Hyundai HUM 282 recenze

Hyundai HUM 282 recenze a zkušenosti
(81.2%)

Neocenitelný pomocník pro zdraví Lékaři doporučují 40-50% vlhkost vzduchu v místnosti. Zejména během topné sezóny klesá vlhkost v místnostech až o 20 % a tak prostředí,...

od 699 Kč s DPH Zobrazit nejlepší nabídku

Ve výborné ceně se na trhu prodává ultrazvukový zvlhčovač vzduchu Hyundai HUM 282, který si poradí s prostorem do 38m3. Do menšího pokoje zapadne svým kompaktním rozměrům a příjemným designem.

Design a velikost zásobníku

Po vybalení z krabice mě designem tento zvlhčovač velmi potěšil, příjemný moderní design v barevném provedení water určitě neurazí žádný prostor. Zásobník v pěkném modravém průsvitném provedení zvládne na jedno naplnění 2,2 l vody.

Obchody, kde koupíte online:

favorite Pridali sme nové recenze na zvlhčovače vzduchu a redakčný výber nejlepší zvlhčovače vzduchu

Na zadní straně je tlačítko zapnutí a hned po zapnutí se začne vytvářet pára. Na přední spodní straně je otočný regulátor, kterým se reguluje množství páry vytvářené přístrojem a co se mi velmi líbilo, byla možnost usměrnit páru pomocí otočné trubice. 

Vzduchový výkon a funkce

Pro jeden pokoj, ve kterém jsem měla zvlhčovač umístěn, byl výkon dostatečný a určitě je výkonem vhodný do ložnice nebo dětského pokoje, případně menšího obývacího pokoje. Zásobník s vodou mi vydržel asi 12 hodin, což je docela fajn na to, že 2,2 l vody není až tak mnoho.

Co se týče funkcí zapnutí a regulace intenzity jediným otočným regulátorem od min. k max. je vše, co vám tento zvlhčovač nabídne. O stavu zapnutí vás informuje malá světelná dioda.

thumb_up

+ Moderní atraktivní design
+ Jednoduché ovládání
+ Dobrá výdrž na jedno naplnění zásobníku vodou
+ Tichý chod
+ Ochrana proti chodu naprázdno
+ Příznivá cena

thumb_down

- Menší pokrytí prostoru
- Velikost zásobníku na vodu pouze 2,2 l
- Absence ionizéru

Pohled na závěr

Zvlhčovač vzduchu, model Hyundai HUM 282, doporučuji do menšího pokoje. Tichý chod, jednoduché ovládání a celková manipulace jsou hlavní přednosti. Designově se mně osobně velmi líbil a po této stránce mu není co vytknout. Svůj účel splní v prostoru, pro který má výkon.

Bohužel velké místnosti už opravdu nepokryje. Zásobník vody sice nepatří k největším ale na 10 hodin se určitě na jedno naplnění dostanete. Za příznivou cenu dostane velmi slušný ultrazvukový zvlhčovač vzduchu.

Seznam článků

Jaký je nejlepší zvlhčovač vzduchu pro děti a alergiky? S ionizátorem

Jaký je nejlepší zvlhčovač vzduchu pro děti a alergiky? S ionizátorem

Se zvlhčovačem vzduchu se zřejmě setkal už každý z vás.   Málokdo však ví, na co je toto zařízení dobré a jak může prospívat vašemu zdraví.   Rýmy, astmatické onemocnění, alergie, respirační choroby či permanentně ucpaný nos mohou souviset se vzduchem, který doma dýcháte a který... Přečíst článek

Vývoj ceny produktu Hyundai HUM 282

Podobné produkty


Pozrite si aj Nejprodávanější, Nejlevnější, Zlevněné Zvlhčovače vzduchu

Podělte se o své zkušenosti s tímto produktem, jeho kvalitou, reklamací, či přístupem. Budeme rádi za každou Vaši zkušenost.

Buďte první, kdo přidá zkušenost k produktu Hyundai HUM 770

Přidat komentář