Hyundai HUM 770 recenze

Hyundai HUM 770 recenze a zkušenosti
(78.4%)

Nízká vlhkost v interiérech škodí jak organismu, tak i samotnému interiéru. U alergiků může v přetopené místnosti docházet ke zhoršení příznaků, suchý vzduch však škodí i...

od 1199 Kč s DPH Zobrazit nejlepší nabídku

Ve výborném poměru výkonu a ceny je na trhu kvalitní ultrazvukový zvlhčovač Hyundai HUM 770. Tento model disponuje ionizérem a přehledným displejem.

Elegantní design a velký zásobník vody

Design, design a znovu design. Překvapení v podobě elegantního moderního zvlhčovače s příjemným motivem stojí zato. Tento zvlhčovač již můžete kromě funkčnosti pokládat i za pěkný doplněk každé místnosti.

Obchody, kde koupíte online:

favorite Pridali sme nové recenze na zvlhčovače vzduchu a redakčný výber nejlepší zvlhčovače vzduchu

Po rozbalení a chvilce obdivování i když myslím, že osloví designem spíše ženy než muže, jsem si pečlivě podívala zásobník a ten je dostatečně velký pro 5,2 l vody na jedno naplnění

Výkon a funkce

Výrobce doporučuje tento zvlhčovač pro prostory kolem 62,5 m3. Umístila jsem ho proto do obývacího pokoje, pro který splňoval požadavky. Hned po naplnění zásobníku vodou a zapnutí začal zvlhčovač pracovat na vytváření páry.

Na přední straně jsem se pomocí tlačítek rozmístěných kolem LCD displeje dostala k nastavení úrovně intenzity. Tu jsem mohla nastavit ve 4 úrovních výkonu. Kladně hodnotím zapnutí ionizace, kterou tento přístroj disponuje. Nechybí ani udržování nastavené vlhkosti vzduchu jediným tlačítkem.

Obzvláště výbornou funkcí, kterou jsem využívala je časovač a odložený start. Nastavila jsem si přesně čas, po jehož uplynutí se zvlhčovač sám vypnul a funkce odložený start mi zase naopak zapnula přístroj po uplynutí nastavené doby. 

thumb_up

+ Elegantní moderní design
+ Výborný výkon
+ Velikost zásobníku vody
+ Tichý chod
+ Snadné ovládání a zobrazování údajů na displeji
+ Funkce časovač a odložený start

thumb_down

- Ve tmě trochu rušivý blikající displej

Pohled na závěr

Tento zvlhčovač je dobrou volbou ve výborném poměru výkonu, funkce a ceny s přidanou hodnotou atraktivního designu. Na jedno naplnění vodou vydržel velmi dlouho a oceňuji hlavně časovač a zapnutí v době kdy to potřebuji.

Měla jsem ho v obývacím pokoji, a tak jsem ho nastavila na zapínání v nějakou dobu před sledováním zpráv a po zhlédnutí se sám vypnul znovu po nastavené době. Pokud ho máte v pokoji, kde spíte, sám vypne a nemusí být zapnutý celou noc.

Co mi však mírně lezlo na nervy, je sice pěkný přehledný, ale ve tmě příliš intenzivně blikající displej. Škoda, že výrobce nemyslel na regulaci podsvětlení nebo alespoň na nějaký ztlumený mód. 

Seznam článků

Jaký je nejlepší zvlhčovač vzduchu pro děti a alergiky? S ionizátorem

Jaký je nejlepší zvlhčovač vzduchu pro děti a alergiky? S ionizátorem

Se zvlhčovačem vzduchu se zřejmě setkal už každý z vás.   Málokdo však ví, na co je toto zařízení dobré a jak může prospívat vašemu zdraví.   Rýmy, astmatické onemocnění, alergie, respirační choroby či permanentně ucpaný nos mohou souviset se vzduchem, který doma dýcháte a který... Přečíst článek

Vývoj ceny produktu Hyundai HUM 770

Podobné produkty


Pozrite si aj Nejprodávanější, Nejlevnější, Zlevněné Zvlhčovače vzduchu

Podělte se o své zkušenosti s tímto produktem, jeho kvalitou, reklamací, či přístupem. Budeme rádi za každou Vaši zkušenost.

Buďte první, kdo přidá zkušenost k produktu Steba LB 5

Přidat komentář