Philips HX 6511/50 recenze

Philips HX 6511/50 recenze a zkušenosti
(79.6%)

Ať s elektrickým zubním kartáčkem právě začínáte nebo toužíte vyměnit starý model, s Philips SonicareEasyClean HX6511/50 určitě chybu neuděláte. Tento kartáček využívá...

od 1399 Kč s DPH Zobrazit nejlepší nabídku

Kvalitní sonický elektrický zubní kartáček výrobce Philips za nízkou cenu je spíše výjimkou na trhu. Sonické kartáčky jsou ve srovnání s rotačními dražší, proto nás tento model pozitivně překvapil.

Minimalistický design a ovládání

Hned po rozbalení jsem v ruce držela lehký štíhlý kartáček, který byl na dotek opravdu příjemný a minimalistický vzhled hodnotím kladně. Stejně minimalistické je i balení a kromě kartáčku, nástavce s čistící hlavou, nabíječky a cestovního krytu na hlavici, nenajdete nic navíc. Ovládání je jednoduché pomocí jediného tlačítka.

Obchody, kde koupíte online:

Výkon a funkce

Nadstandardní funkce a jejich velký výpočet určitě nečekejte. Po zapnutí kartáček dynamicky a šetrně pracuje s výkonem 31 000 kmitů za minutu a čištění je opravdu velmi efektivní i mezi zuby. Velkým plusem je právě šetrnost vůči dásním, a proto je vhodný i pro uživatele s velmi citlivými dásněmi.

Čištění sonickým kartáčkem je odlišné od čištění rotačním kartáčkem a z počátku si třeba zvyknout na mírně lechtání. Tomuto modelu nechybí časovač v intervalech 30 sekund až do 2 minut a program Easy start, který právě to původně zvykání na čištění provádí 14 denním postupným přidáváním intenzity čištění. Ke kartáčku je možné dokoupit i nástavce s hlavicemi Standard, Mini nebo Sensitive. Vyměňování je velmi snadné.

Výdrž a napájení

Napájení je pomocí akumulátoru a spotřeba při čištění je úsporná a na jedno nabití vydržíte s touto kartáčkem i 20 dní, což je již slušná hodnota. 

thumb_up

+ Minimalistický štíhlý design
+ Jednoduché ovládání
+ Kvalitní zpracování
+ Funkce Easy start
+ Nízká hmotnost
+ Dostupná cena

thumb_down

- Základní model
- Jeden základní program čištění

Pohled na závěr

Tento sonický zubní kartáček nezklame. Je to sice jen základní model s jedním typem čištění, ale pokud hledáte sonický elektrický zubní kartáček šetrný k vašim citlivým zubům a dásním za dostupnou cenu, tento model vám doporučuji.

Vývoj ceny produktu Philips HX 6511/50

Podobné produkty


Pozrite si aj Nejprodávanější, Nejlevnější, Zlevněné Elektrické kartáčky

Podělte se o své zkušenosti s tímto produktem, jeho kvalitou, reklamací, či přístupem. Budeme rádi za každou Vaši zkušenost.

Buďte první, kdo přidá zkušenost k produktu Oral-B Professional Care 7000

Přidat komentář