Tefal VS 4003

Parní hrnec Tefal VS 4003

Jednoduchá a efektivní příprava jídel! Je léto a vy nemáte chuť na těžká smažená jídla? Nebo jste fanouškem zdravého životního stylu a lehké pokrmy patří k vaší...

od 2999 Kč s DPH Zobrazit nejlepší nabídku

Jednoduchá a efektivní příprava jídel!

Je léto a vy nemáte chuť na těžká smažená jídla? Nebo jste fanouškem zdravého životního stylu a lehké pokrmy patří k vaší oblíbené stravě? Potřebujete pomocníka, který vám umožní připravit vše v jednom procesu a bez následného pracného mytí špinavého nádobí? Pokud jste alespoň na některou z těchto otázek odpověděli kladně, je tu pro vás parní hrnec Tefal VitaCuisine VS400330, černo-nerezový elegán s příkonem 2000W! 

Obchody, kde koupíte online:

favorite Pridali sme nové recenze na parní hrnce a redakčný výber nejlepší parní hrnce

Šéfkuchař, co šetří místem!

V jednom jediném kroku dokáže parní hrnec Tefal VitaCuisine VS400330 zpracovat až tři vrstvy masa k čemuž využívá patentovanou funkcí Vitamin + pro maximální zachování živin obsažených ve vašem pokrmu. Díky ultrakompaktní designu zabírá parní hrnec Tefal VitaCuisine VS400330 jen nezbytné minimum z vašeho kuchyňského úložného prostoru a když vezmeme v úvahu i množství různých hrnců, které nahrazuje a vy je tak můžete vyřadit z vašeho kuchyňského arzenálu, můžeme dokonce říci, že ve vaší kuchyni nový úložný prostor vytváří!

Servírujte přesně podle plánu!

Už se nemusíte zamýšlet a složitě kalkulovat, kdy je potřeba, abyste se přípravě jednotlivých chodů vašeho menu začali věnovat. Díky digitálnímu časovači na 60 minut s funkcí odloženého startu velmi jednoduše nastavíte dobu trvání přípravy a spolehnete se na schopnosti svého parního hrnce. Vy se tak můžete věnovat příjemnějším činnostem a kdykoliv jen zkontrolovat průběh procesu přípravy na digitálním displeji.

A pokud se náhodou hosté opozdí, jednoduše udržíte pokrm teplý a připravený na servírování díky funkci keep warm. Funkce auto-stop zase automaticky plně zastaví proces přípravy jídla přesně v nastaveném čase, čímž zabrání převaření a ztrátě hodnotných živin. 

Je-li libo sladké nebo slané?

Zda se rozhodnete pohostit sebe a své blízké šťavnatým masíčkem, lehkými rybími pokrmy či vegetariánskými jídly z rýže, zeleniny či brambor, všem bude jako sladká tečka jistě stejně chutnat také pudink, suflé či jiný dezert, který v parním hrnici Tefal VitaCuisine VS400330 připravíte ve čtyřech skleničkách se silikonovými víčky, které tvoří příslušenství přístroje. Inspirujte se a začněte tvořit širokou škálu delikates i díky obsažené knize s ověřenými recepty!

Parametry

Další parametry
Časovač/minutka digitální minutky
Displej digitální
Počet varných nádob 3
Příkon 2000 W
Vaření rýže Ano
Držák na vaření vajec Ne
 
Rozměry
Hmotnost výrobku 3.1 kg
Šířka balení 35.4 cm
Výška balení 31.6 cm
Hloubka balení 31.6 cm
Hmotnost balení 4.3 kg

Vývoj ceny produktu Tefal VS 4003

Podobné produkty


Pozrite si aj Nejprodávanější, Nejlevnější, Zlevněné Parní hrnce

Podělte se o své zkušenosti s tímto produktem, jeho kvalitou, reklamací, či přístupem. Budeme rádi za každou Vaši zkušenost.

Buďte první, kdo přidá zkušenost k produktu ETA Calderon Vital 1134

Přidat komentář