Philips HD 9140

Parní hrnec Philips HD 9140

Zlepšete svou životosprávu vařením na páře! Vaření v páře je velice citlivý, přitom snadný a rychlý způsob přípravy pokrmů. Udiví vás, jak může být zdravé jídlo...

od 1599 Kč s DPH Zobrazit nejlepší nabídku

Zlepšete svou životosprávu vařením na páře!

Vaření v páře je velice citlivý, přitom snadný a rychlý způsob přípravy pokrmů. Udiví vás, jak může být zdravé jídlo přitažlivé pro vaše chuťové pohárky. Potraviny jsou mnohem chutnější a výraznější, nemusíte solit ani používat tuky. Potraviny vařené v páře si navíc na rozdíl od potravin vařených ve vodě neztrácí obsažené vitamíny ani minerály. Jsou proto vhodné a zdraví prospěšné dokonce i pro kojence, kterým zdravá zeleninka z parního hrnce Philips HD 9140/91 moc chutná.

Obchody, kde koupíte online:

favorite Pridali sme nové recenze na parní hrnce a redakčný výber nejlepší parní hrnce

Nenamáhejte se ani neztrácejte čas

S parním hrncem Philips HD 9140/91 je vaření zábava – je totiž rychlé, tiché a téměř bez námahy. Jednoduše do něj vložíte všechny suroviny a nemusíte dál nic hlídat, o vše se postará za vás. Připravte snadně a perfektně pokrmy třeba z vajec, rýže, masa, ryb nebo zeleniny. A využít můžete také funkci Udržování teploty, která udržuje ideální teplotu pokrmu k jeho podávání. Jídlo vydrží jako právě uvařené, i když budete čekat, než se u stolu sejde celá rodina.

Už žádná rozvařená zelenina

Nemusíte neustále hlídat čas, parní hrnec Philips HD 9140/91 je vybaven širokým rozsahem předvoleb časování. Jednoduše zmáčknete jedno tlačítko dle typu vařené potraviny a hrnec Philips HD 9140/91 vaří za vás. Přednastavené doporučené časy (pro ryby, zeleninu, rýži a další) můžete dle svých zkušeností samozřejmě měnit.Po dosažení optimální doby vaření hrnec Philips HD 9140/91 sám vypne páru a po dokončení programu spustí signál, který uslyšíte, když nejste ve stejné místnosti.

Jezte to co předtím ale mnohem zdravěji a chutněji

Chutí vás uchvátí i obyčejná brambora připravená v parním hrnci Philips HD 9140/91. Chuť masa, ryb, zeleniny i další pokrmy dostanou nový rozměr a z obyčejných jídel se stane gastronomický zážitek. I ovoce a zelenina si zachová krásnou barvu (například jablka nezhnědnou) a získají výraznou vynikající chuť. V balení parního hrnce Philips HD 9140/91 navíc najdete i praktický receptář s tipy odborníků pro přípravu mnoha chutných pokrmů.

Jednoduchá obsluha i údržba

Parní hrnec Philips HD 9140/91 se skládá ze tří oválných nádob. Vejde se do něj hodně - kapacita nádob se pohybuje od 2,5 do 3,5 litru, přičemž odnímatelná dna dovolují přípravu větších kusů potravin. Hrnec Philips HD 9140/91 se snadno čistí a nevyžaduje mnoho úložného prostoru, všechny jeho tři nádoby se vejdou do jedné. Úložný prostor pro přívodní kabel vám pomůže udržovat plochy ve vaší kuchyni úhledné a uklizené. Vše kromě základny přístroje můžete umývat v myčce na nádobí.

Ohromná úspora času i energií

V parním hrnci Philips HD 9140/91 uvaříte celý oběd včetně polévky velice snadno a s ohromnou úsporou času a energií – vše totiž můžete vařit najednou. Jídlo je přitom dokonale provařené ve všech vrstvách. Dodejte pokrmům nezapomenutelnou chuť a vůni pomocí koření a bylinek s jedinečnou funkcí Flavour Booster. Jednoduše do zvýrazňovače chuti vhoďte své oblíbené bylinky a koření – pára a teplo z nich uvolní vůni, která pokrm dokonale dochutí.

Dolévání vody za chodu

Další funkcí, kterou oceníte, je možnost dolévání vody do hrnce za chodu. Automaticky vám oznámí, když je jí nedostatek – jednoduše ji z boku dolijte a pokračujte ve vaření. Jednou za čas vás upozorní i na potřebu odstranění vodního kamene. Nádobka pro odkapávání vody je dostatečně objemná (500 ml), snadno se vylévá i čistí.

Maximální bezpečnost a pohodlí

Pro vaši bezpečnost má parní hrnec Philips HD 9140/91 tepelně izolované rukojeti, které zamezí popálení vašich rukou. Dalším bezpečnostním opatřením je i ochrana proti přehřátí a proti vaření bez vody a také protiskluzové podložky.

Parametry

Další parametry
Časovač/minutka digitální minutky
Displej digitální
Objem parního hrnce 8.6 l
Počet varných nádob 3
Příkon 900 W
Vaření rýže Ano
Držák na vaření vajec Ne
 
Rozměry
Šířka výrobku 36.0 cm
Výška výrobku 45.0 cm
Hloubka výrobku 22.7 cm
Hmotnost výrobku 2.2 kg
Šířka balení 28.5 cm
Výška balení 33.2 cm
Hloubka balení 28.5 cm
Hmotnost balení 2.8 kg

Vývoj ceny produktu Philips HD 9140

Podobné produkty


Pozrite si aj Nejprodávanější, Nejlevnější, Zlevněné Parní hrnce

Podělte se o své zkušenosti s tímto produktem, jeho kvalitou, reklamací, či přístupem. Budeme rádi za každou Vaši zkušenost.

Buďte první, kdo přidá zkušenost k produktu Tefal VC 1401

Přidat komentář