De´Longhi KG 89 recenze

De´Longhi KG 89 recenze a zkušenosti

Mlýnek na kávu s jedním nepohyblivým mlecím kamenem a jedním otáčivým: kávová zrna jsou stlačována a drcena jedno o druhé. Ideální pro pokročilé konzumenty kávy. Poskytuje...

od 1290 Kč s DPH Zobrazit nejlepší nabídku

Zajímavý mlýnek od ověřeného italského výrobce s ocelovými mlecími kameny nabízí profesionální řešení při mletí kávy i do domácností. Čím překvapí a čím zklame právě tento elektrický mlýnek, jehož sám výrobce označuje jako profesionální kávový mlýnek? 

Obchody, kde koupíte online:

Mall.cz 1290 Kč
1499 Kč
Do obchodu Mall.cz
Kasa.cz 1399 Kč
2190 Kč
Do obchodu Kasa.cz
Alza.cz 1299 Kč Do obchodu Alza.cz
favorite Pridali sme nové recenze na mlýnky na kávu a redakčný výber nejlepší mlýnky na kávu

Design profesionála a velkorysý objem zásobníku

Hned po rozbalení mě překvapila velikost tohoto mlýnku a jeho design. Ten mohu opravdu zařadit mezi profesionální vypadající mlýnky. Hranatý minimalistický vzhled, jednoduché ovládací prvky a velký průhledný zásobník, nejen na zrnka kávy, ale i na již umletou kávu.

Zpracování je kvalitní a kombinace plastu a nerezových částí působí stylově. Do zásobníku se vejde 120 gramů kávových zrn a na jedno semletí již dostanete dobrý příděl voňavé kávy.

Výkon a kvalita namleté kávy

Ovládání je velmi jednoduché a po nasypání zrnek do zásobníku jsem prostě nastavila úroveň umletí, ta se nastavuje bočním otočným regulátorem od nejhrubšího přes média až po jemné mletí. Velmi pohodlně se to reguluje a kladně hodnotím možnost vlastního nastavení kdekoliv v rozmezí regulace.

Na přední straně si zase otočným regulátorem nastavíte množství, jaké potřebujete v přepočtu na šálky. Velmi se mi tento systém líbí. Mlýnek vám tak semele jen takové množství, kolik káv chcete připravit. Posledním ovládacím prvkem je tlačítko pro zapnutí a vypnutí na vrchní straně. Kvalita je výborná a káva nebyla přehřátá a neztratila na kvalitě.

Co mě však zklamalo byla jemnost kávy i při nastavení zcela najemno je káva oproti mletí v jiném mlýnku trochu hrubší.

thumb_up

+ Kvalitní zpracování
+ Minimalistický profesionální design
+ Jednoduché ovládání
+ Rychlé mletí
+ Možnosti nastavení tloušťky namletí
+ Nastavení přesného počtu šálků kávy

thumb_down

- Vyšší hlučnost
- Hrubší mletí (nejjemnější stupeň)

Pohled na závěr

Mlýnek na kávu De'Longhi KG 89 mě nezklamal. Mele rychle, rovnoměrně a káva neztrácí na kvalitě. Ovládání se mi velmi líbí a jediné, co mu mohu vytknout je jemné mletí, to by mohlo být ještě o něco jemnější. 

Vývoj ceny produktu De´Longhi KG 89

Podobné produkty


Pozrite si aj Nejprodávanější, Nejlevnější, Zlevněné Mlýnky na kávu

Podělte se o své zkušenosti s tímto produktem, jeho kvalitou, reklamací, či přístupem. Budeme rádi za každou Vaši zkušenost.

Buďte první, kdo přidá zkušenost k produktu Krups GVX 242

Přidat komentář