inSPORTline Denver recenze

inSPORTline Denver recenze a zkušenosti
(79.2%)

Eliptický trenažér inSPORTline Denver  pro aktivní cvičení. Masivní konstrukce elipticalu, třídílné kliky se strojovými ložisky INT a elektronické regulování zátěže to jsou...

od 9990 Kč s DPH Zobrazit nejlepší nabídku

Dalším kouskem z produkce českého výrobce je model inSPORTline Denver. Patří do řady magnetického eliptického trenažéru s elektronickým ovládáním zátěže. Odpadá vám tak ručně nastavování zátěže pomocí manuálního zátěžového kolečka na rámu trenažéru. Cvičení na eliptickém trenažéru je oblíbenou formou domácího tréninku, který můžete využít jako náhradu chůze v případě ošklivého počasí nebo když nemáte čas vyběhnout ven.

Díky pravidelnému tréninku na eliptickém trenažéru podpoříte redukci vaší tělesné hmotnosti. Zlepšíte si kondici, zpevníte komplexně svalové skupiny, zlepšíte si vlastní stabilitu a koordinaci pohybu a v neposlední řadě si rozvíjíte svůj kardiovaskulární systém. S modelem inSPORTline Denver, díky jeho ocelové konstrukci, můžete absolvovat pravidelné náročně tréninky.

Obchody, kde koupíte online:

Insportline.cz 9990 Kč
13690 Kč
Do obchodu Insportline.cz
favorite Pridali sme nové recenze na eliptické trenažéry a redakčný výber nejlepší eliptické trenažéry

Design

Eliptické trenažéry se až na pár výjimek konstrukčně velmi neliší. Čím se výrobci odlišují, je právě design. V tomto případě máme před sebou přístroj, který má moderní design a pár detailů, které mu přidávají na originalitě. Střední rám je mírně ohnutý a zadní část není klasicky zaoblená. Při pohledu na tento trenažér mi liniemi připomínal labuť. Každopádně Design působí svěže a moderně. Barevná kombinace černé a hliníkové šedé je velmi pěkná a červené logo výrobce a název modelu vzhled osvěžují. Počítač barevně i designem ladí k celkovému vzhledu.

Konstrukce

Masivní konstrukce z oceli vydrží dostatečně náročný trénink. Spoje a klouby jsou kvalitně zpracované. Ve všech kloubových spojeních jsou použita kvalitní kluzná pouzdra. Třídílné kliky mají strojová ložiska SKF. Ergonomie konstrukce je výborná a přístroj je pevný a stabilní. Plastové části jsou odolné a kvalitní. Povrchová úprava působí dostatečně odolné i vůči poškrábání.

Řídítka jsou tvarované, což přispívá k pohodlnému cvičení. Po konstrukční stránce nemám tomuto trenažéru co vytknout. Bezproblémovou manipulaci umožňují transportní kolečka a pro vyrovnání stability s podlahou slouží Micro Shift.

Parametry

I když tento model působí masivně, jeho hmotnost 38 kg není až tak vysoká. Nosnost je 150 kg. Zátěžové kolo má váhu 7 kg a na výběr je 16 stupňů zátěže. Tichý a plynulý chod zajišťuje systém BeltDrive. To oceňuji, protože cvičím doma. Nikoho cvičením nerušíte a také poslech hudby není rušen chodem přístroje. Snímání tepové frekvence je umístěno v řídítkách a i klipem do ucha. Parametrově trenažér splňuje požadavky pro náročný trénink.

Funkce

Model inSPORTline Denver má přehledný počítač s dostatečně velkým LCD displejem. Ten zobrazuje monitorované údaje jako je čas, rychlost, ujetou vzdálenost, počet spálených kalorií, puls, výkon, recovery a Body FAT. Nastavit si můžete svůj vlastní profil a tréninkový program nebo si vybrat z 12-ti přednastavených programů. Upřednostnila jsem svůj vlastní program, ten mi vyhovuje při cvičení nejvíce.

Plusem jsou i 4 programy tepové frekvence, kde jsem si mohla nastavit, zda se chci pohybovat v pásmu na spalování tuků, nebo zvyšovat kondici. Pro napájení je v balení síťový adaptér.

thumb_up

+ Kvalitní zpracování, moderní design
+ Pevná a stabilní konstrukce
+ Plynulý a tichý chod
+ Přehledný displej, dostačující počet funkcí

thumb_down

- Není vhodný pro vysoké postavy
- Krátká šňůra síťového adaptéru

Moje doporučení

Tento trenažér je vhodný i pro náročnější trénink v domácím prostředí. Konstrukčně výdrži i tvrdší zacházení. Je vhodný pro každého, kdo nemá chuť jít do fitness centra, ale cvičit v pohodlí domova. I když výrobce neudává max. výšku, pro uživatele vysoké postavy může být cvičení již trochu nepohodlné.

Pohled na závěr

Trénink na trenažéru inSPORTline Denver byl příjemný a ničím nerušený. Chod přístroje plynulý a stabilita na maximální úrovni. V této cenové hladině se parametrově setkáte s dostatečným množstvím eliptických trenažérů, které se výkonem vyrovnávají. Záleží už jen od vašich osobních požadavků a vkusu. Každopádně inSPORTline Denver je dobrou volbou při domácím kondičním cvičení.

Vývoj ceny produktu inSPORTline Denver

Recenze

inSPORTline Avalor ET

inSPORTline Avalor ET

Eliptický trenažér inSPORTline Avalor se vyznačuje velmi robustní konstrukce s nosností 150 kg a magnetickým brzdným systémem. Délka kroku je... Přečíst recenzi

inSPORTline Combre

inSPORTline Combre

Robustní eliptický trenažér inSPORTline Combrit o hmotnosti 52 kg snese maximální zátěž až 150 kg . Vhodný je pro osoby od 150 do 195 cm . Na... Přečíst recenzi

inSPORTline inCondi ET520i

inSPORTline inCondi ET520i

Elektronicky ovládaný eliptický trenažér inSPORTline inCondi ET520i se 7 kg zátěžovým kolem v přední části se vyznačuje vysokou stabilitou.... Přečíst recenzi

Helix Track

Helix Track

Helix Track je krosový trenažér od společnosti Capital Sports vyznačující se setrvačníkem o hmotnosti 18 kg , systémem MagResist s... Přečíst recenzi

Helix Star MR

Helix Star MR

Krosový trenažér Capital Sports Helix Star MR s 21 kg setrvačníkem nabízí cvičencům možnost masivního tréninkového odporu. Systém MagResist... Přečíst recenzi

Eliptical inSPORTline Galicum

Eliptical inSPORTline Galicum

Profesionální eliptický trenažér inSPORTline Galicum se může pochlubit futuristickým nadčasovým designem. Zátěžové kolo o hmotnosti 14,5 kg má... Přečíst recenzi

Podobné produkty


Pozrite si aj Nejprodávanější, Nejlevnější, Zlevněné Eliptické trenažéry

Podělte se o své zkušenosti s tímto produktem, jeho kvalitou, reklamací, či přístupem. Budeme rádi za každou Vaši zkušenost.

Buďte první, kdo přidá zkušenost k produktu Master E10

Přidat komentář