Master E10 recenze

Master E10 recenze a zkušenosti
(82.4%)

Eliptical MASTER E10 je vhodný pro vysoce efektivní trénink všech svalových partií. Elipsovitý pohyb je navíc velmi šetrný k Vašim kloubům. Technický popis:...

od 3990 Kč s DPH Zobrazit nejlepší nabídku

Model Master E10 je jednoduchým přístrojem z kategorie základních eliptických trenažérů. Disponuje magnetickým brzdným systémem s manuálním ovládáním zátěže s 8 stupni. S hmotností zátěžového kola 4, 5 kg je jeho váha celkem 32 kg. Už na první pohled je jasné, že tento trenažér není vhodný na náročný trénink. Spíš je vhodný při rehabilitaci nebo nenáročném domácím cvičení.

Design

Vzhled přístroje je originální. Působí celkem svěže a moderně díky barevné bílo modré kombinaci. Řidítka, šlapací pedály a pár prvků je však černých. Celkově na mě však tento model působí vzhledově trochu nekompaktně.

Obchody, kde koupíte online:

Kasa.cz 3990 Kč Do obchodu Kasa.cz
favorite Pridali sme nové recenze na eliptické trenažéry a redakčný výber nejlepší eliptické trenažéry

Konstrukce

Je štíhlá a tak vzbuzuje trochu obavy se stabilitou. Při cvičení se mi místy opravdu zdálo, že spoje nejsou tak pevné, jak by měly být. Délka kroku 28 cm je pro pohodlný trénink málo. Už s mou výškou a průměrným krokem asi 40 cm mi to způsobovalo značný problém. Tímto se dostáváme k cílové skupině, pro kterou je tento trenažér určen. Dorost, uživatelé nižší postavy a senioři

Parametry  

Protože jde o základní model, ani parametrově nevybočuje z řady. Snímač tepové frekvence je umístěn v pevných řídítkách, které jsou ve středu. Řidítka, kterými pohybujete při šlapání, jsou přizpůsobeny tak, aby nepřekážely, pokud se držíte středových řídítek. V tomto jsem problém neviděla, opravdu mi při cvičení nic nepřekáželo. Pro mě byl trenažér po této stránce dostačující.

Funkce  

Jednoduchý počítač je umístěn na středové tyči. Rozměrově je menší, ale čitelnost LCD displeje je dobrá. I během cvičení jsem si dokázala přečíst údaje, jako jsou čas, rychlost, ujetá vzdálenost, počet spálených kalorií a puls.

thumb_up

+ Jednoduchý, snadno přenosný přístroj
+ Menší rozměry, úspora místa
+ Barevné provedení

thumb_down

- Krátká dálka kroku
- Pouze základní počítač

Moje doporučení

Vhodný pro seniory, dorost a postavy nižšího vzrůstu s menší délkou kroku
Pro nenáročný trénink
V malém bytě, nebo menším prostoru vyhrazeném na cvičení

Pohled na závěr

Eliptický trenažér Master E10 patří do kategorie základních trenažérů. Konstrukčně, funkcemi i cenou splňuje všechny požadavky v této kategorii. Po kratším zahřívacím kole jsem si zvykla na jeho konstrukci a cvičilo se mi dobře. Na trhu je velké množství trenažérů v různé kvalitě i ceně, ale pokud máte nižší rozpočet a menší prostor, je dobrou volbou i tento model. Nejdůležitější je vždy chuť cvičit.

Vývoj ceny produktu Master E10

Podobné produkty


Pozrite si aj Nejprodávanější, Nejlevnější, Zlevněné Eliptické trenažéry

Podělte se o své zkušenosti s tímto produktem, jeho kvalitou, reklamací, či přístupem. Budeme rádi za každou Vaši zkušenost.

Buďte první, kdo přidá zkušenost k produktu inSPORTline Austin MG

Přidat komentář