Philips HD 9140 recenze

Philips HD 9140 recenze a zkušenosti
(80.4%)

Zlepšete svou životosprávu vařením na páře! Vaření v páře je velice citlivý, přitom snadný a rychlý způsob přípravy pokrmů. Udiví vás, jak může být zdravé jídlo...

od 1599 Kč s DPH Zobrazit nejlepší nabídku

Parní hrnec jsem dostala jako dárek a chvíli jsem ho nechávala tak, dokud jsem se odhodlala k vaření v páře. Musím říct, že mě to chytlo a hrnec teď používám velmi často. Designově se mi líbí a zpracování je kvalitní. Spodní základní část vypadá v kombinaci černé a nerezu s červeným podsvícením tlačítek a displeje velmi pěkně. Chvíli jsem se s ním musela sžít, jak co přesně nastavit, ale po čase se to už stává rutina.

Design a velikost hodnotím kladně. Po rozbalení jsem si ho velmi rychle složila a stejně rychle se dá i složit do uskladnění stavu, kdy nezabírá mnoho místa. Po složení mě tři patra, což je dost pro přípravu i nedělního oběda pro celou rodinu. Jediné, co mě překvapilo, je plast a ne sklo. Viděla jsem verzi parního hrnce iv skleněné verzi, ale ten nebyl na elektřinu, ale přímo na sporák.

Obchody, kde koupíte online:

favorite Pridali sme nové recenze na parní hrnce a redakčný výber nejlepší parní hrnce

Voda se vlévá do spodní části a je tam označení pro minimální a maximální množství vody. Hrnec má tři nádoby a ty jsou také označeny a je třeba zachovat jejich pořadí. Vrchní samozřejmě přikrývá poklice. Na ovládacím panelu je sedm tlačítek, jeden na zapnutí a ostatní pro volbu a poslední na udržování teploty. Nad nimi je už samotný displej s tlačítky přidávání a ubírání hodnot.

Celé ovládání jsem si musela projít v návodu, ale dá se do toho velmi rychle přijít. Vylekala mě kontrolka, která začala blikat a pískat, což signalizuje spotřebování vody. Oproti ní signál, který upozorňuje na ukončení vaření je méně výrazný. Napoprvé jsem sice neodhadla délku doby potravin. Při různých druzích třeba samozřejmě do každé nádoby uložit potraviny se stejnou délkou. Mně se nepovedla mražená zelenina a tam stačí ten čas opravdu aby byl kratší. Ale zase tento hrnec není prioritně pro ohřev mražené zeleniny.

Co považuji za mínus je asi zásobník na vodu. Mohl by být větší. S parním hrncem Philips HD 9140 jsem spokojená a žádné velké mínusy jsem nenašla. Kvalita jídla je výborná, což je největším plusem. Kuchařská knížka, která byla přibalena není v češtině, ale recepty na přípravu jídel v parním hrnci se dají najít i z jiných zdrojů. 

thumb_up

+ Kvalitní zpracování
+ Příjemný design
+ Pohodlné ovládání
+ Rychlá příprava jídla
+ Sítko na bylinky
+ Funkce udržování teploty
+ Snadné čištění

thumb_down

- Recepty (v balení) v cizím jazyce
- Krátká šňůra (kabel)
- Poměrně dost páry (nutné mít zapnutý digestoř)

Tento hrnec mi usnadňuje přípravu jídla a co je nejdůležitější, přinutil mě i zdravější jíst. Na začátku mě vylekalo to množství páry. Jsem spokojená výrobkům a doporučuji ho každému, kdo chce změnit styl přípravy jídla a přejít na zdravější stravu.

Vývoj ceny produktu Philips HD 9140

Podobné produkty


Pozrite si aj Nejprodávanější, Nejlevnější, Zlevněné Parní hrnce

Podělte se o své zkušenosti s tímto produktem, jeho kvalitou, reklamací, či přístupem. Budeme rádi za každou Vaši zkušenost.

Buďte první, kdo přidá zkušenost k produktu Tefal VC 1401

Přidat komentář