Catler TS 4010 recenze

Catler TS 4010 recenze a zkušenosti
(77.2%)

Rychlá a snadná příprava toastů Podsvětlený displej zobrazuje nastavený stupeň opečení a po spuštění toastovacího cyklu se zahájí odpočítávání doby opékání. Dokončení...

od 1497 Kč s DPH Zobrazit nejlepší nabídku

Topinky jsou již běžnou součástí snídaňového menu. Mají je rádi děti i dospělí. Pokud patříte mezi jejich milovníky, pak se určitě ohlédněte se po takovém topinkovači, který vám nabídne více funkcí než jen Zapnout / vypnout. Přesně takovým je i vítěz českého dTest-u, topinkovač Catler TS4010, který si nyní představíme.

9 stupňů opečení uspokojí každého

Designově povedený kousek určitě zapadne do každé moderní kuchyně. Je trochu větší a na lince zabere poměrně dost místa. Vzhledem k jeho funkčnost a téměř nulovou údržbu mu však tento nedostatek zaručeně prominete. Z hlediska bezpečnosti oceňujeme, že během provozu není horký na dotek.

Topinkovač Catler disponuje přehledným podsvíceným LCD displejem a množstvím nastavení. Jeho obsluha je mimořádně jednoduchá. Vybrat si můžete jeden z 9. stupňů opékání. Na své si proto přijdou nejen ti, kteří preferují pořádně křupavý toast, zda takoví, kteří mají rádi jen rychlé opečení nebo jemné přehřátí pečiva, ale i milovníci rozpékání baget. Funkce Crumpet totiž umožňuje opékání z jedné strany.

Obchody, kde koupíte online:

favorite Pridali sme nové recenze na topinkovače a redakčný výber nejlepší topinkovače

Díky možnosti rozmrazování můžete použít i toasty, které jste právě vytáhli z mrazničky. Topinkovač je přizpůsoben na opékání klasických toastových chlebů čtvercového tvaru, využijete ho však i na opékání klasických hrubších krajíců. Doširoka otvorů se dokonce vejde i rozkrojený rohlík.

Hned několik užitečných funkcí

Po nastavení programu můžete na LCD displeji sledovat odpočítávání času do ukončení procesu pečení. Systém automatického centrování se postará o výsledek, který vás vždy mile překvapí - křupavá, rovnoměrně opečená a chutná topinka, do které se okamžitě zahryznete.

Z funkcí bychom rádi vyzdvihli nejen zmíněnou Crumpet, ale i Lift & Look, díky které si zkontrolujete stav opečení bez přerušení chodu spotřebiče. S tlačítkem Cancel můžete v případě potřeby celý proces jednoduše a rychle ukončit.

Užitečná funkce Toast Ready vás vždy upozorní na to, že je toast dopečený. Tato signalizace je podle našeho názoru až příliš hlasitá a 5 pípnutí po sobě pravděpodobně vzbudí nejednoho spáče.

Druhým negativem topinkovači Catler TS4010 je to, že nedisponuje samostatným tlačítkem zapnutí a vypnutí, ovládá se tedy připojením a odpojením přívodní šňůry.

thumb_up

+ 9 stupňů opečení
+ podsvícený LCD displej s odpočítávání času do konce programu
+ během opékání není horký
+ rozmrazování zamrzlých toastů
+ nástavec na rozpékání pečiva
+ systém automatického centrování zajistí rovnoměrné opečení
+ funkce Lift & Look – kontrola propečení bez přerušení chodu topinkovače
+ široké otvory, vhodné i na hrubší krajíce chleba či rozkrojený rohlík
+ možnost okamžitého přerušení procesu pečení
+ vyjímatelná miska na drobky
+ vítěz d-Testu (kategorie Topinkovače)

thumb_down

- hlasitá zvuková signalizace při ukončení opékání
- chybí tlačítko Zapnout / Vypnout (tzn. nutnost odpojení přívodní šňůry)
- vyšší cena

Topinkovač Catler, který byl vyhlášen za vítěze českého dTest-u, vyniká designem a kvalitou zpracování. Nepatří mezi nejlevnější modely, ale nabízí vám mnohem více funkcí a možností, než jste zvyklí u základních opékaček. Pokud patříte mezi ty, kteří si topinky vychutnávají pravidelně, tak jeho koupi pravděpodobně nebudete litovat. Topinkovači však musíte prominout jeho větší rozměry a hlasitější zvukovou signalizaci.

Vývoj ceny produktu Catler TS 4010

Recenze

Orava HR-108

Orava HR-108

Neobvykle velký topinkovač s kapacitou na 4 topinky současně  – hodí se tedy i pro větší rodiny. S výkonem 1 200 W opéká topinky rychle , můžete... Přečíst recenzi

Klarstein BT-318

Klarstein BT-318

Dvoumístný topinkovač Klarstein BT-318 s výkonem 1 000 W připomíná svým designem 50. – 60. léta. Nastavitelných je 6 stupňů opečení . Funkce... Přečíst recenzi

Klarstein Sunday Morning

Klarstein Sunday Morning

Topinkovač Klarstein Sunday Morning je vybaven 2 přihrádkami , regulátorem intenzity opékání ( 7 stupňů ) a nástavcem na ohřívání pečiva . Pokud... Přečíst recenzi

Podobné produkty


Pozrite si aj Nejprodávanější, Nejlevnější, Zlevněné Topinkovače

Podělte se o své zkušenosti s tímto produktem, jeho kvalitou, reklamací, či přístupem. Budeme rádi za každou Vaši zkušenost.

Buďte první, kdo přidá zkušenost k produktu Tefal TT 130130

Přidat komentář