Tefal VS 4003 recenze

Tefal VS 4003 recenze a zkušenosti
(79.6%)

Jednoduchá a efektivní příprava jídel! Je léto a vy nemáte chuť na těžká smažená jídla? Nebo jste fanouškem zdravého životního stylu a lehké pokrmy patří k vaší...

od 2999 Kč s DPH Zobrazit nejlepší nabídku

Parní hrnec Tefal VS 4003 jsem si zakoupil jen před pár dny právě na základě dobrých recenzí a nelituji. Chtěl jsem změnu, co se týče stravování. Plánuji přejít od takto připravované stravy až k RAW. Ale chtěl jsem právě díky parnímu hrnci ten přechod udělat etapové, aby si tělo zvykalo. Co mohu po pár dnech používání tohoto hrnci napsat.

Designově je tento model jeden z těch krásnějších, které jsem viděl a ze kterých jsem vybíral. Určitě i značka od výrobce, jehož výrobky znám mi k rozhodnutí dopomohla. Pěkný moderní design a jednoduché ovládání jsou plusy. Velikostí mi vyhovuje a líbí se mi i oválnějším tvar. Nechtěl jsem vysloveně kruhové mísy.

Obchody, kde koupíte online:

favorite Pridali sme nové recenze na parní hrnce a redakčný výber nejlepší parní hrnce

Funkčně mi nic nechybí a nejčastěji využívám odložený start a udržování teploty. Pochválit musím i funkci auto-stop, protože ne všechny parní hrnce ji mají. Objem nádob je pro mě dostatečný. Chybí miska na rýži. V balení jsou však čtyři skleněné poháry na dezerty, které se dají použít i na rýži. Teplota na nejvýše položené nádobě je mírnější, a proto je vhodné tam dávat to, co potřebuje nejnižší čas na přípravu. Celkově je však rychlost a kvalita přípravy jídla velmi dobrá.

Kladně hodnotím nejen chutě, ale i barvu zeleniny a také, že se vůně z jednotlivých nádob při vaření nemísí. Páry uniká trochu víc, než jsem očekával, ale není to zase nic hrozně. Jako největší mínus vidím způsob naplnění vody a to, že se během vaření nelze jednoduše dolít. Při naplnění celého zásobníku však voda vydrží skoro hodinu.

thumb_up

+ Pěkný moderní design
+ Digitální displej a snadné ovládání
+ Rychlá příprava jídla (chutná zelenina se zachováním výživných látek)
+ Funkce (odložený start, auto-stop, udržování teploty)
+ Funkce Vitamin +
+ Poměr výkon, funkce a cena

thumb_down

- Miska na rýži
- Nelze dolévat vodu během vaření

Za krátkou dobu užívání jsem s připraveným jídlem velmi spokojený a k hrnci nemám větších výhrad. Nádoby jsou plastové, ale to jsou skoro u všech modelů. Skleněné by byly určitě hezčí, ale zase i mnohem těžší. Osobně si myslím, že to má i svůj význam, že jsou plastové. 

Vývoj ceny produktu Tefal VS 4003

Podobné produkty


Pozrite si aj Nejprodávanější, Nejlevnější, Zlevněné Parní hrnce

Podělte se o své zkušenosti s tímto produktem, jeho kvalitou, reklamací, či přístupem. Budeme rádi za každou Vaši zkušenost.

Buďte první, kdo přidá zkušenost k produktu ETA Calderon Vital 1134

Přidat komentář