Oral-B Professional Care 7000 recenze

Oral-B Professional Care 7000 recenze a zkušenosti
(80.4%)

Elektrické zubní kartáčky Oral-B jsou světově doporučovány jako jednička na trhu. Díky kartáčkům Oral-B odstraníte skvrny z povrchu zubů a zubní plak a získáte pocit...

od 4399 Kč s DPH Zobrazit nejlepší nabídku

Tento rotační elektrický zubní kartáček je na trhu ve dvou verzích, bílé a černé. Musím říci, že právě černé provedení působí velmi luxusně. Jde o model vyšší řady a tomu odpovídá i vyšší cena.

Design a ovládání

Luxusní design a kvalitní, precizní zpracování oceníte hned při prvním dotyku s kartáčkem. Tyto modely z vyšších rad Pro jsou na první pohled stejné, ale funkčně už samozřejmě rozdíly najdeme. Kartáček se drží v ruce příjemně, hmotnost je dobrá a necítila jsem ani při delším čištění zátěž v ruce. Jemné tvarování jsem si při těchto kartáčcích velmi oblíbila. Ovládání je komfortní a znovu kladně hodnotím interaktivní kontrolu čištění zubů pomocí externího displeje SmartGuide nebo přímo v aplikaci po připojení přes Bluetooth.

favorite Pridali sme nové recenze na elektrické kartáčky a redakčný výber nejlepší elektrické kartáčky

Výkon a funkce

O skvělém čistícím výkonu tohoto kartáčku s rotační technologií 3D přesvědčí až 48 000 čistících pohybů za minutu. To je 80 - násobek ve srovnání s čištěním zubů s klasickým kartáčkem, kdy za minutu uděláme asi 600 čistících pohybů. Tento zubní kartáček má i celkem nízkou hlučnost, což oceníte hlavně brzkém ranním vstávání. Kladné hodnocení si zaslouží kontrola tlaku s upozorněním na přílišný tlak, časovač s 30 vteřinovými intervaly až do 2 minut a 6 čisticích programů. Kromě programů, na které jsme u elektrických kartáčků vyšší řady zvyklý, tento kartáček obsahuje i speciální program Tongue, režim pro důkladně čištění jazyka. A i když mnoho lidí čištění jazyka podceňuje, tato funkce má opodstatnění právě kvůli povlaku na jazyku. Dá se na to opravdu rychle zvyknout. Výborným programem je i masírování dásní a výrobce, co se týče ústní hygieny u tohoto modelu nic nepodcenil a jde o komplexní profesionální řešení hygieny pro domácí použití. Balení tohoto modelu je velkorysé a najdete v něm kromě kartáčku, nabíjecího stojanu s prostorem na náhradní hlavice, displej SmartGuide, cestovní pouzdro na kartáček i na nabíječku a nástavce s různými čistícími hlavicemi.

Výdrž a napájení

Výdrž a doba nabíjení je klasická jako u jiných modelů a na jedno nabití vám kartáček vydrží při 2 čištěních denně asi 10 dní. I zde samozřejmě musíte počítat s nižší výdrží při připojení kartáčku pomocí Bluetooth k mobilu.

Plusy a mínusy

thumb_up

Kvalitní zpracování
Luxusní design (hlavně černá verze)
Výborný čisticí výkon
Kvalitní čistící hlavice
Bohatá výbava
Možnost připojení k mobilu pomocí Bluetooth
Interaktivní displej SmartGuide
6 čisticích programů podle individuálních potřeb (extra program na čištění jazyka)
2 x cestovní pouzdro

thumb_down

Vyšší cena

Pohled na závěr

Model Oral-B Pro 7000 je vysoce kvalitní rotační elektrický zubní kartáček s výbornými čisticími programy a kvalitními čistícími hlavicemi, který doporučujeme i těm nejnáročnějším uživatelům. Pomocí aplikace Oral-B, kterou si stáhnete pro Android v Google Play a pro iOS v AppStore, budete mít své čištění dokonale pod kontrolou. Jediným mínusem je vyšší cena celého balení a vyšší cena i za náhradní čisticí hlavice.

Seznam článků

Jak vybrat elektrický zubní kartáček. Sonický nebo rotační?

Jak vybrat elektrický zubní kartáček. Sonický nebo rotační?

Klasické zubní kartáčky, které všichni dobře známe pomalu, ale jistě nahrazují elektrické zubní kartáčky.   Ne, zuby za vás samy umyjí ale jejich mytí je intenzivnější a efektivněji. Zuby jako z reklamy můžete mít i vy. Víte, jak si elektrický kartáček správně... Přečíst článek

Vývoj ceny produktu Oral-B Professional Care 7000

Podobné produkty


Pozrite si aj Nejprodávanější, Nejlevnější, Zlevněné Elektrické kartáčky

Podělte se o své zkušenosti s tímto produktem, jeho kvalitou, reklamací, či přístupem. Budeme rádi za každou Vaši zkušenost.

Buďte první, kdo přidá zkušenost k produktu Philips Sonicare HX9332/04

Přidat komentář