Tefal FV 9650 recenze

Tefal FV 9650 recenze a zkušenosti
(80.4%)

Napařovací žehlička Tefal FV 9650E0 Autoclean Anti calc zajišťuje dlouhotrvající dokonalou kluznost a vysoký parní výkon pro dokonalé a rychlé výsledky. Díky systému...

od 2299 Kč s DPH Zobrazit nejlepší nabídku

Žehlení patří mezi běžné domácí práce, které je nutné provádět velmi pravidelně. Právě proto bychom měli výběru žehličky věnovat patřičnou pozornost. Pomoci vám může i naše recenze oblíbeného modelu žehličky Tefal FV 9650E0, která vám prozradí všechny silné i slabé stránky spotřebiči.

Dokonale klouzavý povrch s automatickým čištěním

Napařovací žehlička s příkonem 2600W nás hned po vybalení překvapila hmotností, váží totiž 2 kg. Někomu se to může zdát hodně a je to jeden z parametrů, proč si vybere jiný model, podle našeho názoru však jde o pozitivní vlastnost, která usnadňuje celý proces žehlení. Stejně jako i dostatečně velká gelová rukojeť, díky které vám tato "Tefalka" padne do rukou jako ulitá. Žehlička se výborně drží a není ji vůbec nutné tlačit o desku. Tento designový spotřebič disponuje až 2,5 m dlouhým kabelem s otočným kloubem šňůry, díky kterému se vám kabel nebude lámat a nezničí se.

Obchody, kde koupíte online:

Mall.cz 2299 Kč Do obchodu Mall.cz
favorite Pridali sme nové recenze na Žehličky a redakčný výber nejlepší Žehličky

Jedním z faktorů, proč byste měli přemýšlet nad koupí právě tohoto modelu, je žehlící povrch s výbornou kluzností, se kterým vyrovnáte každý záhyb. Deska s aktivním povrchem vyniká unikátním systémem katalytického čištění, který zajišťuje automatické odstraňování přichycených mikrovláken během každého žehlení. Částečky látky se proto nepřipalují o žehlící povrch, čímž se dosahuje nejen 100% klouzavost, ale zároveň se prodlužuje i životnost žehličky.

Silný parní výkon a funkce automatického vypínání

Tefal 9650E0 si zaručeně oblíbíte i díky velmi silnému parnímu rázu, díky kterému vyžehlíte i tvrdé nepoddajné materiály. Při jemnějších materiálech vám zase síla páry ušetří spoustu času - většinu oblečení totiž nebudete muset žehlit oboustranně.

Z hlediska bezpečnosti se nám velmi zamlouvá funkce, která zajistí automatické vypnutí po 8 minutách nepoužívání žehličky (ve svislé poloze, ve vodorovné se deaktivuje po 30 sekundách). Užitečné je i automatické nastavení teploty podle druhu tkaniny, funkce odvápnění zda systém zabraňující odkapávání vody.

Co se týče negativ, těch jsme našli pouze minimum. Jedním z nich je menší objem nádržky na vodu (320 ml). Vzhledem k množství páry, které žehlička produkuje, je nutné častěji dolévat vodu. Druhým jemným mínusem je umístění svítící kontrolky - napařovač si musíte trochu pootočit, abyste na kontrolku viděli. Třetí chybičkou krásy je nepříliš praktické umístění tlačítka na kropení - nachází se na spodní části držadla.    

Plusy a mínusy

thumb_up

Plusy a mínusy
+ Vyšší hmotnost, díky které nemusíte žehličku tlačit k desce
+ Vysoký parní ráz
+ Systém katalytického čištění
+ Výborná kluznost
+ Systém odvápňování
+ Automatické nastavení teploty podle druhu tkaniny
+ Systém zabraňující odkapávání
+ Funkce automatické vypnutí
+ Vysoký příkon
+ Dostatečně dlouhý kabel (až 2,5 m)
+ Přijatelná cena

thumb_down

- Menší nádržka na vodu
- Neprakticky umístěné tlačítko pro kropení

Shrnutí na závěr

Tefal FV 9650E0 je kvalitní žehlička s vysokým příkonem a extra výkonným napařováním. Drží se výjimečně pohodlně, má dlouhý kabel a výbornou funkci automatického vypínání. Mimořádně dobře klouzavý povrch se systémem aktivního čištění uchycených mikrovláken maximalizuje účinnost žehlení, usnadní vám práci a ušetří i čas. Cena tohoto modelu je vzhledem na funkčnost přijatelná.

Vývoj ceny produktu Tefal FV 9650

Podobné produkty


Pozrite si aj Nejprodávanější, Nejlevnější, Zlevněné Žehličky

Podělte se o své zkušenosti s tímto produktem, jeho kvalitou, reklamací, či přístupem. Budeme rádi za každou Vaši zkušenost.

Buďte první, kdo přidá zkušenost k produktu Tefal FV 9650

Přidat komentář