Sencor SMH 330 recenze

Sencor SMH 330 recenze a zkušenosti
(77.8%)

Multifunkční horkovzdušný hrnec , nebo-li halogenová trouba SENCOR SMH 330. Příprava pokrmů je až 3× rychlejší než v běžné troubě a spotřeba energie až o  60% menší ....

od 999 Kč s DPH Zobrazit nejlepší nabídku

Chtěla jsem zkusit, jaká je příprava v takové troubě. Známá ji má už dlouho a doporučila mi ji. Vybrala jsem cenově dostupný model. Jde o halogenovou troubu a velikostí je trochu větší, ale o to více se do ní toho vejde. Hlavně nemusím vybírat, jaké velké kuře do ní vejde, zatím vešlo každé.

Tato trouba je trochu větší a je třeba najít pro ni místo. Čistí se mimořádně dobře, ale to zpracování mě trošku zklamalo. Hlavně spodní část by si zasloužila trochu pevnější materiál a stabilnější nožičky. Ovládání je jednoduché a mnoho možností na výběr není. Jde opravdu o takovou základní troubu, když si to chcete zkusit nebo začít se stravovat trochu jinak s minimem oleje.

favorite Pridali sme nové recenze na elektrické hrnce a redakčný výber nejlepší elektrické hrnce

Musí hned říct jednu věc, protože jsem na začátku byla také mírně zklamaná, pokud jsem nepřišla na to, jak co nejlépe jídlo v této troubě připravit. Za prvé tato trouba nemá více nádob, které by se daly na sebe postavit. Zde si třeba si uvědomit, že každá potravina, kterou dovnitř dáváte mě jiné složení a jinou dobu přípravy. Nejlepší je to na přípravu potravin, které mají zhruba stejnou dobu přípravy. Zadruhé trouba nemá spodní ohřev a peče vlastně ohřevem z hora.

Nevyhnete se proto i otáčení například kuřete. Chce to opravdu zkoušet a přijít nato, jak to nejlépe připravit. Já si pochvaluji rychlou přípravu mražené pizzy, kterou stačí položit na rošt a nemusím se obávat, že mi ji zespodu připeče, jako v klasické troubě. Troubu Sencor SHM 330 používám, jako doplňujícího pomocníka do kuchyně. Určitě to není zařízení, které je určeno do kuchyně na všechno a každou přípravu jídla, ale hodně jím ušetřím čas i energii. Hodí se, pokud vaříte pro jednu dvě osoby a potřebujete připravovat jídlo bez používání oleje. Výborná je i na chalupu o víkendech. V létě se dá vytáhnout i na terasu, zapojit do prodlužovací šňůry a vychutnat si letní dny, aniž jste stáli u sporáku a kontrolovali jídlo. Vidíte stav jídla během přípravy.

Pokud bych měla zhodnotit plusy a mínusy

thumb_up

+ Jednoduché ovládání
+ Rychlá příprava jídla
+ Úspora energie a času
+ Příprava jídla s minimem oleje (i bez oleje)
+ Snadné čištění

thumb_down

- Pečení je třeba přizpůsobit otáčením (trouba má ohřev z horní části)
- Méně stabilní nožičky
- Nelze použít nástavba pro různé druhy potravin

Trouba má své klady i zápory, ale já jsem s ní spokojená. Doporučila bych ji, jak doplňujícího pomocníka do kuchyně za dostupnou cenu. Využít ji mohou i uživatelé, kteří jsou víkendy na chalupě i ti, kteří si potřebují zdravě a rychle navařit.

Vývoj ceny produktu Sencor SMH 330

Recenze

Klarstein Bristol 35

Klarstein Bristol 35

Pomalý hrnec Klarstein Bristol 35 se skládá ze dvou částí : těžkého vnitřního hrnce z keramiky s víkem , který nabízí prostor pro požadované... Přečíst recenzi

Delimano Edesia 5* Cooker

Delimano Edesia 5* Cooker

Sporák, elektrická trouba, gril, pomalý a parní hrnec v jednom. To je kompaktní systém na vaření od světoznámého výrobce Delimano. Elektrický... Přečíst recenzi

Delimano 18 v 1

Delimano 18 v 1

Multifunkční el. hrnec, ve kterém můžete vařit, péct, smažit či vařit v páře . Nabízí 20 přednastavených programů s možností naprogramovat si... Přečíst recenzi

Podobné produkty


Pozrite si aj Nejprodávanější, Nejlevnější, Zlevněné Elektrické hrnce

Podělte se o své zkušenosti s tímto produktem, jeho kvalitou, reklamací, či přístupem. Budeme rádi za každou Vaši zkušenost.

Buďte první, kdo přidá zkušenost k produktu Bionaire SC7500-050

Přidat komentář