Tefal VC 1401 recenze

Tefal VC 1401 recenze a zkušenosti
(82.4%)

Protože na zdraví nám záleží! Zapomeňte na to, že byste při přípravě jídla pro svou rodinu zabíjeli všechny vitamíny, minerály či stopové přípravky nevhodným způsobem...

od 749 Kč s DPH Zobrazit nejlepší nabídku

Je to můj první parní hrnec a koupili jsme si kvůli dietě s manželem. Oba jsme se rozhodli změnit naše stravování a začali jsme nákupem parního hrnce a odšťavňovače. Tento parní hrnec jsme vybírali kvůli značce, kterou známe, dostupné ceně a rozhodla i velikost, která pro dvě osoby zcela postačuje.

Parní hrnec Tefal VC1401 není extrémně velký a má jen dvě patra, proto je vhodný právě pro 1-2 lidí. Zpracování je kvalitní a ovládání zcela jednoduché. K tomu člověk nepotřebuje ani návod. Rošty se dají upravovat a tím se dá velikost zvětšit. Při celém kuřeti to využívám. V balení byla i nádoba na rýži, ale porce tak pro dítě. Určitě ne na přípravu pro dvě dospělé osoby. Co chválím je průhledný ukazatel vody na spodním díly. Vidím kolik vody mám a mohu podle potřeby dolít. 

Obchody, kde koupíte online:

Zjistit cenu v srovnávači heuréka Porovnat ceny heureka.cz
Kasa.cz 799 Kč
1199 Kč
Do obchodu Kasa.cz
Okay.cz 749 Kč
990 Kč
Do obchodu Okay.cz
Euronics.cz 799 Kč
1199 Kč
Do obchodu Euronics.cz
favorite Pridali sme nové recenze na parní hrnce a redakčný výber nejlepší parní hrnce

Nechybí časovač a automatické vypnutí po dokončení. Co se týče vaření, výborné jsou brambory, zelenina a kuřecí, občas losos. Tyto jídla děláme velmi často, a právě na ně je hrnec vhodný. Celé kuře už nemá tu křupavou kůrku, ale dá se zvyknout i na taková jídla. Jde zde v prvé řadě o používání na přípravu zdravých jídel, bez tuku a pro zachování výživných látek při zelenině.

Pokud bych to měla shrnout, tak jde o velmi jednoduchý parní hrnec se základními funkcemi a rychlou obsluhou. Výhodou je, že pokud ho nepoužíváte, dá se jednoduše rozložit a uskladnit. 

thumb_up

+ Kvalitní zpracování a ověřený výrobce
+ Jednoduché ovládání
+ Možnost kontroly hladiny vody (jednoduchý ukazatel hladiny vody)
+ Kvalitní připravena zelenina se zachováním chuti a výživných látek
+ Cena

thumb_down

- Nádoba nebo spíše miska na rýži je malá (porce pro jednu osobu)
- Nádoby jsou plastové

S parním hrncem Tefal VC 1401 jsem spokojená. Cena byla příznivá a účel hrnec splňuje. Kladně hodnotím kvalitu připravené zeleniny a celkově jídla, jakož i velmi jednoduché ovládání. Mínusem je malá nádoba na rýži, ta je tak pro jednu osobu, ale není problém používat jinou. Nádoby jsou plastové a ne skleněné, což může způsobit, že časem nebudou již takové pěkné nebo na nich budou mikroškrábance. Zatím jsem však nic takového neznamenala. Tento parní hrnec je ve výborném poměru výkon, funkčnost a dostupná cena. Doporučuji ho nenáročným uživatelům.

Vývoj ceny produktu Tefal VC 1401

Podobné produkty


Pozrite si aj Nejprodávanější, Nejlevnější, Zlevněné Parní hrnce

Podělte se o své zkušenosti s tímto produktem, jeho kvalitou, reklamací, či přístupem. Budeme rádi za každou Vaši zkušenost.

Buďte první, kdo přidá zkušenost k produktu Philips HD 9140

Přidat komentář