inSPORTline inCondi ET600i recenze

inSPORTline inCondi ET600i recenze a zkušenosti

Eliptický trenažér inSPORTline inCondi ET600i je elektronicky ovládaný eliptical s 8 kg zátěžovým kolem v zadní části . Stroj disponuje vysokou stabilitou konstrukce,...

od 19990 Kč s DPH Zobrazit nejlepší nabídku

Český výrobce inSPORTline patří mezi dobře známých výrobců fitness zařízení a sportovních produktů. Mezi uživateli jsou přístroje tohoto výrobce velmi oblíbené. Nabídka eliptických trenažérů inSPORTline je velmi bohatá. Každý si najde přístroj podle vlastních kritérií, ať už podle ceny nebo výkonu. Pro příležitostné a víkendové cvičení jsou základny modely. Pro náročnější uživatele modely střední výkonné třídy.

Model inSPORTline inCondi ET600i můžeme zařadit do kategorie pro nejnáročnější uživatele a aktivní sportovce. Tento eliptický trenažér s elektronickým ovládáním je zárukou pro kvalitní náročný trénink. Svým výkonem překvapí a zaručí vám maximální uživatelský komfort.

 

Obchody, kde koupíte online:

favorite Pridali sme nové recenze na eliptické trenažéry a redakčný výber nejlepší eliptické trenažéry

Design

Po designové stránce se jedná o opravdu stylový moderní trenažér. Jeho kompaktní štíhlý vzhled a celková ergonomie dodávají tomuto přístroji nádech luxusu. Střední rám, řídítka a celé provedení zapadají spolu do výjimečného jednotného designu. Černé barevné provedení s modrými akcenty jen podtrhuje komplexnost celého vzhledu. Design na mě působil velmi moderně a dynamicky.

Konstrukce

inSPORTline inCondi ET600i je přístroj s vysokou stabilitou konstrukce. Hmotností 67 kg se již řadí mezi těžší přístroje. Tomu odpovídá i nosnost, která je pro uživatele až do maximální hmotnosti 200 kg. Délka kroku je 39 cm. Nechybí 3-dílné kliky se strojovými zapouzdřenými ložisky a systém BeltDrive pro tichý a plynulý chod. Pro bezproblémovou manipulaci obsahuje přístroj velmi kvalitní transportní kolečka. Nechybí ani systém Micro Shift pro vyrovnání při nerovnosti podlahy. Ergonomie přístroje je výborná. Výška řídítek a jejich tvar je vynikající. Zpracování je na vysoké úrovni. Povrchová úprava, i když jsem se trochu obávala při černém provedení viditelnosti škrábanců, je velmi kvalitní a odolná proti poškrábání.   

Parametry

Tento ergometr se řadí svými parametry do kategorie velmi výkonných trenažérů. Hmotnost zátěžového kola je 8 kg. Disponuje 16-ti stupni zátěže. Snímač tepové frekvence je umístěn v řídítkách a nechybí ani hrudní pas pro přesnější měření.

Funkce

inSPORTline inCondi ET600i má propracovaný počítač s LCD displejem a množstvím užitečných funkcí, mezi které patří čas, rychlost, ujetá vzdálenost, puls, počet spálených kalorií, recovery, WATT, tak Body FAT. V nabídce má 12 uživatelských programů, tak HRC programy. Ty plynule přizpůsobují zátěž optimální tepové frekvenci. Pozitivní hodnotím připojení pomocí Bluetooth s mobilním zařízením nebo tabletem. Aplikace iConsole + je dostupná pro Android i iOS zařízení. Možnosti funkcí se značně rozšíří o nastavování programů, ukládání naměřených hodnot a kontrole aktuálních informací přímo při tréninku. Odzkoušela jsem samozřejmě propojenost se sociálními sítěmi. Sdílení výsledků přímo na Facebook a Twitter funguje bez problémů. Další funkce, která mě zaujala je přidávání trasy přímo v Google mapách. Během cvičení tak můžete sledovat reálné snímky trasy za pomoci Street View na mobilu nebo tabletu. Ovládání počítače mi nedělalo žádný problém, po krátkém nastavení už jde všechno jaksi intuitivně.

thumb_up

+ Pevná vysoce stabilní konstrukce
+ Vysoká nosnost
+ Kvalitní zpracování a použité materiály
+ Výborná ergonomie přístroje
+ Luxusní moderní design
+ Připojení pomocí Bluetooth s tabletem, mobilem
+ Velké množství funkcí
+ Nastavení reálných tras

thumb_down

- Horší umístění držáku na láhev pro vysoké postavy

Moje doporučení

Pro domácí jakož i klubové využití. Vhodný pro náročné uživatele a aktivní sportovce.

Pohled na závěr

Model inSPORTline inCondi ET600i je mezi uživateli jedním z nejoblíbenějších trenažérů. Vysoký výkon, kvalitní zpracování, bohatá funkční výbava a moderní design, to vše dostanete za cenu odpovídající výkonu. Nejen pro domácí využití, ale i do menších klubových posiloven, je vhodný tento eliptický trenažér. Moje požadavky na kvalitní přístroj pro náročný trénink splnil na 100%.

Vývoj ceny produktu inSPORTline inCondi ET600i

Podobné produkty


Pozrite si aj Nejprodávanější, Nejlevnější, Zlevněné Eliptické trenažéry

Podělte se o své zkušenosti s tímto produktem, jeho kvalitou, reklamací, či přístupem. Budeme rádi za každou Vaši zkušenost.

Buďte první, kdo přidá zkušenost k produktu inSPORTline Atlanta

Přidat komentář