Hyundai HUM 282 recenze

Hyundai HUM 282 recenze a zkušenosti
(81.2%)

Neocenitelný pomocník pro zdraví Lékaři doporučují 40-50% vlhkost vzduchu v místnosti. Zejména během topné sezóny klesá vlhkost v místnostech až o 20 % a tak prostředí,...

od 699 Kč s DPH Zobrazit nejlepší nabídku

Ve výborné ceně se na trhu prodává ultrazvukový zvlhčovač vzduchu Hyundai HUM 282, který si poradí s prostorem do 38m3. Do menšího pokoje zapadne svým kompaktním rozměrům a příjemným designem.

Design a velikost zásobníku

Po vybalení z krabice mě designem tento zvlhčovač velmi potěšil, příjemný moderní design v barevném provedení water určitě neurazí žádný prostor. Zásobník v pěkném modravém průsvitném provedení zvládne na jedno naplnění 2,2 l vody.

Obchody, kde koupíte online:

Zjistit cenu v srovnávači heuréka Porovnat ceny heureka.cz
Mall.cz 699 Kč
990 Kč
Do obchodu Mall.cz
Kasa.cz 699 Kč
990 Kč
Do obchodu Kasa.cz
Euronics.cz 699 Kč
990 Kč
Do obchodu Euronics.cz
Alza.cz 699 Kč
990 Kč
Do obchodu Alza.cz
favorite Pridali sme nové recenze na zvlhčovače vzduchu a redakčný výber nejlepší zvlhčovače vzduchu

Na zadní straně je tlačítko zapnutí a hned po zapnutí se začne vytvářet pára. Na přední spodní straně je otočný regulátor, kterým se reguluje množství páry vytvářené přístrojem a co se mi velmi líbilo, byla možnost usměrnit páru pomocí otočné trubice. 

Vzduchový výkon a funkce

Pro jeden pokoj, ve kterém jsem měla zvlhčovač umístěn, byl výkon dostatečný a určitě je výkonem vhodný do ložnice nebo dětského pokoje, případně menšího obývacího pokoje. Zásobník s vodou mi vydržel asi 12 hodin, což je docela fajn na to, že 2,2 l vody není až tak mnoho.

Co se týče funkcí zapnutí a regulace intenzity jediným otočným regulátorem od min. k max. je vše, co vám tento zvlhčovač nabídne. O stavu zapnutí vás informuje malá světelná dioda.

thumb_up

+ Moderní atraktivní design
+ Jednoduché ovládání
+ Dobrá výdrž na jedno naplnění zásobníku vodou
+ Tichý chod
+ Ochrana proti chodu naprázdno
+ Příznivá cena

thumb_down

- Menší pokrytí prostoru
- Velikost zásobníku na vodu pouze 2,2 l
- Absence ionizéru

Pohled na závěr

Zvlhčovač vzduchu, model Hyundai HUM 282, doporučuji do menšího pokoje. Tichý chod, jednoduché ovládání a celková manipulace jsou hlavní přednosti. Designově se mně osobně velmi líbil a po této stránce mu není co vytknout. Svůj účel splní v prostoru, pro který má výkon.

Bohužel velké místnosti už opravdu nepokryje. Zásobník vody sice nepatří k největším ale na 10 hodin se určitě na jedno naplnění dostanete. Za příznivou cenu dostane velmi slušný ultrazvukový zvlhčovač vzduchu.

Seznam článků

Jaký je nejlepší zvlhčovač vzduchu pro děti a alergiky? S ionizátorem

Jaký je nejlepší zvlhčovač vzduchu pro děti a alergiky? S ionizátorem

Se zvlhčovačem vzduchu se zřejmě setkal už každý z vás.   Málokdo však ví, na co je toto zařízení dobré a jak může prospívat vašemu zdraví.   Rýmy, astmatické onemocnění, alergie, respirační choroby či permanentně ucpaný nos mohou souviset se vzduchem, který doma dýcháte a který... Přečíst článek

Vývoj ceny produktu Hyundai HUM 282

Podobné produkty


Pozrite si aj Nejprodávanější, Nejlevnější, Zlevněné Zvlhčovače vzduchu

Podělte se o své zkušenosti s tímto produktem, jeho kvalitou, reklamací, či přístupem. Budeme rádi za každou Vaši zkušenost.

Buďte první, kdo přidá zkušenost k produktu De´Longhi UH 800 E

Přidat komentář