CS Solingen Tlakový hrnec 6 l PREPRO CS-045869 recenze

CS Solingen Tlakový hrnec 6 l PREPRO CS-045869 recenze a zkušenosti
(79.6%)

Tlakový hrnec z nerezové oceli 18/10. Vhodný na všechny typy sporáku včetně indukce. 3 polohový ventil bezpečnostní ventil bezpečnostní pojistka bezpečnostní...

od 999 Kč s DPH Zobrazit nejlepší nabídku

Tlakový hrnec jsem si zakoupila hlavně kvůli polévkám. Pro rychlou přípravu, aniž by všechny chutě z polévky vyvřely. Nepotřebovala jsem žádný speciální hrnec, tak jsem sáhla po jednoduchém za dostupnou cenu. Značku Solingen jsem neznala, ale podle zjištěných informací se jedná o německou značku CS Kochsysteme Solingen.

Obchody, kde koupíte online:

Kasa.cz 999 Kč
2975 Kč
Do obchodu Kasa.cz
Euronics.cz 999 Kč
2975 Kč
Do obchodu Euronics.cz
favorite Pridali sme nové recenze na tlakové hrnce a redakčný výber nejlepší tlakové hrnce

Tlakový hrnec Solingen je vyroben z kvalitní nerezové oceli a zpracování je na velmi dobré úrovni. Jediné, co bych, vytkla je plastové tlačítko, které je tužší a trochu mám obavy i o rukojeť, dost se nahřívá. Zatím však drží a hlavně je, že se teplem nedeformuje.

Těsnění je silonové a zatím s ním problémy nebyly. Dá se vybrat a umýt. Objem 6 L je dostačující i na přípravu hovězí polévky nebo guláše. Doporučuje se však plnění 2/3 kapacity objemu. Záleží také od toho, co se připravuje. Zkoušela jsem i rýži, a protože nabírá na objemu, je doporučeno plnění pouze do poloviny.

K hrnci byl sice jednoduchý, ale srozumitelný návod, jak postupovat. Hrnec je vhodný na všechny typy sporáků, co hodnotím kladně a nechybí mu základ jako je bezpečnostní pojistka a ventil na vypouštění páry. V balení byla i skleněná poklice, která se hodí po uvaření na zakrytí hrnce.

thumb_up

+ Kvalitní zpracování
+ Jednoduchá obsluha
+ Dostatečná velikost (6L)
+ Skleněná poklice a napařovací vložka v balení
+ Příznivá cena

thumb_down

- Tužší plastové tlačítko
- Žádné speciální funkce navíc

Není to sice hrnec, který má více funkcí, extra zabezpečení v několika stupních a pod vychytávky, jaké mají dražší hrnce, ale účel splňuje. Příprava jídla je rychlá a ovládání hrnce jednoduché. Já jsem spokojená a doporučila bych ho spíše nenáročným uživatelům, kterým stačí jednoduchý dobrý tlakový hrnec. 

Vývoj ceny produktu CS Solingen Tlakový hrnec 6 l PREPRO CS-045869

Podobné produkty


Pozrite si aj Nejprodávanější, Nejlevnější, Zlevněné Tlakové hrnce

Podělte se o své zkušenosti s tímto produktem, jeho kvalitou, reklamací, či přístupem. Budeme rádi za každou Vaši zkušenost.

Buďte první, kdo přidá zkušenost k produktu Tefal Clipso Precision 6 l

Přidat komentář