inSPORTline inCondi UB40i recenze

inSPORTline inCondi UB40i recenze a zkušenosti

Rotoped inSPORTline inCondi UB40i  je moderní ergometrický rotoped s bohatou funkční výbavou a systémem BeltDrive zajišťujícím maximálně tichý a hladký chod. Rotoped má 6...

od 11290 Kč s DPH Zobrazit nejlepší nabídku

Z bohaté nabídky českého výrobce Seven Sport pochází i skvělý model rotopedu inSPORTline inCondi UB40. Jedná se o moderní, výkonný, ergometrický rotoped nabitý funkcemi. Tichý a hladký chod zajišťuje systém BeltDrive. Konstrukčně vám už na první pohled dává rotoped najevo, že je připraven zvládnout opravdu tvrdý výkonný trénink. Kompaktní tvar masivní konstrukce zajišťuje maximální stabilitu.

Design

Je moderní v pěkném černobílém provedení s lehkými zelenými akcenty. Individuální nastavení přizpůsobení k postavě uživatele jsou bohaté. Můžete si nastavit výšku sedáku, která je připravena poskytnout komfort i vyšším uživatelům a to až do maximální výšky 200 cm. Přizpůsobit sedadlo je možné i posuvem dopředu nebo dozadu, za pomoci části pod sedadlem. Ta nepůsobí u tohoto modelu rušivě a design tím nijak neutrpěl. Tento design se mi velmi líbí a patří opravdu mezi ty lepší.

Obchody, kde koupíte online:

Konstrukce

Je pevná a stabilní. Zpracování je velmi kvalitní a středová tyč mírně masivní, což vzbuzuje pocit odolnosti při vysokém zatížení. Samotné gelové sedlo je velmi pohodlné a poskytuje pohodlí i při dlouhých náročných trénincích. Pozitivně hodnotím i kvalitní plastové pedály s nastavitelnými řemínky. Během celého cvičení jsem tak měla nohy pevně na pedálech.

Parametry

Snímač tepové frekvence se nachází v řídítkách, které jsou nastavitelné a nabízejí tak opravdu komfortní cvičení. Se zátěžovým kolem 6 kg máte k dispozici 32 stupňů zátěže. Hmotnost tohoto rotopedu je 30 kg, což je stále akceptovatelná hmotnost při přesouvání. Ale ani toho se nemusí dámy bát. Já jsem si při přesunu pomohla vestavěnými kolečky.

Funkce

Rotoped inSPORTline inCondi UB40 je vybaven velkým přehledným LCD displejem. Ten zobrazuje údaje o spotřebované energii, rychlosti, čase, pulsu, vzdálenosti a počtu spálených kalorií. Funkce programu Cardio na základě vaší aktuální tepové frekvence přizpůsobí tréninkovou zátěž a udrží trénink v optimální zóně.

Konektivita připojení se zařízeními Android a iOS je zajištěna pomocí Bluetooth. Aplikace iConsole + je dostupná zdarma. Stáhnout si ji můžete v Google Play a App Store. Pomocí ní si dokážete nastavit jakoukoliv trasu přímo v Google mapách. Co se týče funkcí, jsou opravdu bohaté a trénink si může uživatel nastavit individuálně, jakož i za pomoci 12 přednastavených tréninků. Mně nejvíce vyhovovalo vytvoření vlastního profilu.

thumb_up

+ Design
+ Maximálně stabilní konstrukce
+ Kvalitní zpracování
+ Bohaté nastavení, které se přizpůsobí postavě uživatele
+ Přehledný velký displej
+ Široká škála nastavení tréninku
+ Připojení Bluetooth

thumb_down

- Manuál k rotopedu

Tento rotoped si zaslouží pozornost. Je vhodný jak pro začátečníky, který to myslí se svou kondicí vážně, tak i pro trénované uživatele. Nezklame a splní očekávání i náročné uživatele. Designem se řadí ke krásnějším kouskům na našem trhu. Tichým a bezproblémovým chodem přispívá k nerušenému tréninku. Konstrukčně vydrží vysokou zátěž a uživatel se nemusí bát mu dát pořádně zabrat, tak i sobě.

Seznam článků

Jak vybrat rotoped poradí recenze, testy a hodnocení

Jak vybrat rotoped poradí recenze, testy a hodnocení

Na trhu je velké množství rotopedů v různých cenových hladinách a  s  různými parametry.   Možná si řeknete, zajdu do sportovního obchodu a  tam si nějaký vyberu.   V  lepším případě natrefíte na odborného prodejce, který vás seznámí s  parametry a  funkcemi modelů.... Přečíst článek

Vývoj ceny produktu inSPORTline inCondi UB40i

Podobné produkty


Pozrite si aj Nejprodávanější, Nejlevnější, Zlevněné Rotopedy

Podělte se o své zkušenosti s tímto produktem, jeho kvalitou, reklamací, či přístupem. Budeme rádi za každou Vaši zkušenost.

Buďte první, kdo přidá zkušenost k produktu inSPORTline inCondi UB40i

Přidat komentář