Oral-B Pro 6000 recenze

Oral-B Pro 6000 recenze a zkušenosti

Elektrický zubní kartáček Oral-B Pro 6000 Smart Series Bluetooth je první kartáček na světě s technologií Bluetooth, která umožní komunikaci mezi kartáčkem a vašim...

od 1997 Kč s DPH Zobrazit nejlepší nabídku

Profesionální elektrický zubní kartáček kvalitní značky Oral - B přinesl na trh kromě výkonu i nový trend připojení pomocí Bluetooth technologie k mobilnímu telefonu. Tento zubní kartáček mě zaujal právě touto možností. Podívejme se blíže na model Oral - B Pro 6 000.

Design a ovládání

V balení na vás toho čeká u tohoto modelu dost. Kromě elektrických rotačního zubního kartáčku tam najdete 5 nástavců s různými hlavicemi, nabíjecí stanici s úložným prostorem na čistící hlavy, cestovní pouzdro a bezdrátový displej Smart Guide. Zpracování je kvalitní a použité materiály kartáčku, hlavně co se tyká rukojeti pro uchopení, jsou příjemné.

Design v bílém provedení je pěkný a rukojeť je jemně tvarovaná právě pro lepší držení. Co se týče ovládání, to je jednoduché a pomocí tlačítek vybíráte čistící programy i potvrzujete. Kartáček vás informuje vizuálně o připojení pomocí Bluetooth i o kapacitě baterie.

Obchody, kde koupíte online:

Výkon, funkce a bonus v podobě Bluetooth

Tento kartáček čistí zuby pomocí 3D technologie, kde kombinuje rotaci s 8 000 pohyby a pulzování s 40 000 pulsy za minutu. Pro kvalitní čištění je to opravdu velmi dobrý výkon. Nechybí vlákna MicroPulse, které při čištění důkladně pronikly i mezi zuby. Při silnějším tlaku na sklovinu mě zubní kartáček upozornil na silnou intenzitu tlaku a tuto kontrolu oceníte hlavně pokud máte citlivější dásně. Nejednou se stane, že si neuvědomíme přílišný tlak, dokud nevidíme na zubním kartáčku krev.

Na výběr je 5 čistících programů. Nechybí časovač a kladně hodnotím malý interaktivní displej na kterém si kontrolujete průběh a délku čištění na jedné části zubů. Největším překvapením byla konektivita Bluetooth. Pomocí ní se připojíte ke svému mobilu a přes aplikaci máte k nahlédnutí přehled vašeho čištění, statistiku čištění a pár tipů pro kvalitní čištění zubů.

Výdrž a napájení

Zubní kartáček je napájen akumulátorem a na jedno nabití výdrži až 10 dní při denní hygieně 2 x 2 minuty. Mně se podařilo kartáček vybít dříve při čištění se zapnutým Bluetooth.

thumb_up

+ Kvalitní zpracování
+ Ověřený výrobce s certifikátem klinicky prokázaným
+ Bluetooth připojení a okamžitá zpětná vazba při čištění
+ Senzor tlaku
+ Výborný čisticí výkon
+ 5 čistících programů
+ Bohatá výbava
+ Dobrá výdrž

thumb_down

- Vyšší cena

Pohled na závěr

Navzdory vyšší ceně je tento elektrický zubní kartáček výbornou volbou. Díky dobrému výkonu důkladně čistí zuby a vlákny se dostane i do mezizubních prostor. Pro mě jednoznačně velkým plusem je kontrola tlaku, a proto ji mohu doporučit i uživatelům s větší citlivostí dásní.

Pokud se rozhodnete pro rotační kartáček určitě si vyberte model se senzorem tlaku. Tuto elektrický zubní kartáček mohu doporučit i náročnějším uživatelům.

Vývoj ceny produktu Oral-B Pro 6000

Podobné produkty


Pozrite si aj Nejprodávanější, Nejlevnější, Zlevněné Elektrické kartáčky

Podělte se o své zkušenosti s tímto produktem, jeho kvalitou, reklamací, či přístupem. Budeme rádi za každou Vaši zkušenost.

Buďte první, kdo přidá zkušenost k produktu Philips Sonicare HX6511/35

Přidat komentář