BABYCOOK SOLO

Parní hrnec a mixér BABYCOOK SOLO

Vařte svým dětem zdravě a zároveň bleskurychle Ve chvíli, kdy vašemu děťátku přestane stačit mléčná strava, se pomalu začnete poohlížet o způsobu, jak co nejjednodušeji...

od 3699 Kč s DPH Zobrazit nejlepší nabídku

Vařte svým dětem zdravě a zároveň bleskurychle

Ve chvíli, kdy vašemu děťátku přestane stačit mléčná strava, se pomalu začnete poohlížet o způsobu, jak co nejjednodušeji a zároveň zdravě připravovat svému miminku první příkrmy. Stačí mít doma šikovného pomocníka, se kterým bude zkoušení různorodých chutí zábavou pro vás i vaše děťátko. Pařní vařič s mixérem Beaba Babycook vám ušetří starosti s přípravou i drahocenný čas. Přístroj Beaba podporuje zdravé stravování od nejmladšího věku a vytváří tak návyky pro celý život, a to s minimem námahy pro rodiče.

Obchody, kde koupíte online:

favorite Pridali sme nové recenze na parní hrnce a redakčný výber nejlepší parní hrnce

Postará o zachování všech potřebných živin

S přístrojem Beaba Babycook, který nabízí hned 2 funkce v 1, jednoduše dopřejete svému drobečkovi to nejlepší, ale zároveň šetříte čas pro sebe. S tímto spotřebičem pokrm pro svého drobečka nejen uvaříte v páře, ale i umixujete, rozmrazíte či ohřejete. Vaření v páře je nejšetrnějším způsob přípravy stravy při zachování všech vitaminů v dané potravině, ale i chuti samotné. 

Příprava jídla je velmi jednoduchá – stačí jen vložit nakrájené potraviny do parního košíku, nalít vodu do přístroje, který se už o vaření postará sám. Jakmile je pokrm hotový, což potrvá maximálně 15 minut, vařič se i sám vypne. Pro ty nejmenší děti příkrm rovnou v přístroji i rozmixujete na hladkou kaši či pyré, ty starší už si pochutnají s gustem i na větších kouscích. 

Vyzkoušejte i další možnosti

Možná jste při vaření pro svého drobečka neodhadli velikost porce a zbytek nechali zmrazit na příště. Při rozmrazování ani ohřívání příkrmů se nemusíte trápit s přípravou vodní lázně – o obojí se vařič Beaba Babycook postará sám.

Parametry

Další parametry
Druh mixér, multifunkční přístroj, parní vařič
Barva šedá
 
Rozměry
Šířka výrobku 15.5 cm
Výška výrobku 27.0 cm
Hloubka výrobku 27.5 cm
Hmotnost výrobku 2.0 kg
Šířka balení 15.5 cm
Výška balení 27.0 cm
Hloubka balení 27.5 cm
Hmotnost balení 2.0 kg

Vývoj ceny produktu BABYCOOK SOLO

Podobné produkty


Pozrite si aj Nejprodávanější, Nejlevnější, Zlevněné Parní hrnce

Podělte se o své zkušenosti s tímto produktem, jeho kvalitou, reklamací, či přístupem. Budeme rádi za každou Vaši zkušenost.

Buďte první, kdo přidá zkušenost k produktu Tefal VC 1301 Minicompact

Přidat komentář