Samsung F300G MS23F301TAS recenze

Samsung F300G MS23F301TAS recenze a zkušenosti
(80.2%)

S mikrovlnnou troubou Samsung MS23F301TAS připravíte domácí jídla během několika minut. Pokročilá technologie, rozšířené funkce a nadstandardní designové vlastnosti vám zajistí...

od 2499 Kč s DPH Zobrazit nejlepší nabídku

Pokud se do volně stojící mikrovlnné trouby rozhodnete zainvestovat více než 50 Eur, všímejte si její příkon, funkčnost a všechny speciality, které vám nabízí. Model Samsung MS23F301TAS vyniká příjemným moderním designem. Patří mezi oblíbené mikrovlnky, což potvrzuje i fakt, že se v této kategorii stal vítězem soutěže Produkt roku 2015.

Moderní design a keramický vnitřek

Elegantní černá mikrovlnná trouba s velmi povedeným designem jistě zapadne do každé moderní domácnosti. Dvířka jsou vyrobena z černého skla, během ohřívání tedy jídlo nebudete moci kontrolovat. Nepřehledné sklo však může být i výhodou - točení talíře již více nebude lákat pohledy zvědavých dětí.

Obchody, kde koupíte online:

favorite Pridali sme nové recenze na mikrovlnné trouby a redakčný výber nejlepší mikrovlnné trouby

Dokonale sladěný přední panel s přehledným displejem (který lze zhasnout) se navíc velmi dobře udržuje a není náchylný na otisky prstů. Menším nedostatkem designu jsou tlačítka, která by nemusely mít černou barvu. Ve večerních hodinách je totiž horší vidět, musíte je nahmatat a existuje zde pravděpodobnost, že se spletete při výběru programu.

Vnitřek spotřebiči je také černý. Nás však potěšilo to, že má keramický povrch, který se mimořádně dobře čistí. Povrch je navíc antibakteriální, nedá se poškrábat a je i stálobarevný. Průměr otočného talíře je až 28,8 cm, do mikrovlnné trouby se tedy vejdou i velké talíře.

Automatické programy zajistí rovnoměrný ohřev jídla

Dalším pozitivem spotřebiči je způsob, jakým ohřívá jídlo. Samsung MS23F301TAS je vybaven systémem trojitého přenosu mikrovln, který zajišťuje šíření vln ze tří otvorů vnitřního prostoru. Mikrovlnná trouba má až 20 různých přednastavených programů, všechny pravděpodobně ani nevyužijete. Oceňujeme i existenci režimu ECO, který mikrovlnku přepne do úsporného režimu a tím šetří energii. Bonusem je možnost vytvořit si 2 programy dle individuálních potřeb.

Zajímavá je i funkce odstranění pachů, která však může být nepochopená. Mikrovlnná trouba se totiž při pomalém otevírání dvířek na krátkou dobu automaticky zapne a aktivuje ventilátor, čímž se postará o odstranění pachů resp. nahromaděné páry. Během tohoto procesu není aktivována funkce ohřevu a přenosu vln. Množství lidí na internetu však považuje tuto funkci za chybu modelu.

Našli jsme i pár negativ

Mikrovlnka se ovládá velmi jednoduše, během provozu je tichá a na ukončení nastaveného programu vás upozorní pípáním. Pokud vás budou zvukové signalizace obtěžovat, tak je můžete jednoduše deaktivovat. Pokud máte doma malé děti, tak vás jistě potěší i možnost aktivovat dětskou bezpečnostní pojistku.

Samsung MS23F301TAS samozřejmě není bez chyby. Z praktického hlediska bychom ocenili delší napájecí kabel, ale i méně klouzavou povrchovou úpravu spodní části spotřebiči. První problém vyřeší prodlužovací kabel, druhý protiskluzová podložka.

Plusy a mínusy

thumb_up

+ Povedený propracovaný design
+ Keramické vnitřek s antibakteriálním povrchem
+ Snadné čištění
+ Tichá během provozu
+ Velký průměr otočného talíře
+ 20 přednastavených programů
+ Možnost vytvořit si 2 vlastní programy podle potřeby
+ Rovnoměrné prohřátí jídla
+ Funkce pro rychlé odstranění pachů
+ Přehledný displej lze vypnout
+ Zvuky lze deaktivovat
+ ECO režim šetří energii
+ Funkce dětská pojistka
+ Vítěz soutěže Produkt roku 2015 (kategorie Mikrovlnné trouby)

thumb_down

- Černé neprůhledné sklo
- Krátký kabel
- Černá tlačítka na černém povrchu
- Spodní část mikrovlnky nemá protiskluzový povrch

Shrnutí na závěr

Mikrovlnná trouba Samsung MS23F301TAS patří mezi dražší, ale mimořádně pěkně zpracované modely. Kromě množství přednastavených funkcí na ohřev vás jistě potěší i keramické vnitřek spotřebiči s antibakteriálním povrchem, které se velmi dobře čistí. Zajímavá je i funkce odstraňování pachů a ECO režim, který šetří energii i přírodu. Pokud jste do koupě nové mikrovlnky ochoten zainvestovat trochu víc peněz, tak do rozhodování určitě zařaďte i tento spotřebič.

Seznam článků

Jakou mikrovlnnou troubu? Samsung, Whirlpool nebo Electrolux

Jakou mikrovlnnou troubu? Samsung, Whirlpool nebo Electrolux

V současnosti mikrovlnky obsahují řadu inovativních a praktických funkcí.   Výběr je vskutku široký, proto je třeba vědět, podle čeho mikrovlnku vybírat. Odpovězte si na otázky, jaká kritéria má mikrovlnná trouba splňovat, jaké funkce mikrovlnka nabízí, je důležitý objem... Přečíst článek

Vývoj ceny produktu Samsung F300G MS23F301TAS

Podobné produkty


Pozrite si aj Nejprodávanější, Nejlevnější, Zlevněné Mikrovlnné trouby

Podělte se o své zkušenosti s tímto produktem, jeho kvalitou, reklamací, či přístupem. Budeme rádi za každou Vaši zkušenost.

Buďte první, kdo přidá zkušenost k produktu Whirlpool AMW 1401 IX

Přidat komentář