Philips HX 6511/50

Elektrický kartáček Philips HX 6511/50

Ať s elektrickým zubním kartáčkem právě začínáte nebo toužíte vyměnit starý model, s Philips SonicareEasyClean HX6511/50 určitě chybu neuděláte. Tento kartáček využívá...

od 1309 Kč s DPH Zobrazit nejlepší nabídku

Ať s elektrickým zubním kartáčkem právě začínáte nebo toužíte vyměnit starý model, s Philips SonicareEasyClean HX6511/50 určitě chybu neuděláte. Tento kartáček využívá patentovanou sonickou technologii, díky které poskytuje zubům komplexní péči. Nejenže čistí bezpečně a šetrně, ale pomůže vám také s bělením zubů.

Obchody, kde koupíte online:

favorite Pridali sme nové recenze na elektrické kartáčky a redakčný výber nejlepší elektrické kartáčky

Výhody sonického čištění

Model SonicareEasyClean HX6511/50 od renomované značky Philips využívá unikátní dynamické proudění kartáčku, díky kterému se hlavice pohybuje vysokou frekvencí a stíravý sonický pohyb vhání tekutinu podél linie dásní i do mezizubního prostoru. Vlákna se pohybují rychlostí 31 000 kmitů za minutu a jejich směr je definován přesným rozsahem nahoru a dolů. Tato jedinečná kombinace dosahuje klinicky prokázaného rozrušení vrstvy plaku i na těžko dostupných místech. Je šetrnější k zubní sklovině než manuální nebo oscilační zubní kartáčky a tak pomáhá udržet vaše zuby silnější a zdravější.

Krásné a zdravé zuby

Dokonale čistých zubů bude dosaženo díky šikmému krčku hlavy kartáčku, který značně usnadňuje přístup k zadní straně zubů a dosáhne tak do všech míst. Ve srovnání s ručním zubním kartáčkem odstraňuje až 2x více plaku, čímž se podílí na celkovém zdraví vaší dutiny ústní. Zároveň vám pomáhá s bělením zubů a eliminací nežádoucích skvrn a zabarvení. Zajistěte s šetrnou a bezpečnou péči, spolehněte se na zubní kartáček Philips SonicareEasyCleanHX6511/50!

Kartáček hlídá optimální dobu čištění

Pokud si nejste jisti, zda věnujete péči o svůj chrup dostatečně dlouhou dobu, pomůže vám integrovaný časovač. Hlídá zubními lékaři doporučenou dobu čištění a po 2 minutách vás upozorní, že jste dosáhli optimální péče. Další příjemnou funkcí je Quadpacer signalizující každých 30 sekund, že uplynula čtvrtina doby a je čas ke změně kvadrantu v ústech. Tím dosáhnete rovnoměrného a efektivního čištění bez zbytečné námahy.

Šetrný a komfortní kartáček

Zubní kartáček Philips Sonicare se vyznačuje bezpečností a jemností. Můžete ho tak bez obav používat na rovnátka, na zubní náhrady (výplně, korunky, fazety) i na obnažené krčkyProgram snadného začátku vám zjednoduší přivyknutí na kartáček tak, že během prvních 14 dní jemně zvyšuje intenzitu čištění. Potěší vás ergonomický tvar, který zaručuje komfortní používání. O bezdrátový provoz se postará výkonná lithium-iontová baterie s provozní dobou až tři týdny. Součástí balení je kartáček EasyClean, hlavice ProResults Standard a nabíječka.

Parametry

Další parametry
Typ sonický
Počet oscilačních pohybů za minutu 31000
Úložný prostor Ne
Ústní sprcha Ne
Zdroj energie aku (Li-ion)
Časovač Ano
SMART Ne
 
Rozměry
Šířka výrobku 13.7 cm
Výška výrobku 18.8 cm
Hloubka výrobku 7.6 cm
Hmotnost výrobku 0.3 kg
Šířka balení 17.1 cm
Výška balení 23.5 cm
Hloubka balení 9.5 cm
Hmotnost balení 0.4 kg

Seznam článků

Jak vybrat elektrický zubní kartáček. Sonický nebo rotační?

Jak vybrat elektrický zubní kartáček. Sonický nebo rotační?

Klasické zubní kartáčky, které všichni dobře známe pomalu, ale jistě nahrazují elektrické zubní kartáčky.   Ne, zuby za vás samy umyjí ale jejich mytí je intenzivnější a efektivněji. Zuby jako z reklamy můžete mít i vy. Víte, jak si elektrický kartáček správně... Přečíst článek

Vývoj ceny produktu Philips HX 6511/50

Podobné produkty


Pozrite si aj Nejprodávanější, Nejlevnější, Zlevněné Elektrické kartáčky

Podělte se o své zkušenosti s tímto produktem, jeho kvalitou, reklamací, či přístupem. Budeme rádi za každou Vaši zkušenost.

Buďte první, kdo přidá zkušenost k produktu Oral-B Professional Care 7000

Přidat komentář