Krups GVX 242 recenze

Krups GVX 242 recenze a zkušenosti
(76.8%)

Elegantní mlýnek na kávu  Krups GVX242  nabízí  17 jemností  mletí až 225 g kávových zrn. Mlýnek je vybaven  mlýnskými kameny , které dokáží umlít kávu podle vašich...

od 1699 Kč s DPH Zobrazit nejlepší nabídku

Výrobce Krups má v portfoliu kromě kvalitních kávovarů i elektrické mlýnky na kávu. Model Krups GVX 242 patří mezi jeden z nejoblíbenějších modelů díky výbornému poměru výkonu, kvality a ceny. V čem je lepší nebo horší než jiné mlýnky na kávu?

Elegantní design a velikost zásobníku

Za design se výrobce stydět rozhodně nemusí. Tento mlýnek mě dostal svým elegantním designem v kombinaci lesklého plastu a nerezu. Oblé tvary dodávají celkovému designu ten správný nádech elegance. 

Obchody, kde koupíte online:

favorite Pridali sme nové recenze na mlýnky na kávu a redakčný výber nejlepší mlýnky na kávu

Po umístění mlýnku na kuchyňskou linku jsem na něm chvíli kochala pohledem. Velmi kvalitní zpracování a příjemný design, který zapadne do každé moderní kuchyně. Nezklamal mě ani objem zásobníku, do kterého vejde 225 gramů kávových zrn. Za design a velikost má u mě tento mlýnek pochvalu.

Výkon a kvalita namleté kávy

Na mlýnek se však nebudu jen dívat a důležitý je jeho výkon, a hlavně kvalita umleté kávy. Připravuji klasickou zalévanou kávu a espresso, a proto je u mě důležité mít kávu jemně a velmi jemně umletou.

Do zásobníku, který má měřítko pro maximální množství kávy jsem nasypala doporučenou dávku kávových zrn. Ovládání je jednoduché otočným regulátorem nastavíte úroveň mletí a počet šálků kávy. Na přední straně je podsvícené tlačítko pro zapnutí a vypnutí. Takové jednoduché ovládání se mi velmi líbí a velmi rychle se dostanete k samotnému mletí kávy. 

thumb_up

+ Příjemný design
+ Kvalitní zpracování
+ Rychlé mletí
+ Velký zásobník
+ Možnost nastavení jemnosti i počtu šálků káv

thumb_down

- Trochu vyšší hlučnost

Pohled na závěr

Tento model je velmi dobrým mlýnkem a svůj účel splňuje. Mně se líbil jeho design a jednoduché ovládání a spokojená jsem is kvalitou kávy. Je vhodná na espresso a dá se použít i na zalévanou kávu s namletím najemno. Samozřejmě, že každý je zvyklý na jinou tloušťku kávy, a to co je někomu dost jemné, může pro někoho být stále ještě silné. Proto hodnotit pocitově jemnost kávy je u každého na jiné rovině.

Mezi mlýnky v této cenové hladině však patří tento model mezi ty nejlepší, co se týče poměru výkonu, kvality mletí a ceny. Proto ho doporučuji každému, kdo hledá kvalitní mlýnek na kávu za rozumnou cenu.

Seznam článků

Jak vybrat mlýnek na kávu. Bosch, DeLonghi nebo Krups

Jak vybrat mlýnek na kávu. Bosch, DeLonghi nebo Krups

Bez kávy si neumíte představit svůj den?   Pak jistě víte, že nejlépe chutná tento nápoj z čerstvě namleté kávy.   Vybrat si můžete z různých způsobů přípravy, takové espresso, french press či turecká káva potřebují různou tloušťku mletí. Kávičkári, kteří to myslí se svou... Přečíst článek

Vývoj ceny produktu Krups GVX 242

Podobné produkty


Pozrite si aj Nejprodávanější, Nejlevnější, Zlevněné Mlýnky na kávu

Podělte se o své zkušenosti s tímto produktem, jeho kvalitou, reklamací, či přístupem. Budeme rádi za každou Vaši zkušenost.

Buďte první, kdo přidá zkušenost k produktu Bosch MKM6003

Přidat komentář