Tefal VC 3008 recenze

Tefal VC 3008 recenze a zkušenosti
(79.4%)

Parní hrnec Tefal Steam n´Light VC 300831 indikuje každý ze šesti programů jinou barvou světla. Další funkcí je rozmrazování a automatická Keep warm pro udržování...

od 1899 Kč s DPH Zobrazit nejlepší nabídku

Parní hrnec od značky Tefal jsem si koupila proto, že jsem chtěla zapracovat na svém stravování a trochu zhubnout. Na začátku mi jídlo přišlo velmi fádní a nevýrazné, nedostatek chuti jsem maskovala solí a pepřem. Postupně si však tělo zvyklo na novou přirozenou chuť potravin a tak jsem přísun koření úspěšně eliminovala.

Tento model jsem si koupila zejména proto, že byl dobře hodnocen na internetu. A vůbec to nelituji, zatím mě nezklamal.

Obchody, kde koupíte online:

favorite Pridali sme nové recenze na parní hrnce a redakčný výber nejlepší parní hrnce

3 velké nádoby

Parní hrnec člověk nekupuje příliš často a tak jsem si vybrala větší model, který využiji nejen s přítelem, ale také s budoucími potomky. Proto jsem od začátku pokukávala po spotřebiči s třemi přihrádkami. Momentálně jeho potenciál využívám tak na 50%, ale i to mi ušetří spoustu času. V jednom hrnci totiž připravím nejen hlavní chod, ale i přílohu. Součástí balení je praktická miska na rýži a stojan na vejce.

6 programů

Nikdy jsem nebyla velkým nadšencem vaření, v tomto hrnci se však jídlo nedá nijak pokazit a proto je vhodný i pro kuchařské antitalenty. Jeho obsluhu usnadňují také přednastavené programy, díky kterým si připravíte chutnou rybu, maso či zeleninu se všemi živinami. Parní hrnec je vhodný pro každého milovníka zdravé výživy, protože v jídle uchová vitamíny, minerály i stopové prvky.

Líbí se mi, že vodu můžu dolévat i během chodu spotřebiče a nemusím ho odpojovat ze sítě. Parní hrnec je lehký a má příjemný design. Mohl by však mít trochu delší kabel.

thumb_up

+ 3 patra
+ funkce na udržování teploty jídla
+ zdravé jídlo plné živin
+ snadná obsluha
+ přednastavené programy

thumb_down

- chybí více receptů pro začátečníky

Vývoj ceny produktu Tefal VC 3008

Podobné produkty


Pozrite si aj Nejprodávanější, Nejlevnější, Zlevněné Parní hrnce

Podělte se o své zkušenosti s tímto produktem, jeho kvalitou, reklamací, či přístupem. Budeme rádi za každou Vaši zkušenost.

Buďte první, kdo přidá zkušenost k produktu BABYCOOK DUO

Přidat komentář