Oral-B Pro 6000

Zubní kartáček Oral-B Pro 6000

Elektrický zubní kartáček Oral-B Pro 6000 Smart Series Bluetooth je první kartáček na světě s technologií Bluetooth, která umožní komunikaci mezi kartáčkem a vašim...

od 1997 Kč s DPH Zobrazit nejlepší nabídku

Elektrický zubní kartáček Oral-B Pro 6000 Smart Series Bluetooth je první kartáček na světě s technologií Bluetooth, která umožní komunikaci mezi kartáčkem a vašim smartphonem.

Pomocí připojení  Bluetooth 4.0 se snadno spojíte se svou Oral-B aplikací, která vám v reálném čase poskytne zpětnou vazbu na vaše čisticí návyky. Můžete tak sledovat například průběh čištění či jeho dobu a díky tomu zlepšit péči o vaše zuby.

Díky 3D čisticím pohybům odstraní o 100 % více plaku než při čištění běžným manuálním kartáčkem. Profesionálně navržená hlavice CrossAction obklopí každý zub a umožní důkladně vyčistit všechny zuby.  Kartáček je vybaven senzorem tlaku, který se rozsvítí, pokud zuby čistíte až příliš intenzivně. Praktický časovač na vás co 30 sekund upozorní, abyste přešli na další část vašeho chrupu, a po 2 minutách ohlásí konec čištění.

Obchody, kde koupíte online:

favorite Pridali sme nové recenze na elektrické kartáčky a redakčný výber nejlepší elektrické kartáčky

Zubní kartáčky Oral-B už zná v dnešní době skoro každý. Jedná se o kvalitní a inovativní značku, která v oblasti zubní péče stále přichází s novinkami a náš úsměv se tak stává krásnějším. Zubní kartáček Oral-B Pro 6000 v bílé barvě má integrované Bluetooth v rukojeti a můžete ho tak propojit s aplikací Oral-B App ve vašem mobilním přístroji. Aplikace vám zábavnou formou pomůže správně čistit zuby a vyhnout se tak zdravotním potížím.

Krásný úsměv bez zubního plaku

Zubní kartáček Oral-B Pro 6000 má oproti klasickému manuálnímu kartáčku mnoho výhod. Odstraníte s ním o 100% více zubního plaku. Zubní kartáček Oral-B se totiž dostane i do prostor, kde se manuální kartáček nemá šanci dostat. Disponuje čistícím pohybem 3D, což znamená, že zároveň pulzuje, osciluje i rotuje. Tím šetrně naruší a odstraní zubní plak, avšak stále je šetrný k zubům i dásním.

Nabízí 5 režimů čištění

Zubní kartáček Oral-B Pro 6000 oceníte i pro jeho 5 režimů čištění. Režim DailyClean má zabudovaný časovač nastavený na dvě minuty. Tuto dobu označují stomatologové jako ideální pro opravdu vyčištěné zuby. Kartáček vždy po 30 vteřinách změní vibraci a tím vám dá znamení, ať čistíte další kvadrant ústní dutiny. Režim Deep, což je prodloužení 3 minutové hloubkové čištění. A dále režimy Senistve – jemný, Whitening – bělící a masážní.

Luxusní obsah balení

K tomuto zubnímu kartáčku obdržíte i bezdrátový displej Oral-B SmartGuide, který vám poskytne pokyny k čištění zubů přímo doporučované zubními lékaři. Můžete si jej připevnit i na zeď a udělat z toho zábavu jak pro dospělé, tak pro děti. Kartáček je vybaven protiskluzovou rukojetí a krásně vám padne do ruky. Navíc má zabudovaný senzor tlaku a signálem vás upozorní, pokud budete na kartáček příliš tlačit.

Zubní kartáček vydrží nabitý déle než týden a to v případě, že si čistíte zuby dvakrát denně po dobu dvou minut. Samozřejmostí je tří stupňový ukazatel stavu nabití baterie. Součástí balení je kartáček Oral-B, koncovka CrossAction pro každodenní čištění, koncovka Sensitive pro velmi citlivé zuby, koncovka FlossAction pro lepší čištění mezizubních prostor, koncovka 3D White pro přirozené bělení zubů, nabíjecí stojánek s úložným prostorem pro 4 kartáčové hlavy, bezdrátový displej SmartGuide a cestovní pouzdro pro rukojeť a dvě koncovky. Zubní kartáček Oral-B Pro 6000 je kompatibilní s rotačními i trizone kartáčkovými hlavami od Oral-B.

Parametry

Další parametry
Počet oscilačních pohybů za minutu 8800
Počet pulzů za minutu 40000
Úložný prostor Ano
Ústní sprcha Ne
Zdroj energie aku (Ni-Mh)
SMART Ano
 
Rozměry
Šířka výrobku 7.0 cm
Výška výrobku 22.2 cm
Hloubka výrobku 20.4 cm
Hmotnost výrobku 0.7 kg
Šířka balení 9.9 cm
Výška balení 25.3 cm
Hloubka balení 23.5 cm
Hmotnost balení 0.9 kg

Seznam článků

Jak vybrat elektrický zubní kartáček. Sonický nebo rotační?

Jak vybrat elektrický zubní kartáček. Sonický nebo rotační?

Klasické zubní kartáčky, které všichni dobře známe pomalu, ale jistě nahrazují elektrické zubní kartáčky.   Ne, zuby za vás samy umyjí ale jejich mytí je intenzivnější a efektivněji. Zuby jako z reklamy můžete mít i vy. Víte, jak si elektrický kartáček správně... Přečíst článek

Vývoj ceny produktu Oral-B Pro 6000

Podobné produkty


Pozrite si aj Nejprodávanější, Nejlevnější, Zlevněné Elektrické kartáčky

Podělte se o své zkušenosti s tímto produktem, jeho kvalitou, reklamací, či přístupem. Budeme rádi za každou Vaši zkušenost.

Buďte první, kdo přidá zkušenost k produktu Philips Sonicare HX6511/35

Přidat komentář