Guzzanti GZ 988 recenze

Guzzanti GZ 988 recenze a zkušenosti
(78.4%)

Zvlhčovač vzduchu s ionizací pracující vysoce efektivní ultrazvukovou metodou při spotřebě pouhých 30 W a výstupu páry 350 ml/h. Zvlhčení místnosti pomůže a usnadní dýchání,...

od 1799 Kč s DPH Zobrazit nejlepší nabídku

Jeden z nejkomfortnějších zvlhčovačů vzduchu, jaký jsem měla. Výrobce si dal záležet nejen na krásném ultramoderním designu, ale i na výborném výkonu a komfortním ovládání.

Ultra moderní design s komfortním dálkovým ovládáním

Kvalitní zpracování a ultramoderní design mě hned po rozbalení a zapojení okouzlil. Jde o minimalistický, ale opravdu velmi příjemný a moderní design, kterému, kterému dominuje černý panel, na kterém je umístěn velký LCD displej.

Nechybí tlačítka přímo pod ním a jako bonus k lepšímu komfortu ovládání, jednoduché stylové dálkové ovládání. Tím ovládáte přesně tytéž funkce, jako jsou i tlačítky přímo na přístroji.

Obchody, kde koupíte online:

favorite Pridali sme nové recenze na zvlhčovače vzduchu a redakčný výber nejlepší zvlhčovače vzduchu

Výkon na jedničku a funkce

Prostor do 150 m3 je již dostatečně velký, a proto jsem neměla obavy z toho, že si tento zvlhčovač svým výkonem neporadí i s velkou pokojem. Po naplnění vodou, které se do zásobníku vejde 5 l a zapnutí, začal tento ultrazvukový zvlhčovač s vytvářením páry.

Kromě ionizéru obsahuje i kvalitní keramický filtr, který změkčuje tvrdou vodu a odstraňuje zápachy. Ionizér vytváří záporné ionty, díky kterým se vzduch i čistí a je podobný kvalitou, jako vzduch v přírodě.

Co se týče funkcí, nic z toho, co jsem očekávala od dobrého zvlhčovače nechybělo. Časovač až do 12 hodin, automatické udržování zvolené úrovně a vypnutí při vypotřebování vody. 

thumb_up

+ Ultra moderní design
+ Pohodlné dálkové ovládání
+ Výborný výkon
+ Velikost zásobníku vody
+ Přehledný displej
+ Funkce
+ Výborný poměr výkon, funkce a cena

thumb_down

- Odlišný trochu netradiční způsob naplnění vody do zásobníku svrchu

Pohled na závěr

S tímto zvlhčovačem jsem byla velmi spokojená, design i výkon hodnotím kladně a co mně osobně vadilo, je naplňování vody svrchu, trochu odlišné, jako u jiných zvlhčovačích. Za menší mínus považuji, že po vypnutí si nepamatuje poslední nastavené hodnoty a ocenila bych delší výdrž vody na jedno naplnění.

Klady jednoznačně převládají a tento ultrazvukový zvlhčovač vzduchu doporučuji každému, kdo si potrpí kromě výkonu i na design a komfort ovládání. 

Seznam článků

Jaký je nejlepší zvlhčovač vzduchu pro děti a alergiky? S ionizátorem

Jaký je nejlepší zvlhčovač vzduchu pro děti a alergiky? S ionizátorem

Se zvlhčovačem vzduchu se zřejmě setkal už každý z vás.   Málokdo však ví, na co je toto zařízení dobré a jak může prospívat vašemu zdraví.   Rýmy, astmatické onemocnění, alergie, respirační choroby či permanentně ucpaný nos mohou souviset se vzduchem, který doma dýcháte a který... Přečíst článek

Vývoj ceny produktu Guzzanti GZ 988

Podobné produkty


Pozrite si aj Nejprodávanější, Nejlevnější, Zlevněné Zvlhčovače vzduchu

Podělte se o své zkušenosti s tímto produktem, jeho kvalitou, reklamací, či přístupem. Budeme rádi za každou Vaši zkušenost.

Buďte první, kdo přidá zkušenost k produktu Guzzanti GZ 988

Přidat komentář