlevnější, Zlevněné Eliptické trenažéry

Podělte se o své zkušenosti s tímto produktem, jeho kvalitou, reklamací, či přístupem. Budeme rádi za každou Vaši zkušenost.

Buďte první, kdo přidá zkušenost k produktu inSPORTline Denver

Přidat komentář