Mora VDP 645 GB1 recenze

Mora VDP 645 GB1 recenze a zkušenosti

Plynová varná deska Mora VDP 645 GB1 v černé barvě se skleněným podkladem. Varná deska je vybavena čtyřmi hořáky a masivní litinovou mřížkou, která poskytne dostatečný...

od 7990 Kč s DPH Zobrazit nejlepší nabídku

Na plynu vařím celý život a tak jsme po rekonstrukci kuchyně automaticky zakoupili vestavnou plynovou varnou desku. Značku Mora mám zafixovanou jako synonymum kvality a proto jsme do ní rádi zainvestovaly.

Na tomto konkrétním modelu mě upoutal design, který je podobný sklo-keramickým deskám, a ty se mi vždy velmi líbil. Má totiž skleněný podklad, na kterém jsou umístěny 4 hořáky a mřížka z litiny. Ovládá se otočnými knoflíky stříbrné barvy, které mají v sobě nainstalovanou elektrickou jiskru. Jelikož je i naše kuchyně laděná do moderního stylu, tak do ní tato deska zcela zapadla.

Obchody, kde koupíte online:

favorite Pridali sme nové recenze na varné desky a redakčný výber nejlepší varné desky

Moderní deska s tvrzeným skleněným povrchem

Výhoda skleněného podkladu je v tom, že se dá velmi snadno čistit. Nemusím ho intenzivně drhnout, stačí použít nějaký čisticí prostředek (například Cif) a zaschlé skvrny od jídla vyčistit drsnější částí obyčejné houbičky na nádobí. Pak setřít zbytky čisticího přípravku a hotovo, deska je jako nová. Mřížka není klasická jednolitá, ale dvoudílná, dá se tedy s ní jednodušší manipulovat.

Hořáky mají různé průměry, lze na ně použít hrnce s jakoukoli velikostí. Výhodou plynových desek je to, že na ně nepotřebuji žádné hrnce se speciálním dnem (jak je to v případě indukční desky), takže využiji nové i ty starší. Moderní plynové desky mají i bezpečnostní pojistku proti úniku plynu, takže se nemusím bát žádné nečekané nehody. Ve spotřebiči je navíc jen minimum elektroniky (elektrická jiskra), proto se v něm prakticky nemá co pokazit a měl by sloužit roky.

Tento model nepatří mezi nejlevnější (za vyšší cenu je pravděpodobně zodpovědný právě skleněný povrch desky), já jsem s jeho výkonem a vzhledem naprosto spokojená a za ty peníze mi to stálo. Pokud bych si měla vybírat teď, tak bych si ho objednala znovu.

thumb_up

+ Tradiční a osvědčená značka Mora
+ Deska má krásný skleněný povrch
+ Nejjednodušší čištění na světě
+ Velmi dobře vypadá

thumb_down

- Asi jen cena

Seznam článků

Jak vybrat varnou desku. Plynovou, indukční nebo sklokeramickou?

Jak vybrat varnou desku. Plynovou, indukční nebo sklokeramickou?

V současnosti panuje trend, že se spotřebiče do domácnosti nevyrábějí jen proto, aby poskytovaly funkční vlastnosti, ale mají také přidanou hodnotu v podobě pěkného designu. Je však důležité, abyste tomuto vývoji  nepodlehli a při výběru varných desek do kuchyně hleděli zejména na... Přečíst článek

Proč je indukční varná deska nejlepší?

Proč je indukční varná deska nejlepší?

Slyšeli jste už o tom, že vaření na indukční desce je rychlejší, úspornější a bezpečnější? A zajímá vás, jestli je to skutečně tak? Efektivní a tím pádem i úsporné vaření na indukci oceňuje stále více kuchařů. Tepelnou energii dokáží totiž na indukční varné desce nastavit s nevídanou přesností.... Přečíst článek

Vývoj ceny produktu Mora VDP 645 GB1

Podobné produkty


Pozrite si aj Nejprodávanější, Nejlevnější, Zlevněné Varné desky

Podělte se o své zkušenosti s tímto produktem, jeho kvalitou, reklamací, či přístupem. Budeme rádi za každou Vaši zkušenost.

Buďte první, kdo přidá zkušenost k produktu Gorenje G 6N50 AX

Přidat komentář