Philips HR 2100 recenze

Philips HR 2100 recenze a zkušenosti

Snadná příprava čerstvých koktejlů a pokrmů. S výjimečným výkonem a kvalitním nožem. Tento mixér Philips Daily Collection nabízí 400W motor, nádobu o objemu 1,5 l a...

od 719 Kč s DPH Zobrazit nejlepší nabídku

Tento mixér jsem si koupil na internát, protože si rád dělám různé proteinové nápoje i ovocné koktejly. Hledal jsem něco jednoduché s dobrým výkonem a samozřejmě levné. V úvahu jsem bral i značku výrobce. S výrobky Philips mám zatím jen dobré zkušenosti. Mixér Philips HR 2100 je taková klasika a jsem s ním spokojený. Pokud bych měl shrnout klady a zápory, tak klady jsou v převaze a zápory jsou více méně takové nezávažné. 

Obchody, kde koupíte online:

Zjistit cenu v srovnávači heuréka Porovnat ceny heureka.cz
Kasa.cz 899 Kč
999 Kč
Do obchodu Kasa.cz
Okay.cz 852 Kč
1190 Kč
Do obchodu Okay.cz
Euronics.cz 899 Kč
999 Kč
Do obchodu Euronics.cz
Alza.cz 719 Kč
999 Kč
Do obchodu Alza.cz
favorite Pridali sme nové recenze na mixéry a redakčný výber nejlepší mixéry

V jednoduchosti je krása

Vzhled tohoto mixéru je minimalistický a pěkný. Spodní část je pogumovaná. Má nožičky, které se přisají i na hladký povrch velmi dobře. Toto hodnotím kladně, protože není nic horšího než tančící mixér na stole. Spodní díl je mírně zaoblený a vše, co na něm najdete je jediný otočný ovladač, kterým se mixér zapne a přepne rychlost stupeň 1 a stupeň 2.

Mixovací nádoba je plastová nerozbitná s rukojetí. Pro mě má nenahraditelný význam označení měřítka, a to nejen v ml, ale i v pohárech. Bez tohoto bych byl určitě ztracen. Mixér je lehký a nože jsou kvalitní. Dělám něm i smoothie s nakrájením ovocem a neměl jsem zatím problém, že by mu vadily i trochu tvrdší plody, jako jablka a hrušky. Mrkev jsem nezkoušel, protože to si už nejsem jistý, jestli by ji zvládl.

Ty nože nejsou takové klasické, ale mají jemný vroubek po okraji a jsou trochu menší, tak při ovoci to mixování trvá trochu déle. Také, co jsem si všiml, při velké dávce ovoce má již problém. Je lepší to dávkovat po částech nebo to podlít vodou, a ne tam hned napasovat jedno komplet vše.

thumb_up

+ Jednoduchý příjemný design
+ Nízká hmotnost
+ Snadné ovládání
+ Dobrý poměr výkonu a ceny
+ Měřítko na sklenici
+ Snadno se skladuje
+ Protiskluzové nožičky

thumb_down

- Krátký kabel
- Pouze 2 rychlosti

Mixér Philips HR 2100 splnil moje očekávání a určitě ho doporučuji jako jednoduchý mixér se slušným výkonem na smoothie, vitamínové koktejly, ale i pro sportovce, kteří si často dělají proteinové nápoje. Ovládá se snadno a ani s čištěním nemám problém.

Co bych vytkl, je příliš krátký kabel. Musíte přemýšlet, kde budete mít mixér postaven, aby kabelem dotáhl. Já to mám řešeny prodlužovačkou, ale v domácnosti to není nejšťastnější řešení. Mixér mi však funguje spolehlivě a já jsem spokojený. 

Seznam článků

Nejlepší smoothie mixér na zeleninu, ořechy a ovoce? Recenze a test pořadí

Nejlepší smoothie mixér na zeleninu, ořechy a ovoce? Recenze a test pořadí

Smoothie nápoje jsou mnohem lepší alternativou k ovocným šťávám a dokáží vašemu tělu rychle doplnit nejen energii, ale také další důležité látky. Na výrobu smoothie ale potřebujete kromě kvalitních surovin i dobrý smoothie mixér. Poradíme vám, jak si vybrat ten správný, jaké vlastnosti... Přečíst článek

Vývoj ceny produktu Philips HR 2100

Podobné produkty


Podělte se o své zkušenosti s tímto produktem, jeho kvalitou, reklamací, či přístupem. Budeme rádi za každou Vaši zkušenost.

Buďte první, kdo přidá zkušenost k produktu Philips HR 2100

Přidat komentář