CS Solingen Tlakový hrnec 6 l PREPRO CS-045869 recenze

CS Solingen Tlakový hrnec 6 l PREPRO CS-045869 recenze a zkušenosti
(78.4%)

Tlakový hrnec z nerezové oceli 18/10. Vhodný na všechny typy sporáku včetně indukce. 3 polohový ventil bezpečnostní ventil bezpečnostní pojistka bezpečnostní...

od 999 Kč s DPH Zobrazit nejlepší nabídku

Tlakový hrnec jsem si zakoupila hlavně kvůli polévkám. Pro rychlou přípravu, aniž by všechny chutě z polévky vyvřely. Nepotřebovala jsem žádný speciální hrnec, tak jsem sáhla po jednoduchém za dostupnou cenu. Značku Solingen jsem neznala, ale podle zjištěných informací se jedná o německou značku CS Kochsysteme Solingen.

Obchody, kde koupíte online:

Kasa.cz 999 Kč
2975 Kč
Do obchodu Kasa.cz
Euronics.cz 999 Kč
2975 Kč
Do obchodu Euronics.cz
favorite Pridali sme nové recenze na tlakové hrnce a redakčný výber nejlepší tlakové hrnce

Tlakový hrnec Solingen je vyroben z kvalitní nerezové oceli a zpracování je na velmi dobré úrovni. Jediné, co bych, vytkla je plastové tlačítko, které je tužší a trochu mám obavy i o rukojeť, dost se nahřívá. Zatím však drží a hlavně je, že se teplem nedeformuje.

Těsnění je silonové a zatím s ním problémy nebyly. Dá se vybrat a umýt. Objem 6 L je dostačující i na přípravu hovězí polévky nebo guláše. Doporučuje se však plnění 2/3 kapacity objemu. Záleží také od toho, co se připravuje. Zkoušela jsem i rýži, a protože nabírá na objemu, je doporučeno plnění pouze do poloviny.

K hrnci byl sice jednoduchý, ale srozumitelný návod, jak postupovat. Hrnec je vhodný na všechny typy sporáků, co hodnotím kladně a nechybí mu základ jako je bezpečnostní pojistka a ventil na vypouštění páry. V balení byla i skleněná poklice, která se hodí po uvaření na zakrytí hrnce.

thumb_up

+ Kvalitní zpracování
+ Jednoduchá obsluha
+ Dostatečná velikost (6L)
+ Skleněná poklice a napařovací vložka v balení
+ Příznivá cena

thumb_down

- Tužší plastové tlačítko
- Žádné speciální funkce navíc

Není to sice hrnec, který má více funkcí, extra zabezpečení v několika stupních a pod vychytávky, jaké mají dražší hrnce, ale účel splňuje. Příprava jídla je rychlá a ovládání hrnce jednoduché. Já jsem spokojená a doporučila bych ho spíše nenáročným uživatelům, kterým stačí jednoduchý dobrý tlakový hrnec. 

Vývoj ceny produktu CS Solingen Tlakový hrnec 6 l PREPRO CS-045869

Podobné produkty


Pozrite si aj Nejprodávanější, Nejlevnější, Zlevněné Tlakové hrnce

Podělte se o své zkušenosti s tímto produktem, jeho kvalitou, reklamací, či přístupem. Budeme rádi za každou Vaši zkušenost.

20/03/2018 11:27
Jan Krines
Hodnocení

Od počátku problémy - bezpečnostní ventil se na počátku vaření uzavírá až když se do něj šťouchne (teprve pak vzniká tlak, a později při tlaku opakovaně (často) vystřelí těleso regulátoru s následkem nebezpečného proudu horké páry. Reklamace neuznána, protože rádoby autorizovaný servis prohlásil, že na regulátoru je nějaká část ulomena. Nevím jaká, ale vím, že jsem to já neudělal. Podle tohoto servisu zřejmě za každou výrobní vadu může uživatel. Se značkou Solingen nemá tento výrobek nic společného - je vyroben v Číně a dovážen firmou, která má ve městě Solingen (nejspíš v paneláku) sídlo - je to blamáž!

thumb_up

Příslušenství - skleněná poklice, napařovací vložka

thumb_down

Nebezpečný výrobek - těleso regulátoru opakovaně vyskakuje, potom nezastavitelný proud horké páry.

Přidat komentář