De´Longhi KBOV2001 recenze

De´Longhi KBOV2001 recenze a zkušenosti
(78.2%)

Čistá elegance ve vaší kuchyni Pouhý pohled na ni vám udělá pěknější den! Ve druhém kroku vám připraví horkou vodu na oblíbený čaj. A o kom je řeč? O elegantní...

od 1590 Kč s DPH Zobrazit nejlepší nabídku

Pokud si potrpíte na designové kousky a chcete mít doma něco úplně jiného, než všichni vaši přátelé, pak vás zaručeně potěší design rychlovarné konvice DeLonghi Icona Vintage. Tento model je šperkem, propracovaným do posledního detailu, za který však zaplatíte nemalou cenu. Jaký je však z hlediska použitelnosti?

Unikátní vzhled a špičkový výkon

DeLonghi patří mezi známé, ale zejména kvalitních výrobců kávovarů či automatických přístrojů na espresso. Série Icona se může pyšnit opravdu originálním retro designem, který lahodí oku nejednoho Hipster. Elegantní celokovové tělo s lakovaným povrchem v příjemných pastelových barvách však není jediným plusem tohoto spotřebiči.

Obchody, kde koupíte online:

Mall.cz 1590 Kč
2490 Kč
Do obchodu Mall.cz
Kasa.cz 1763 Kč
2790 Kč
Do obchodu Kasa.cz
Euronics.cz 1763 Kč
2790 Kč
Do obchodu Euronics.cz
Alza.cz 1745 Kč
1978 Kč
Do obchodu Alza.cz
favorite Pridali sme nové recenze na rychlovarné konvice a redakčný výber nejlepší rychlovarné konvice

Při výběru rychlovarné konvice se totiž dívám zejména na její parametry. Model DeLonghi Icona Vintage KBOV2001 má slušný výkon 2000W a objem 1,7 l. Její údržba je téměř nulová - stačí pravidelně čistit vyjímatelný filtr proti vodnímu kameni. Lakovaný povrch se neobejde bez otisků prstů, proto se připravte na pravidelné utírání vašeho nového miláčka. Jde však o mimořádně krásný produkt, o který se budete starat s radostí.

Vyšší hlučnost a nepraktické otevírání

Tato rychlovarná konvice mě překvapila svou hlučností, která je trochu vyšší, než jsem byla zvyklá. Nepodstatný problém má obvykle jednoduché řešení - pokud vám bude hlučnost vadit, tak se na tu chvíli z kuchyně prostě vytratíte.

Jediným mínusem konvice DeLonghi Icona Vintage je nepraktické otevírání. Víko totiž není klasické vyklápěcí. Během otevírání tak musíte vynaložit více síly a složit ho celé dolů. Jelikož se voda při vaření vysráží i na vnitřní straně poklopu, tak vás při této činnosti i častokrát pokropí.

Odměrka vody by mohla být umístěna poněkud vhodnější. Nachází se totiž pod rukojetí a při naplňování konvice tak nemám přehled o množství napuštěné vody.

thumb_up

+ Propracovaný a unikátní retro design
+ Celokovové tělo
+ Lakovaný povrch a příjemná barva
+ Výkon 2000W

thumb_down

- Vyšší cena

Pokud si chcete koupit tuto rychlovarnou konvici, měli byste se nejdříve rozhodnout, zda je pro vás důležitější design nebo praktické používání. Pokud jí prominete neobvyklé otevírání (které je možno pouze záměrem výrobce podpořit svůj retro design), tak se DeLonghi Icona Vintage KBOV2001 může stát nádherným doplňkem vaší kuchyně. A pokud se do vzhledu konvice zamilujete jak já, tak si nezapomeňte prohlédnout i ostatní výrobky série Icona - topinkovač a pákové espresso.

Vývoj ceny produktu De´Longhi KBOV2001

Podobné produkty


Pozrite si aj Nejprodávanější, Nejlevnější, Zlevněné Rychlovarné konvice

Podělte se o své zkušenosti s tímto produktem, jeho kvalitou, reklamací, či přístupem. Budeme rádi za každou Vaši zkušenost.

Buďte první, kdo přidá zkušenost k produktu Philips HD4646/00

Přidat komentář