Fagor Rapid Express 4+6 l recenze

Fagor Rapid Express 4+6 l recenze a zkušenosti
(82.6%)

S tlakovými hrnci Fagor můžete vařit zdravě, chutně a v rekordním čase. Uchovávají až o 50% více živin a ušetříte až o 70% více času než u tradičního vaření. Sada...

od 1999 Kč s DPH Zobrazit nejlepší nabídku

Byl to dárek, velmi praktický a užitečný do kuchyně. Předtím jsme nepoužívali tlakové hrnce, takže jsem měla ze začátku obavy s používáním. Dnešní hrnce jsou však, co se týče bezpečnosti velmi dobře řešené, a tak obavy nejsou na místě, pokud se postupuje podle návodu.

Designově je to velmi pěkná sada nerezových hrnců se stejným průměrem, ale rozdílným objemem. To se mi velmi líbí, že mám tak jeden vysoký 6L hrnec na polévku a druhy 4L nízký na přípravu masa. Stačí vrchní část přehodit na hrnec, který právě potřebuji. V balení byla i trojnožková podložka a napařovací koš. Právě na tu trojnožku se postaví napařovací koš při přípravě. Rukojeť a úchytka jsou plastové, ale jsou pevné a dobře se drží.

Obchody, kde koupíte online:

Kasa.cz 2119 Kč Do obchodu Kasa.cz
Okay.cz 1999 Kč
2299 Kč
Do obchodu Okay.cz
favorite Pridali sme nové recenze na tlakové hrnce a redakčný výber nejlepší tlakové hrnce

Příprava jídla je rychlá a obsluha hrnce jednoduchá. Žádné speciální triky na nastavení a obsluhu si tento hrnec nevyžaduje. Dokonce by měl mít také možnost vaření na sobě. Způsobem, že se hrnce postaví na sebe a vrchní se uzavře. Osobně jsem to nezkoušela, takže to nedokážu posoudit. V návodu se však uvádí i dvouúrovňové vaření. 

thumb_up

+ Pěkný moderní design
+ Kvalitní nerezové zpracování
+ Sada dvou hrnců (4L a 6L)
+ Napařovací koš v balení (spolu s odkládací trojnožkou)
+ Snadná manipulace
+ Automatické uzamčení při zavření hrnce
+ Samočisticí ventil
+ Rychlá příprava jídla

thumb_down

- Žádné podstatné jsem zatím nenašla

S tlakovým hrncem, nebo spíše sadou hrnců, se mi vaří dobře a žádné podstatné mínusy jsem nenašla. Výhodou jsou dvě velikosti hrnců s použitím tlakové poklice a vícestupňová bezpečnost, která nedovolí tlaku páry stoupat, pokud není hrnec dobře uzavřen. Blokování zase nedovolí hrnec otevřít v případě, že je tam vnitřní tlak. Proto je vaření po stránce bezpečnosti dobře ošetřené.

Hrnce mám pár měsíců a zatím jsem neobjevila žádné změny materiálu. Doporučuji ho každému, kdo hledá tlakový hrnec na polévku a maso. Takto mě dva hrnce v jednom balení. Poměr kvalita a cena je velmi dobrý

Vývoj ceny produktu Fagor Rapid Express 4+6 l

Podobné produkty


Pozrite si aj Nejprodávanější, Nejlevnější, Zlevněné Tlakové hrnce

Podělte se o své zkušenosti s tímto produktem, jeho kvalitou, reklamací, či přístupem. Budeme rádi za každou Vaši zkušenost.

Buďte první, kdo přidá zkušenost k produktu Tefal Clipso 6L P4370761

Přidat komentář