Philips HX 6511/50 recenze

Philips HX 6511/50 recenze a zkušenosti
(78.8%)

Ať s elektrickým zubním kartáčkem právě začínáte nebo toužíte vyměnit starý model, s Philips SonicareEasyClean HX6511/50 určitě chybu neuděláte. Tento kartáček využívá...

od 1309 Kč s DPH Zobrazit nejlepší nabídku

Kvalitní sonický elektrický zubní kartáček výrobce Philips za nízkou cenu je spíše výjimkou na trhu. Sonické kartáčky jsou ve srovnání s rotačními dražší, proto nás tento model pozitivně překvapil.

Minimalistický design a ovládání

Hned po rozbalení jsem v ruce držela lehký štíhlý kartáček, který byl na dotek opravdu příjemný a minimalistický vzhled hodnotím kladně. Stejně minimalistické je i balení a kromě kartáčku, nástavce s čistící hlavou, nabíječky a cestovního krytu na hlavici, nenajdete nic navíc. Ovládání je jednoduché pomocí jediného tlačítka.

Obchody, kde koupíte online:

favorite Pridali sme nové recenze na elektrické kartáčky a redakčný výber nejlepší elektrické kartáčky

Výkon a funkce

Nadstandardní funkce a jejich velký výpočet určitě nečekejte. Po zapnutí kartáček dynamicky a šetrně pracuje s výkonem 31 000 kmitů za minutu a čištění je opravdu velmi efektivní i mezi zuby. Velkým plusem je právě šetrnost vůči dásním, a proto je vhodný i pro uživatele s velmi citlivými dásněmi.

Čištění sonickým kartáčkem je odlišné od čištění rotačním kartáčkem a z počátku si třeba zvyknout na mírně lechtání. Tomuto modelu nechybí časovač v intervalech 30 sekund až do 2 minut a program Easy start, který právě to původně zvykání na čištění provádí 14 denním postupným přidáváním intenzity čištění. Ke kartáčku je možné dokoupit i nástavce s hlavicemi Standard, Mini nebo Sensitive. Vyměňování je velmi snadné.

Výdrž a napájení

Napájení je pomocí akumulátoru a spotřeba při čištění je úsporná a na jedno nabití vydržíte s touto kartáčkem i 20 dní, což je již slušná hodnota. 

thumb_up

+ Minimalistický štíhlý design
+ Jednoduché ovládání
+ Kvalitní zpracování
+ Funkce Easy start
+ Nízká hmotnost
+ Dostupná cena

thumb_down

- Základní model
- Jeden základní program čištění

Pohled na závěr

Tento sonický zubní kartáček nezklame. Je to sice jen základní model s jedním typem čištění, ale pokud hledáte sonický elektrický zubní kartáček šetrný k vašim citlivým zubům a dásním za dostupnou cenu, tento model vám doporučuji.

Seznam článků

Jak vybrat elektrický zubní kartáček. Sonický nebo rotační?

Jak vybrat elektrický zubní kartáček. Sonický nebo rotační?

Klasické zubní kartáčky, které všichni dobře známe pomalu, ale jistě nahrazují elektrické zubní kartáčky.   Ne, zuby za vás samy umyjí ale jejich mytí je intenzivnější a efektivněji. Zuby jako z reklamy můžete mít i vy. Víte, jak si elektrický kartáček správně... Přečíst článek

Vývoj ceny produktu Philips HX 6511/50

Podobné produkty


Pozrite si aj Nejprodávanější, Nejlevnější, Zlevněné Elektrické kartáčky

Podělte se o své zkušenosti s tímto produktem, jeho kvalitou, reklamací, či přístupem. Budeme rádi za každou Vaši zkušenost.

Buďte první, kdo přidá zkušenost k produktu Philips Sonicare HX6762/43

Přidat komentář