Tescoma PRESIDENT 4.0 l recenze

Tescoma PRESIDENT 4.0 l recenze a zkušenosti
(78.6%)

Tescoma PRESIDENT 4.0 l je luxusní tlakový hrnec se snadným nastavením ideálního tlaku IDEALCOOK pro rychlou a šetrnou přípravu všech obvyklých pokrmů. Snadné otevírání...

od 2699 Kč s DPH Zobrazit nejlepší nabídku

Tlakový hrnec Tescoma President jsem si koupila, abych ušetřila hlavně čas a energii při vaření. Při výběru zavážila značka, kterou znám a používám, jakož i moderní systém tlakové poklice, kterou tento hrnec má.

Design je velmi pěkný a velmi kladně hodnotím celkové provede a kvalitu materiálu. Velmi kvalitní nerez a odolný plast nezklamali ani po častém používání. Dno je trojité a hrnec je vhodný na každý sporák.

Obchody, kde koupíte online:

favorite Pridali sme nové recenze na tlakové hrnce a redakčný výber nejlepší tlakové hrnce

Největším plusem je velmi jednoduché a bezpečné uzavírání víka čelisťovým systémem. Na poklici (věku) se pomocí otočného regulátoru hned nastaví druh jídla a k tomu je již přizpůsoben tlak. Je to pěkně graficky znázorněno, pro jaký druh masa - ryby, drůbež, vepřové nebo hovězí. Nechybí ani napařování a v balení je k tomu i parní koš.

Ovládání si chválím a připravené jídlo, co se týče kvality a doby přípravy, hodnotím velmi pozitivně. Největším zklamáním pro mě byla velikost nebo spíše využitelný objem. Hrnec sice má 4L objem, ale plnění do 2/3 z tohoto objemu značně ubírá. Zatím vařím pro dvě osoby a stačí nám to. Pro větší rodinu však určitě doporučuji hrnec s větším objemem, a to alespoň 6L nebo více. Těsnění je dobré a zatím žádný problémy s ním nejsou. 

thumb_up

+ Pěkný moderní design
+ Výborný systém uzavírání víka
+ Kvalitní zpracování a použité materiály
+ Ověřený výrobce a dostupnost náhradních dílů (těsnění)
+ Jednoduché ovládání (rychlý výběr tlaku otočným regulátorem na věku)

thumb_down

- Trochu těžší víko
- Velikost (reálně využitelné pouze 2/3 z celkového objemu 4L)
- Vyšší cena

S tlakovým hrncem Tescoma jsem velmi spokojená a jediné minus je asi ta reálné využitelná velikost hrnce. Zatím pro dvě osoby v tom nevidím problém, ale pro více osob to už nebude stačit. Je to kvalitní hrnec a velmi dobře se ovládá a doporučuji ho někomu, kdo vaří pro 1-2 osoby.

Cena je vyšší, což je také menším mínusem, ale v poměru ke kvalitě, hodnotím tento hrnec, jako výhodný nákup. Když hrnec nepoužívám i s věkem se mi vejde do skříňky, což je také výhodou. Víka, které mají delší rukojeť jsou horší skladovatelné. I když používám hrnec často žádné změny materiálu jsem zatím neobjevila a také těsnění výborně odolává častému vaření.

Vývoj ceny produktu Tescoma PRESIDENT 4.0 l

Podobné produkty


Pozrite si aj Nejprodávanější, Nejlevnější, Zlevněné Tlakové hrnce

Podělte se o své zkušenosti s tímto produktem, jeho kvalitou, reklamací, či přístupem. Budeme rádi za každou Vaši zkušenost.

Buďte první, kdo přidá zkušenost k produktu Tefal Clipso Precision 6 l

Přidat komentář