Tefal VC 1401 recenze

Tefal VC 1401 recenze a zkušenosti
(82.6%)

Protože na zdraví nám záleží! Zapomeňte na to, že byste při přípravě jídla pro svou rodinu zabíjeli všechny vitamíny, minerály či stopové přípravky nevhodným způsobem...

od 749 Kč s DPH Zobrazit nejlepší nabídku

Je to můj první parní hrnec a koupili jsme si kvůli dietě s manželem. Oba jsme se rozhodli změnit naše stravování a začali jsme nákupem parního hrnce a odšťavňovače. Tento parní hrnec jsme vybírali kvůli značce, kterou známe, dostupné ceně a rozhodla i velikost, která pro dvě osoby zcela postačuje.

Parní hrnec Tefal VC1401 není extrémně velký a má jen dvě patra, proto je vhodný právě pro 1-2 lidí. Zpracování je kvalitní a ovládání zcela jednoduché. K tomu člověk nepotřebuje ani návod. Rošty se dají upravovat a tím se dá velikost zvětšit. Při celém kuřeti to využívám. V balení byla i nádoba na rýži, ale porce tak pro dítě. Určitě ne na přípravu pro dvě dospělé osoby. Co chválím je průhledný ukazatel vody na spodním díly. Vidím kolik vody mám a mohu podle potřeby dolít. 

Obchody, kde koupíte online:

favorite Pridali sme nové recenze na parní hrnce a redakčný výber nejlepší parní hrnce

Nechybí časovač a automatické vypnutí po dokončení. Co se týče vaření, výborné jsou brambory, zelenina a kuřecí, občas losos. Tyto jídla děláme velmi často, a právě na ně je hrnec vhodný. Celé kuře už nemá tu křupavou kůrku, ale dá se zvyknout i na taková jídla. Jde zde v prvé řadě o používání na přípravu zdravých jídel, bez tuku a pro zachování výživných látek při zelenině.

Pokud bych to měla shrnout, tak jde o velmi jednoduchý parní hrnec se základními funkcemi a rychlou obsluhou. Výhodou je, že pokud ho nepoužíváte, dá se jednoduše rozložit a uskladnit. 

thumb_up

+ Kvalitní zpracování a ověřený výrobce
+ Jednoduché ovládání
+ Možnost kontroly hladiny vody (jednoduchý ukazatel hladiny vody)
+ Kvalitní připravena zelenina se zachováním chuti a výživných látek
+ Cena

thumb_down

- Nádoba nebo spíše miska na rýži je malá (porce pro jednu osobu)
- Nádoby jsou plastové

S parním hrncem Tefal VC 1401 jsem spokojená. Cena byla příznivá a účel hrnec splňuje. Kladně hodnotím kvalitu připravené zeleniny a celkově jídla, jakož i velmi jednoduché ovládání. Mínusem je malá nádoba na rýži, ta je tak pro jednu osobu, ale není problém používat jinou. Nádoby jsou plastové a ne skleněné, což může způsobit, že časem nebudou již takové pěkné nebo na nich budou mikroškrábance. Zatím jsem však nic takového neznamenala. Tento parní hrnec je ve výborném poměru výkon, funkčnost a dostupná cena. Doporučuji ho nenáročným uživatelům.

Vývoj ceny produktu Tefal VC 1401

Podobné produkty


Pozrite si aj Nejprodávanější, Nejlevnější, Zlevněné Parní hrnce

Podělte se o své zkušenosti s tímto produktem, jeho kvalitou, reklamací, či přístupem. Budeme rádi za každou Vaši zkušenost.

Buďte první, kdo přidá zkušenost k produktu Tefal VC 1301 Minicompact

Přidat komentář