Boneco Air-o-Swiss U200

Zvlhčovač vzduchu Boneco Air-o-Swiss U200

Membrána je vyrobena novou technologií, která zvyšuje životnost komponentu. Otočným vypínačem je možné regulovat výkon zvlhčovače až do maximální hodnoty cca 300 g mlžiny za...

od 2175 Kč s DPH Zobrazit nejlepší nabídku

Membrána je vyrobena novou technologií, která zvyšuje životnost komponentu. Otočným vypínačem je možné regulovat výkon zvlhčovače až do maximální hodnoty cca 300 g mlžiny za hodinu.

Zvlhčovač je dobře vybaven příslušenstvím, obsahuje demineralizační patronu, stříbrnou ionizační tyčinku a zásobník na parfém.

  Obchody, kde koupíte online:

  Kasa.cz 2175 Kč Do obchodu Kasa.cz
  favorite Pridali sme nové recenze na zvlhčovače vzduchu a redakčný výber nejlepší zvlhčovače vzduchu

  Demineralizační patrona odstraňuje minerály z vody, pro její dlouhou životnost je vhodné používat převařenou vodu. Ionizační stříbrná tyčinka zbavuje vodu více než 650 druhů mikroorganismů a udržuje vodu hygienicky čistou a nezávadnou. Její účinnost je 1 rok. Tyčinka má samoregulační účinky a její funkce využívá antibakteriálních vlastností stříbra, její funkce není založena na chemických reakcích.

  Parfemaci vzduchu lze provádět pomocí malého zásobníku na zadní straně přístroje. Do zásobníku se vloží kousek látky, vaty nebo kosmetický tampón, nakape se několik kapek oblíbené substance a ta se uvolňuje při provozu zvlhčovače. Použít můžete libovolný přírodní nebo éterický olej.

  Zásobník vody s objemem 3,5 litru je snadno přístupný, doplnění vody je jednoduché a snadné. Kontrola množství vody v zásobníku je možná přes průzor v čelní straně zvlhčovače. Při provozu zvlhčovače je zásobník vody prosvícen modrým světlem, umožňuje to snadnou kontrolu hladiny vody v zásobníku. Toto osvětlení je možné vypnout. V případě, že dojde voda, se prosvětlení změní na červenou barvu, kterou není možné vypnout.

  Balení obsahuje:

  • přístroj
  • demineralizační patronu
  • stříbrnou ionizační tyčinku
  • čistící kartáček

  Parametry

  Další parametry
  Ultrazvukový systém Ano
  Doporučený pokojový prostor 125 m3
  Ionizace Ano
  Objem nádrže (na vodu) 3.5 l
  Příkon 20 W
  Regulace vlhkosti Ano
  Displej bez displeje
  Hlučnost 25 dB
  Aromaterapie Ano
   
  Rozměry
  Šířka výrobku 24.0 cm
  Výška výrobku 26.0 cm
  Hloubka výrobku 12.0 cm
  Hmotnost výrobku 1.8 kg
  Šířka balení 28.0 cm
  Výška balení 40.0 cm
  Hloubka balení 16.0 cm
  Hmotnost balení 2.0 kg

  Vývoj ceny produktu Boneco Air-o-Swiss U200

  Podobné produkty


  Pozrite si aj Nejprodávanější, Nejlevnější, Zlevněné Zvlhčovače vzduchu

  Podělte se o své zkušenosti s tímto produktem, jeho kvalitou, reklamací, či přístupem. Budeme rádi za každou Vaši zkušenost.

  Buďte první, kdo přidá zkušenost k produktu Guzzanti GZ 987

  Přidat komentář