Bosch MSM 67140 recenze

Bosch MSM 67140 recenze a zkušenosti
(79.6%)

Tyčový mixér Bosch MSM 67140  s nerezovou mixovací nohou, pracovní nádobou a velkým, univerzálním sekáčkem je skvělým pomocníkem do kuchyně, pomůže vám připravit i horké...

od 1049 Kč s DPH Zobrazit nejlepší nabídku

Hledala jsem výkonný mixér, který by neměl velké rozměry robotů. S tímto modelem jsem velmi spokojená. Je kombinací sekáčku a ponorného mixéru. Pro mě je takovým univerzálním pomocníkem v kuchyni. Moje zkušenosti s ním jsou pozitivní i když pár negativ by se také našlo.

Univerzální a kompaktní mixér

Tento model má v balení dvě mixovací nádoby s měrnou stupnicí. Nástavec s velkými noži a ponorný tyčový nástavec. Kromě toho má velká nádoba i víko, na které se připojí mixér. V podstatě rukojeť - ovládací část, se může napojit na velkou nádobu s věkem, to využívám na sekání nebo se připojí na nerezovou tyč a v momentě mám ponorný mixér. Ten využívám na mixování omáček i polévek. Co je výhodou je materiál, který bez obav ponořím i do horké polévky. 

Obchody, kde koupíte online:

favorite Pridali sme nové recenze na mixéry a redakčný výber nejlepší mixéry

Celá rukojeť s ovládáním má dobrou ergonomii a v ruce se drží velmi pohodlně. Na vrchu se nachází ovladač, kde si mohu nastavit rychlost otáček od úrovně 1 až 12. Pak už stačí na těle rukojeti přidržet horní tlačítko během mixování. Je to řešeno jako většina ponorných mixérů přidržením se spustí chod a když se uvolní tlačítko mixování se zastaví.

Pod ním se nachází ještě jedno tlačítko, a to využívám velmi často. Je to rychlé zapnutí turbo. Tím se rychlost z jakéhokoli stupně přepne na tu nejvyšší. Má to praktický význam, neboť při mixování nahoru nastavovat rychlost dvakrát pohodlné není a takto jediným stisknutím tlačítka zrychlovat. Plody nebo potraviny se díky výkonnému motoru velmi dobře rozmixuje. Systém turbo je velmi dobrý, pokud ho používám ve spojení ponorný mixér. Pokud ho však používám se sekáčkem ve velké nádobě a věkem, má to jeden malý háček.

Při delším mixování v turbo mode se plastová část, která je pod víkem nahřívá. Právě tehdy to třeba častěji přerušit. Osobně jsem už cítila, až jakoby tavení plastu. Netvrdím určitě, že se to taví ale velmi se to nahřívá a není dobré, to takto dlouho držet s turbem. To hodnotím jako minus. Ale podotýkám, že se to děje pouze při velmi dlouhém sekání. Do těch 5 minut je to stále v pořádku.

Dalším mínusem je pro mě spodní část velké mixované mísy. Při malé si ji vím podržet jednou rukou, tam mi to až tak nevadí, ale při velké mi určitě chybí protiskluzové nožičky

thumb_up

+ Univerzální mixér
+ Jednoduché ovládání
+ Pěkný design
+ Snadná údržba -čištění
+ Výkon 750 W
+ Nastavení rychlosti otáček plus rychlé přepnutí do turbo módu
+ Poměr výkonu a ceny

thumb_down

- Při déle zapnutém turbu (nad 5 minut) se nahřívá (s nástavcem nože a víko)
- Chybí protiskluzové nožičky
- Tuhý kabel při mixování někdy vadí

Jsem s tímto výrobkem velmi spokojená a používám ho často. Je univerzální na všechno, co kolem vaření přípravy jídla potřebuji. Velmi jsem si oblíbila sekání cibule, které je rychlé a jemné. Ponorný mixér používám také velmi často, a hlavně nerezovou kvalitní tyč hodnotím kladně.

Určitě doporučuji každému, kdo nepotřebuje velký speciální robot, ale takový skladnější mixér. Je to univerzální řešení ai když má nějaké ty mínusy, plusy převažují. Co je nejdůležitější, je ve výborném poměru silný výkon a přijatelná cena. Zatím jsem nedokupovala k němu nic, ale vím, že se ještě nějaké odolnější nože na sekání ledu dají dokoupit.

Vývoj ceny produktu Bosch MSM 67140

Recenze

Braun MQ 500 Soup

Braun MQ 500 Soup

Tyčový mixér Braun MQ 500 Soup s příkonem 600 W disponuje ergonomicky tvarovanou protiskluzovou rukojetí a nerezovým nástavcem PowerBell s... Přečíst recenzi

Klarstein Herakles 5G

Klarstein Herakles 5G

Profesionální stolní mixér Klarstein Herakles 5G s max. výkonem 1 500 W dokáže rozhýbat 6 ostrých čepelí až na 40 000 ot./min. Nádoba s... Přečíst recenzi

Delimano Nutribullet 600

Delimano Nutribullet 600

Populární smoothie mixér, který se pyšní rychlostí 20 000 otáček/min. Díky tomu si poradí s každým druhem ovoce a zeleniny , a také s ořechy .... Přečíst recenzi

Podobné produkty


Podělte se o své zkušenosti s tímto produktem, jeho kvalitou, reklamací, či přístupem. Budeme rádi za každou Vaši zkušenost.

Buďte první, kdo přidá zkušenost k produktu Catler BL 4010

Přidat komentář