De´Longhi UH 800 E

Zvlhčovač vzduchu De´Longhi UH 800 E

Mokré ručníky na topení už nebudete potřebovat Suchý vzduch bývá příčinou fyzické nepohody a mnohdy může i výrazně zhoršovat vaše zdravotní problémy . Pokud vlhkost u...

od 1499 Kč s DPH Zobrazit nejlepší nabídku

Mokré ručníky na topení už nebudete potřebovat

Suchý vzduch bývá příčinou fyzické nepohody a mnohdy může i výrazně zhoršovat vaše zdravotní problémy. Pokud vlhkost u vás doma často klesá pod 40 %, budou trpět vaše sliznice a budete náchylnější k dráždivému kašli, škrábání v krku, chronické rýmě či pálení očí. U dětí, které mají sklon k laryngitidám, může suchý vzduch dokonce velmi výrazně zhoršit průběh jejich onemocnění. Zvlhčovač vzduchu DeLonghi Warm Mist UH800E vám zvlhčí vzduch v místnosti na úroveň, kterou si sami zvolíte. Za optimální se přitom považuje rozmezí 40-60 %.

Obchody, kde koupíte online:

Mall.cz 1597 Kč
2090 Kč
Do obchodu Mall.cz
Kasa.cz 1499 Kč
2190 Kč
Do obchodu Kasa.cz
Alza.cz 1499 Kč Do obchodu Alza.cz
favorite Pridali sme nové recenze na zvlhčovače vzduchu a redakčný výber nejlepší zvlhčovače vzduchu

Zvlhčovač DeLonghi přeměňuje vodu na teplou páru

I když žijete třeba v panelákovém bytě, kde se problémy se suchým vzduchem vyskytují téměř vždy, zvlhčovač vzduchu DeLonghi Warm Mist vám pomůže. Nádržku naplňte vodou a spusťte přístroj. Zvlhčovač začne vodu okamžitě přeměňovat na teplou párou a vypouštět ji do okolí. Za hodinu tak přitom zvládne zpracovat až 300 mililitrů vody. Výbornou a velmi praktickou funkcí zvlhčovače je elektronický regulátor, kterým si nastavíte požadovanou vlhkost v pokoji a elektronický hydrometr, jenž měří aktuální vlhkost.

Vydrží pracovat celou noc bez doplňování vody

Kapacita nádržky na vodu je 6,1 litru, takže vám DeLonghi Warm Mist UH800E bude sloužit dlouhé hodiny nebo třeba celou noc bez nutnosti vodu doplňovat. Pokud by se přece jen stalo, že voda dojde ve chvíli, kdy nemáte přístroj pod kontrolou, nemusíte se bát nehody, protože v tu chvíli se zvlhčovač automaticky vypne. A pokud máte rádi vůně, potěší vás, že si můžete páru vyráběnou zvlhčovačem ovonět několika kapkami přírodní esence, kterou přidáte do speciální nádobky. Přístroj DeLonghi Warm Mist UH800E je určený pro místnosti s plochou do 75 m3.

Parametry

Další parametry
Ultrazvukový systém Ne
Doporučený pokojový prostor 75 m3
Ionizace Ne
Maximální spotřeba vody 0.3 l/hod
Objem nádrže (na vodu) 6.1 l
Doba provozu 20 hod.
Příkon 260 W
Regulace vlhkosti Ano
Displej ano
Počet stupňů výkonu 2
Mobilní zvlhčovač (kolečka) Ne
Aromaterapie Ano
 
Rozměry
Šířka výrobku 33.0 cm
Výška výrobku 35.0 cm
Hloubka výrobku 20.0 cm
Hmotnost výrobku 1.7 kg
Šířka balení 36.0 cm
Výška balení 23.0 cm
Hloubka balení 38.0 cm
Hmotnost balení 2.0 kg

Vývoj ceny produktu De´Longhi UH 800 E

Podobné produkty


Pozrite si aj Nejprodávanější, Nejlevnější, Zlevněné Zvlhčovače vzduchu

Podělte se o své zkušenosti s tímto produktem, jeho kvalitou, reklamací, či přístupem. Budeme rádi za každou Vaši zkušenost.

Buďte první, kdo přidá zkušenost k produktu De Longhi VH 400

Přidat komentář