Tefal Clipso Precision 6 l recenze

Tefal Clipso Precision 6 l recenze a zkušenosti
(79.2%)

Vsaďte na osvědčenou kvalitu značky Tefal Došla vám trpělivost s vaším starým tlakovým hrncem? Hledáte kvalitního a bezpečného pomocníka do vaší kuchyně? Pak existuje...

od 4299 Kč s DPH Zobrazit nejlepší nabídku

Parní hrnec Clipso Precision jsem si vybrala ze dvou důvodů. Prvním byl jeho výrobce - osvědčená značka Tefal, se kterou mám jen pozitivní zkušenosti. Druhým byl jeho velký objem, jelikož mám doma čtyři hladové krky.

S parním hrncem jsem už měla jakou takovou zkušenost. Moje máma má totiž doma starší a trochu nebezpečně vypadající, ale stále funkční papiňák. S tímto moderním modelem se původní verze nedají srovnávat. Můj parní hrnec se totiž ovládá mnohem snadněji - pouze jednou rukou!

Obchody, kde koupíte online:

Kasa.cz 4299 Kč
5799 Kč
Do obchodu Kasa.cz
Okay.cz 4299 Kč
5499 Kč
Do obchodu Okay.cz
Euronics.cz 4299 Kč
5799 Kč
Do obchodu Euronics.cz
Alza.cz 4299 Kč
5499 Kč
Do obchodu Alza.cz
favorite Pridali sme nové recenze na tlakové hrnce a redakčný výber nejlepší tlakové hrnce

Co se týče kvality, k té se velmi ani netřeba vyjadřovat - všechny díly vypadají být opravdu pevné a předpokládám, že v tomto hrnci budu vařit roky. Ale na to jsem už zvyklá, Tefal zjevně ví, co dělá.

Výrazná úspora času

Asi největším pozitivem tlakového hrnce je úspora času vaření, která je opravdu výrazná. Čím méně je hrnec v provozu, tím méně energií spálíte a tak se vám vaše investice pomalu vrací.

Velkým plusem je tohoto modelu je i časovač. Díky němu můžete na chvíli zapomenout na to, že právě vaříte a můžete se klidně věnovat jiným povinnostem. Spotřebič se vám sám připomene.

Parní hrnec, který vás nebude rušit

Mámin hrnec během vaření vydává opravdu hrozné zvuky. Můj parní hrnec je tichounký a myslím si, že i bezpečnější. Má totiž hned několik bezpečnostních ventilů, které uklidní i nedůvěřivé odpůrce vaření v papiňáku.

Jediným mínusem hrnce byla jeho cena, pokud si však chcete dopřát kvalitu bez jakýchkoli kompromisů, tak na tuto investici po prvním použití pravděpodobně zapomenete.

thumb_up

+ časovač
+ rychlejší vaření
+ úspora času i energií
+ maximální bezpečnost
+ během používání je tichý
+ značka Tefal
+ jednoduché ovládání jednou rukou

thumb_down

- vyšší cena

Vývoj ceny produktu Tefal Clipso Precision 6 l

Podobné produkty


Pozrite si aj Nejprodávanější, Nejlevnější, Zlevněné Tlakové hrnce

Podělte se o své zkušenosti s tímto produktem, jeho kvalitou, reklamací, či přístupem. Budeme rádi za každou Vaši zkušenost.

Buďte první, kdo přidá zkušenost k produktu Fagor Rapid Express 6l 918010067

Přidat komentář