De´Longhi KG 89 recenze

De´Longhi KG 89 recenze a zkušenosti
(75.8%)

Mlýnek na kávu s jedním nepohyblivým mlecím kamenem a jedním otáčivým: kávová zrna jsou stlačována a drcena jedno o druhé. Ideální pro pokročilé konzumenty kávy. Poskytuje...

od 1044 Kč s DPH Zobrazit nejlepší nabídku

Zajímavý mlýnek od ověřeného italského výrobce s ocelovými mlecími kameny nabízí profesionální řešení při mletí kávy i do domácností. Čím překvapí a čím zklame právě tento elektrický mlýnek, jehož sám výrobce označuje jako profesionální kávový mlýnek? 

Obchody, kde koupíte online:

favorite Pridali sme nové recenze na mlýnky na kávu a redakčný výber nejlepší mlýnky na kávu

Design profesionála a velkorysý objem zásobníku

Hned po rozbalení mě překvapila velikost tohoto mlýnku a jeho design. Ten mohu opravdu zařadit mezi profesionální vypadající mlýnky. Hranatý minimalistický vzhled, jednoduché ovládací prvky a velký průhledný zásobník, nejen na zrnka kávy, ale i na již umletou kávu.

Zpracování je kvalitní a kombinace plastu a nerezových částí působí stylově. Do zásobníku se vejde 120 gramů kávových zrn a na jedno semletí již dostanete dobrý příděl voňavé kávy.

Výkon a kvalita namleté kávy

Ovládání je velmi jednoduché a po nasypání zrnek do zásobníku jsem prostě nastavila úroveň umletí, ta se nastavuje bočním otočným regulátorem od nejhrubšího přes média až po jemné mletí. Velmi pohodlně se to reguluje a kladně hodnotím možnost vlastního nastavení kdekoliv v rozmezí regulace.

Na přední straně si zase otočným regulátorem nastavíte množství, jaké potřebujete v přepočtu na šálky. Velmi se mi tento systém líbí. Mlýnek vám tak semele jen takové množství, kolik káv chcete připravit. Posledním ovládacím prvkem je tlačítko pro zapnutí a vypnutí na vrchní straně. Kvalita je výborná a káva nebyla přehřátá a neztratila na kvalitě.

Co mě však zklamalo byla jemnost kávy i při nastavení zcela najemno je káva oproti mletí v jiném mlýnku trochu hrubší.

thumb_up

+ Kvalitní zpracování
+ Minimalistický profesionální design
+ Jednoduché ovládání
+ Rychlé mletí
+ Možnosti nastavení tloušťky namletí
+ Nastavení přesného počtu šálků kávy

thumb_down

- Vyšší hlučnost
- Hrubší mletí (nejjemnější stupeň)

Pohled na závěr

Mlýnek na kávu De'Longhi KG 89 mě nezklamal. Mele rychle, rovnoměrně a káva neztrácí na kvalitě. Ovládání se mi velmi líbí a jediné, co mu mohu vytknout je jemné mletí, to by mohlo být ještě o něco jemnější. 

Seznam článků

Jak vybrat mlýnek na kávu. Bosch, DeLonghi nebo Krups

Jak vybrat mlýnek na kávu. Bosch, DeLonghi nebo Krups

Bez kávy si neumíte představit svůj den?   Pak jistě víte, že nejlépe chutná tento nápoj z čerstvě namleté kávy.   Vybrat si můžete z různých způsobů přípravy, takové espresso, french press či turecká káva potřebují různou tloušťku mletí. Kávičkári, kteří to myslí se svou... Přečíst článek

Vývoj ceny produktu De´Longhi KG 89

Recenze

Delimano Mlýnek na kávu Joy

Delimano Mlýnek na kávu Joy

Mlýnek Joy na jedno naplnění zpracuje až 40 g kávy , což je dostačující množství pro přípravu 6 šálků tohoto lahodného nápoje. Je vybaven... Přečíst recenzi

Podobné produkty


Pozrite si aj Nejprodávanější, Nejlevnější, Zlevněné Mlýnky na kávu

Podělte se o své zkušenosti s tímto produktem, jeho kvalitou, reklamací, či přístupem. Budeme rádi za každou Vaši zkušenost.

Buďte první, kdo přidá zkušenost k produktu Krups GVX 242

Přidat komentář