Whirlpool ARC 2353 recenze

Whirlpool ARC 2353 recenze a zkušenosti
(80.8%)

Volně stojící kombinovaná chladnička Whirlpool ARC 2353 s mrazničkou nahoře. Řadí se do energetické třídy A+. Celkový objem je 218 litrů. Má 4 skleněné police, z toho 3 jsou...

od 5960 Kč s DPH Zobrazit nejlepší nabídku

Za málo peněz málo muziky, dalo by se říci při pohledu na cenu nejlevnější lednice z našeho výběru. Ne každý si však potrpí na množství moderních funkcí a právě cena může být tím rozhodujícím parametrem. Podívejme se proto blíže i na vlastnosti této chladničky.

Rozměry 143x55x58 cm i objemem chladničky (171 l) a také mrazničky (41 l), jde o nejmenší spotřebič v našem testu. Přestože je zařazen pouze do energetické třídy A +, spotřeba 212 kWh vzhledem k nižší kapacitě nepatří k těm nejvyšším, spíše k průměru.

Mrazícím výkonem 2,5 kg za 24 hodin a akumulační dobou 10 hodin Whirlpool ARC 2353 také neohromí. Nejsou to však parametry, které by pro nenáročnou domácnost měly zásadní význam. Malý 41-litrový mrazák vyšší výkon ani nepotřebuje a delší výpadky elektřiny už dnes také nejsou tak časté, že by to měl být vážný problém.

Obchody, kde koupíte online:

Zjistit cenu v srovnávači heuréka Porovnat ceny heureka.cz
Mall.cz 5990 Kč
7990 Kč
Do obchodu Mall.cz
Kasa.cz 5960 Kč
9990 Kč
Do obchodu Kasa.cz
favorite Pridali sme nové recenze na lednice a redakčný výber nejlepší lednice

Uspořádání

Vnitřní prostor chladničky je rozdělen pomocí čtyř skleněných poliček a odděleného boxu pro skladování ovoce a zeleniny. Na dvířkách najdete další čtyři poličky, z nichž jedna poslouží i pro skladování větších lahví.

Mrazničku najdete v horní části spotřebiče, je rozdělena na 2 části bez jakýchkoliv speciálních boxů. Kapacita 41 l není velká, na nejnutnější věci však postačí.

thumb_up

Co nás potěšilo

Dveře přemístitelné na levou stranu a automatické odmrazování chladící části jsou dnes standardem, který nechybí ani této laciné ledničce. Jinak zde mnoho vymožeností nenajdete, ale ve srovnání s vaší starou ledničkou, tato bude určitě citelně úspornější. Největším lákadlem je však skvělá cena, za kterou si mohou novou ledničku dovolit i méně solventní domácnosti.

thumb_down

Co nás naopak zklamalo

Tovární zpracování by mohlo být lepší, také použité materiály. Plastový box na zeleninu je dost křehký, vyžaduje opatrnější manipulaci. Podobně plastové poličky na dveřích.

Uváděná hlučnost lednice nevybočuje z průměru, zapínání a vypínání však působí dost rušivě.

Závěr

Chladnička vhodná spíše pro menší domácnost bez vysokých nároků na moderní funkce. Ostudu si neuděláte, tradiční bílý design nenaruší ani moderní kuchyň. A to, na co je chladnička určena, si plní spolehlivě. Podobně pokud hledáte ledničku na chatu, kde prostě spotřebič vyšší třídy nepotřebujete, Whirlpool ARC 2353 bude určitě vhodným kandidátem.

Vývoj ceny produktu Whirlpool ARC 2353

Podobné produkty

Siemens KI 42FP60

Siemens KI 42FP60
  • Sleva

Bosch KIL 24V21FF

Bosch KIL 24V21FF
  • Sleva

Bosch KIV 34X20

Bosch KIV 34X20
  • Sleva

Bosch KGV36UW30

Bosch KGV36UW30
  • Sleva

Bosch KDE 33 AL40

Bosch KDE 33 AL40
  • Sleva

Bosch KGE39DW40

Bosch KGE39DW40
  • Sleva

Podělte se o své zkušenosti s tímto produktem, jeho kvalitou, reklamací, či přístupem. Budeme rádi za každou Vaši zkušenost.

25/04/2017 13:30
Vlastimil Počátek
Hodnocení

Dobrý den, můžete mi poslat bližší informace o Vaší společnosti? Recenze které děláte jsou určitě záslužná věc, ale vzhledem k tomu, že na Vašich stránkách se nedá absolutně dohledat, kdo vlastně testování provádí, nevrhá to na výsledky dobré světlo. Také spousta výrobků v porovnáních chybí a to vzbuzuje nedůvěru v nestranný výběr testovaných produktů. Děkuji Počátek

Přidat komentář