inSPORTline Caracas recenze

inSPORTline Caracas recenze a zkušenosti
(82.6%)

Obsah recenzie:

Eliptical inSPORTline Caracas  je nová generace eliptických trenažérů s novým designem, rozšířenou funkční výbavou a s vysoce kvalitním strojovým zpracováním. Eliptical...

od 15290 Kč s DPH Zobrazit nejlepší nabídku

Tento výborný eliptický trenažér se stále nachází v cenové skupině dostupné pro domácí cvičení. Výkonem a parametry však už míří mezi špičkové zařízení. Nachází se ve skupině nové generace ergometrů s rozšířenou funkční výbavou a svěžím moderním designem. Při tréninku na tomto přístroji zapojíte více svalových partií a zatížíte tak komplexně velké množství svalů horní i dolní části těla. Pro pravidelný náročný trénink je právě inSPORTline Caracas vhodným pomocníkem.

Design

Vzhledově mě tento přístroj opravdu potěšil. Navzdory masivnímu rámu nepůsobí příliš robustně. Zachovává si jednotnou linii v štíhlém těle. Design je opravdu velmi moderní a originální. Vzhled na mě působil od první chvíle velmi příjemně. Barvené provedení dodává trenažéru stylovost.

Tmavě šedá se světle šedou barvou se pěkně doplňují a podtrženo je to bílými a oranžovými akcenty. V tomto stylu je barevně sladěný i počítač a láhev na vodu. Model inSPORTline Caracas mohu zařadit mezi ty hezčí přístroje na našem trhu.

Obchody, kde koupíte online:

Konstrukce

Pevný rám zajišťuje maximální stabilitu při cvičení. Všechny části jsou kvalitně zpracované a použité materiály přidávají na celkové kvalitě tohoto trenažéru. V kloubech se nacházejí strojní ložiska a 3-dílné kliky mají zapouzdřená ložiska SKF. Pevné i pohyblivé řídítka jsou pogumované a zabraňují tak klouzání dlaní při cvičení. Tuto protiskluzovou úpravu oceňuji, protože při náročném cvičení, kdy máte zpocené ruce, opravdu dlaně občas po řídítkách kloužou.

Příjemným překvapením byly pro mě i pedály, ty jsou nastavitelné a mají kvalitní zpracování. Ergonomie přístroje a povrchová úprava jsou na výborné úrovni. Nechybí transportní kolečka a systém Micro Shift při nerovnosti podlahy.

Parametry

Eliptický trenažér inSPORTline Caracas s poctivou hmotností 59 kg zaručuje výkonný trénink pro uživatele do maximální hmotnosti až 150 kg a s neomezenou výškou. Váhou zátěžového kola 8 kg zajišťuje plynulý odpor cvičení. Přístroj disponuje elektronickým ovládáním zátěže v 16-ti stupních. O tichý chod se stará systém Belt Drive. Délka kroku 39 cm je vyhovující pro většinu uživatelů. Snímač tepové frekvence je umístěn v řídítkách. Parametrově se tento ergometr řadí mezi výborný, výkonný přístroj.

Funkce

Největším překvapením je bohatá funkční výbava. Velký přehledný LCD displej zobrazuje velké množství dat. Kromě základních funkcí jako je čas, rychlost, ujetá vzdálenost, puls, výkon a recovery pro měření tělesné kondice, vám poskytne i velké množství rozšířených funkcí. Na výběr máte 12 přednastavených profilů a samozřejmě i osobní profil s nastavením vlastní tratě. Uložit si můžete až 4 různé uživatelské profily. Tuto výhodu oceníte, pokud používáte trenažér i s ostatními členy rodiny. Každý si tak nastaví svůj vlastní uživatelský profil.

Nechybí ani moje oblíbená funkce Body FAT a program HRC, který kontroluje vaši aktuální tepovou frekvenci. Podle nastavení cílové tepové frekvence v určité zóně, vás počítač upozorní signalizací na překročení. Pro přesnější měření je součástí i hrudní pás. Po funkční stránce jsem neměla důvod si stěžovat.

thumb_up

+ Stabilní, pevná konstrukce
+ Kvalitní zpracování
+ Moderní stylový design
+ Protiskluzová úprava řídítek
+ Bohatá funkční výbava
+ Možnost nastavení více uživatelských profilů
+ Hrudní pas součástí výbavy

thumb_down

- Žádné podstatné

Moje doporučení

Tento eliptický trenažér je vhodný i pro velmi náročné uživatele. Doporučit ho můžu i pro používání mezi několika členy rodiny díky jeho funkci nastavení více uživatelských profilů.

Pohled na závěr

Model inSPORTline Caracas je výkonným trenažérem s bohatou funkční výbavou a svěžím moderním Designem. V této cenové kategorii patří mezi jeden z těch nejlepších. Tento přístroj mi poskytoval maximální komfort při cvičení i při velmi náročném tréninku.

Vývoj ceny produktu inSPORTline Caracas

Podobné produkty


Pozrite si aj Nejprodávanější, Nejlevnější, Zlevněné Eliptické trenažéry

Podělte se o své zkušenosti s tímto produktem, jeho kvalitou, reklamací, či přístupem. Budeme rádi za každou Vaši zkušenost.

Buďte první, kdo přidá zkušenost k produktu Spokey Leganes

Přidat komentář