Spokey Leganes recenze

Spokey Leganes recenze a zkušenosti
(78.2%)

Popis produktu: vnější magnetický odpor 8 stupňová ruční regulace odporu hmotnost setrvačníku: 2 kg HSR pulsometr zabudován v rukojetích vestavěná...

od 4790 Kč s DPH Zobrazit nejlepší nabídku

Dalším pomocníkem při zvyšování fyzické kondice a spalování tuku je model Spokey Leganes. Jde o magnetický eliptický trenažér s manuálním nastavením zátěže. Tu si můžete volit v 8 stupních se zátěžovým kolem o váze 2 kg. Jedná se o přístroj vhodný pro domácí cvičení a mírně pokročilý trénink.

Design

Vzhledově se přístroj drží linií klasických trenažérů. Barevné provedení v kombinaci bílé, černé a šedé tuto klasiku ještě podtrhuje. Mně tento klasický design lahodil a barevně na mě působil příjemně. Logo výrobce i označení modelu na bílém podkladu tak zapadalo do celkového vzhledu.

 

Obchody, kde koupíte online:

favorite Pridali sme nové recenze na eliptické trenažéry a redakčný výber nejlepší eliptické trenažéry

Konstrukce

Konstrukčně se jedná opět o jednoduchý model. Překvapil mě svou nízkou hmotností, jen 26kg. Snímač tepové frekvence je uložen v pevných řídítkách. Ty doplňují po stranách pohyblivé řídítka. Jsou výškově dostatečné i pro vyšší postavy. Délka kroku mi seděla, což hodnotím velmi kladně. Vyhnula jsem se tak tomu počátečnímu úderu do kolena, dokud se uživatel sladí s přístrojem. Přestože je konstrukce lehká, je pevná a během celého cvičení byl trenažér stabilní. Příjemně překvapily i vestavěné kolečka, pro lepší manipulaci.

Parametry

Parametrově tento eliptický trenažér splňuje základní požadavky. Maximální váha uživatele by neměla přesáhnout 100 kg.

Funkce

Počítač na zobrazování měřených údajů je již klasicky umístěn na středové tyči. Je jednoduchý, ale zobrazuje vše podstatné. Měla jsem tak přehled o čase, ujeté vzdálenosti, rychlosti, tepu a v neposlední řadě nejdůležitější údaj pro ženu, a tím je počet spálených kalorií.

thumb_up

+ Pevná, stabilní konstrukce
+ Snímač tepové frekvence v rukojetích
+ Vestavěné kolečka pro lepší manipulaci

thumb_down

- Nízká hmotnost zátěžového kola
- Jednoduchý počítač, jen základní funkce

Moje doporučení

  • Tento trenažér je vhodný pro středně pokročilý trénink v domácím prostředí
  • Pro začátečníky i mírně pokročilé uživatele
  • V malých prostorech, kde nezabere mnoho místa
  • Pro ty, kteří potřebují přístroj přesouvat

Pohled na závěr

Kromě nízké hmotnosti zátěžového kola modelu Spokey Leganes nemám co vytknout. Cvičí se na něm dobře. Konstrukce je dostatečně pevná a stabilní. Design je klasický v příjemném barevném provedení. Bez větších problémů můžete trenažér přesouvat pomocí vestavěných koleček. Pokud nemáte čas navštěvovat fitness centra a preferujete cvičení v soukromí domova, Spokey Leganes je pro vás vhodný. Bude dobrým pomocníkem při spalování tuku v těle a zpevňování svalových partií.

 

Vývoj ceny produktu Spokey Leganes

Podobné produkty


Pozrite si aj Nejprodávanější, Nejlevnější, Zlevněné Eliptické trenažéry

Podělte se o své zkušenosti s tímto produktem, jeho kvalitou, reklamací, či přístupem. Budeme rádi za každou Vaši zkušenost.

Buďte první, kdo přidá zkušenost k produktu inSPORTline Atlanta

Přidat komentář