Catler TS 4010 recenze

Catler TS 4010 recenze a zkušenosti
(77.2%)

Rychlá a snadná příprava toastů Podsvětlený displej zobrazuje nastavený stupeň opečení a po spuštění toastovacího cyklu se zahájí odpočítávání doby opékání. Dokončení...

od 1497 Kč s DPH Zobrazit nejlepší nabídku

Topinky jsou již běžnou součástí snídaňového menu. Mají je rádi děti i dospělí. Pokud patříte mezi jejich milovníky, pak se určitě ohlédněte se po takovém topinkovači, který vám nabídne více funkcí než jen Zapnout / vypnout. Přesně takovým je i vítěz českého dTest-u, topinkovač Catler TS4010, který si nyní představíme.

9 stupňů opečení uspokojí každého

Designově povedený kousek určitě zapadne do každé moderní kuchyně. Je trochu větší a na lince zabere poměrně dost místa. Vzhledem k jeho funkčnost a téměř nulovou údržbu mu však tento nedostatek zaručeně prominete. Z hlediska bezpečnosti oceňujeme, že během provozu není horký na dotek.

Topinkovač Catler disponuje přehledným podsvíceným LCD displejem a množstvím nastavení. Jeho obsluha je mimořádně jednoduchá. Vybrat si můžete jeden z 9. stupňů opékání. Na své si proto přijdou nejen ti, kteří preferují pořádně křupavý toast, zda takoví, kteří mají rádi jen rychlé opečení nebo jemné přehřátí pečiva, ale i milovníci rozpékání baget. Funkce Crumpet totiž umožňuje opékání z jedné strany.

Obchody, kde koupíte online:

Zjistit cenu v srovnávači heuréka Porovnat ceny heureka.cz
Mall.cz 1889 Kč
1990 Kč
Do obchodu Mall.cz
Kasa.cz 1889 Kč Do obchodu Kasa.cz
Euronics.cz 1497 Kč
1990 Kč
Do obchodu Euronics.cz
Alza.cz 1890 Kč Do obchodu Alza.cz
favorite Pridali sme nové recenze na topinkovače a redakčný výber nejlepší topinkovače

Díky možnosti rozmrazování můžete použít i toasty, které jste právě vytáhli z mrazničky. Topinkovač je přizpůsoben na opékání klasických toastových chlebů čtvercového tvaru, využijete ho však i na opékání klasických hrubších krajíců. Doširoka otvorů se dokonce vejde i rozkrojený rohlík.

Hned několik užitečných funkcí

Po nastavení programu můžete na LCD displeji sledovat odpočítávání času do ukončení procesu pečení. Systém automatického centrování se postará o výsledek, který vás vždy mile překvapí - křupavá, rovnoměrně opečená a chutná topinka, do které se okamžitě zahryznete.

Z funkcí bychom rádi vyzdvihli nejen zmíněnou Crumpet, ale i Lift & Look, díky které si zkontrolujete stav opečení bez přerušení chodu spotřebiče. S tlačítkem Cancel můžete v případě potřeby celý proces jednoduše a rychle ukončit.

Užitečná funkce Toast Ready vás vždy upozorní na to, že je toast dopečený. Tato signalizace je podle našeho názoru až příliš hlasitá a 5 pípnutí po sobě pravděpodobně vzbudí nejednoho spáče.

Druhým negativem topinkovači Catler TS4010 je to, že nedisponuje samostatným tlačítkem zapnutí a vypnutí, ovládá se tedy připojením a odpojením přívodní šňůry.

thumb_up

+ 9 stupňů opečení
+ podsvícený LCD displej s odpočítávání času do konce programu
+ během opékání není horký
+ rozmrazování zamrzlých toastů
+ nástavec na rozpékání pečiva
+ systém automatického centrování zajistí rovnoměrné opečení
+ funkce Lift & Look – kontrola propečení bez přerušení chodu topinkovače
+ široké otvory, vhodné i na hrubší krajíce chleba či rozkrojený rohlík
+ možnost okamžitého přerušení procesu pečení
+ vyjímatelná miska na drobky
+ vítěz d-Testu (kategorie Topinkovače)

thumb_down

- hlasitá zvuková signalizace při ukončení opékání
- chybí tlačítko Zapnout / Vypnout (tzn. nutnost odpojení přívodní šňůry)
- vyšší cena

Topinkovač Catler, který byl vyhlášen za vítěze českého dTest-u, vyniká designem a kvalitou zpracování. Nepatří mezi nejlevnější modely, ale nabízí vám mnohem více funkcí a možností, než jste zvyklí u základních opékaček. Pokud patříte mezi ty, kteří si topinky vychutnávají pravidelně, tak jeho koupi pravděpodobně nebudete litovat. Topinkovači však musíte prominout jeho větší rozměry a hlasitější zvukovou signalizaci.

Vývoj ceny produktu Catler TS 4010

Podobné produkty


Pozrite si aj Nejprodávanější, Nejlevnější, Zlevněné Topinkovače

Podělte se o své zkušenosti s tímto produktem, jeho kvalitou, reklamací, či přístupem. Budeme rádi za každou Vaši zkušenost.

Buďte první, kdo přidá zkušenost k produktu Bosch TAT 8613

Přidat komentář