Oral-B Pro 6000 recenze

Oral-B Pro 6000 recenze a zkušenosti

Elektrický zubní kartáček Oral-B Pro 6000 Smart Series Bluetooth je první kartáček na světě s technologií Bluetooth, která umožní komunikaci mezi kartáčkem a vašim...

od 1997 Kč s DPH Zobrazit nejlepší nabídku

Profesionální elektrický zubní kartáček kvalitní značky Oral - B přinesl na trh kromě výkonu i nový trend připojení pomocí Bluetooth technologie k mobilnímu telefonu. Tento zubní kartáček mě zaujal právě touto možností. Podívejme se blíže na model Oral - B Pro 6 000.

Design a ovládání

V balení na vás toho čeká u tohoto modelu dost. Kromě elektrických rotačního zubního kartáčku tam najdete 5 nástavců s různými hlavicemi, nabíjecí stanici s úložným prostorem na čistící hlavy, cestovní pouzdro a bezdrátový displej Smart Guide. Zpracování je kvalitní a použité materiály kartáčku, hlavně co se tyká rukojeti pro uchopení, jsou příjemné.

Design v bílém provedení je pěkný a rukojeť je jemně tvarovaná právě pro lepší držení. Co se týče ovládání, to je jednoduché a pomocí tlačítek vybíráte čistící programy i potvrzujete. Kartáček vás informuje vizuálně o připojení pomocí Bluetooth i o kapacitě baterie.

Obchody, kde koupíte online:

favorite Pridali sme nové recenze na elektrické kartáčky a redakčný výber nejlepší elektrické kartáčky

Výkon, funkce a bonus v podobě Bluetooth

Tento kartáček čistí zuby pomocí 3D technologie, kde kombinuje rotaci s 8 000 pohyby a pulzování s 40 000 pulsy za minutu. Pro kvalitní čištění je to opravdu velmi dobrý výkon. Nechybí vlákna MicroPulse, které při čištění důkladně pronikly i mezi zuby. Při silnějším tlaku na sklovinu mě zubní kartáček upozornil na silnou intenzitu tlaku a tuto kontrolu oceníte hlavně pokud máte citlivější dásně. Nejednou se stane, že si neuvědomíme přílišný tlak, dokud nevidíme na zubním kartáčku krev.

Na výběr je 5 čistících programů. Nechybí časovač a kladně hodnotím malý interaktivní displej na kterém si kontrolujete průběh a délku čištění na jedné části zubů. Největším překvapením byla konektivita Bluetooth. Pomocí ní se připojíte ke svému mobilu a přes aplikaci máte k nahlédnutí přehled vašeho čištění, statistiku čištění a pár tipů pro kvalitní čištění zubů.

Výdrž a napájení

Zubní kartáček je napájen akumulátorem a na jedno nabití výdrži až 10 dní při denní hygieně 2 x 2 minuty. Mně se podařilo kartáček vybít dříve při čištění se zapnutým Bluetooth.

thumb_up

+ Kvalitní zpracování
+ Ověřený výrobce s certifikátem klinicky prokázaným
+ Bluetooth připojení a okamžitá zpětná vazba při čištění
+ Senzor tlaku
+ Výborný čisticí výkon
+ 5 čistících programů
+ Bohatá výbava
+ Dobrá výdrž

thumb_down

- Vyšší cena

Pohled na závěr

Navzdory vyšší ceně je tento elektrický zubní kartáček výbornou volbou. Díky dobrému výkonu důkladně čistí zuby a vlákny se dostane i do mezizubních prostor. Pro mě jednoznačně velkým plusem je kontrola tlaku, a proto ji mohu doporučit i uživatelům s větší citlivostí dásní.

Pokud se rozhodnete pro rotační kartáček určitě si vyberte model se senzorem tlaku. Tuto elektrický zubní kartáček mohu doporučit i náročnějším uživatelům.

Seznam článků

Jak vybrat elektrický zubní kartáček. Sonický nebo rotační?

Jak vybrat elektrický zubní kartáček. Sonický nebo rotační?

Klasické zubní kartáčky, které všichni dobře známe pomalu, ale jistě nahrazují elektrické zubní kartáčky.   Ne, zuby za vás samy umyjí ale jejich mytí je intenzivnější a efektivněji. Zuby jako z reklamy můžete mít i vy. Víte, jak si elektrický kartáček správně... Přečíst článek

Vývoj ceny produktu Oral-B Pro 6000

Podobné produkty


Pozrite si aj Nejprodávanější, Nejlevnější, Zlevněné Elektrické kartáčky

Podělte se o své zkušenosti s tímto produktem, jeho kvalitou, reklamací, či přístupem. Budeme rádi za každou Vaši zkušenost.

Buďte první, kdo přidá zkušenost k produktu Philips Sonicare HX6511/35

Přidat komentář