Tefal VS 4003 recenze

Tefal VS 4003 recenze a zkušenosti
(79.6%)

Jednoduchá a efektivní příprava jídel! Je léto a vy nemáte chuť na těžká smažená jídla? Nebo jste fanouškem zdravého životního stylu a lehké pokrmy patří k vaší...

od 2119 Kč s DPH Zobrazit nejlepší nabídku

Parní hrnec Tefal VS 4003 jsem si zakoupil jen před pár dny právě na základě dobrých recenzí a nelituji. Chtěl jsem změnu, co se týče stravování. Plánuji přejít od takto připravované stravy až k RAW. Ale chtěl jsem právě díky parnímu hrnci ten přechod udělat etapové, aby si tělo zvykalo. Co mohu po pár dnech používání tohoto hrnci napsat.

Designově je tento model jeden z těch krásnějších, které jsem viděl a ze kterých jsem vybíral. Určitě i značka od výrobce, jehož výrobky znám mi k rozhodnutí dopomohla. Pěkný moderní design a jednoduché ovládání jsou plusy. Velikostí mi vyhovuje a líbí se mi i oválnějším tvar. Nechtěl jsem vysloveně kruhové mísy.

Obchody, kde koupíte online:

Zjistit cenu v srovnávači heuréka Porovnat ceny heureka.cz
Kasa.cz 2119 Kč
3899 Kč
Do obchodu Kasa.cz
Euronics.cz 2119 Kč
3899 Kč
Do obchodu Euronics.cz
Alza.cz 2399 Kč
3599 Kč
Do obchodu Alza.cz
favorite Pridali sme nové recenze na parní hrnce a redakčný výber nejlepší parní hrnce

Funkčně mi nic nechybí a nejčastěji využívám odložený start a udržování teploty. Pochválit musím i funkci auto-stop, protože ne všechny parní hrnce ji mají. Objem nádob je pro mě dostatečný. Chybí miska na rýži. V balení jsou však čtyři skleněné poháry na dezerty, které se dají použít i na rýži. Teplota na nejvýše položené nádobě je mírnější, a proto je vhodné tam dávat to, co potřebuje nejnižší čas na přípravu. Celkově je však rychlost a kvalita přípravy jídla velmi dobrá.

Kladně hodnotím nejen chutě, ale i barvu zeleniny a také, že se vůně z jednotlivých nádob při vaření nemísí. Páry uniká trochu víc, než jsem očekával, ale není to zase nic hrozně. Jako největší mínus vidím způsob naplnění vody a to, že se během vaření nelze jednoduše dolít. Při naplnění celého zásobníku však voda vydrží skoro hodinu.

thumb_up

+ Pěkný moderní design
+ Digitální displej a snadné ovládání
+ Rychlá příprava jídla (chutná zelenina se zachováním výživných látek)
+ Funkce (odložený start, auto-stop, udržování teploty)
+ Funkce Vitamin +
+ Poměr výkon, funkce a cena

thumb_down

- Miska na rýži
- Nelze dolévat vodu během vaření

Za krátkou dobu užívání jsem s připraveným jídlem velmi spokojený a k hrnci nemám větších výhrad. Nádoby jsou plastové, ale to jsou skoro u všech modelů. Skleněné by byly určitě hezčí, ale zase i mnohem těžší. Osobně si myslím, že to má i svůj význam, že jsou plastové. 

Vývoj ceny produktu Tefal VS 4003

Podobné produkty


Pozrite si aj Nejprodávanější, Nejlevnější, Zlevněné Parní hrnce

Podělte se o své zkušenosti s tímto produktem, jeho kvalitou, reklamací, či přístupem. Budeme rádi za každou Vaši zkušenost.

Buďte první, kdo přidá zkušenost k produktu Tefal VC 1301 Minicompact

Přidat komentář