Kärcher SE 5.100 recenze

Kärcher SE 5.100 recenze a zkušenosti
(78.2%)

Tepovač SE 5.100 k hygienickému čištění kobercových a tvrdých podlahových krytin lze použít i jako mokro/suchý vysavač. Čisticí kapalina se pod tlakem vstříkne hluboko...

od 6890 Kč s DPH Zobrazit nejlepší nabídku

Pokud si potrpíte na 100% kvalitu při vysávání či tepování a zároveň se snažíte ulehčit si nekonečné úklid, tak je pro vás značka Kärcher jako stvořená. U výrobků této značky jsme si už zvykli na výborné výsledky, které s sebou jejich používání přináší.Kärcher SE 5.100 je dalším pomocníkem do domácnosti, na který si zvyknete velmi rychle. A pak ho nedáte za nic.

Poradí si i se starou špínou

Tento stroj jsme si domů koupili proto, protože jsme potřebovali přístroj na tepování koberců. Jelikož náš starý vysavač pomalu dožíval, rozhodli jsme se zainvestovat a zakoupit multifunkční tepovač a vysavač v jednom. Po značce Kärcher jsme pokukávali již déle a naši známí nám na ni vždy dali jen pozitivní reference. Koupí přístroje 2 v 1 jsme zároveň ušetřili prostor pro skladování 2 různých spotřebičů.

Obchody, kde koupíte online:

Zjistit cenu v srovnávači heuréka Porovnat ceny heureka.cz
Mall.cz 7200 Kč
8990 Kč
Do obchodu Mall.cz
Kasa.cz 6890 Kč
8990 Kč
Do obchodu Kasa.cz
Okay.cz 6976 Kč
8990 Kč
Do obchodu Okay.cz
favorite Pridali sme nové recenze na vysavače a redakčný výber nejlepší vysavače

Model Kärcher SE 5.100 se nám dosud velmi osvědčil. Kromě výborného sacího výkonu, který si snadno poradí i se zvířecími chlupy i mokrou špínou, se snadno obsluhuje a čistí. Podle slov prodejce čistí až do pórů, což ocení zejména alergici a lidé, kterým vadí dýchat prach.

Jeho potenciál naplno poznáte hned při prvním tepování - v nádržce na odpadní vodu totiž spatříte to množství špíny, které jste dosud v koberci skladovali. A to vás, podobně jako mne, určitě přesvědčí, že jste si vybrali správný stroj. Pokud máte doma starší koberec, který jste dosud popravdě zanedbávali, doporučuji vám vytepovat ho alespoň 2-3x po sobě.

Pozor na převrácení

Abych nepsala jen o pozitivech, musím se podělit i s jedním negativním postřehem - pokud jste zvyklý na přitahování vysavači kabelem, při tomto to raději nedělejte. Nádržky s vodou pravděpodobně způsobují nerovnoměrné rozložení hmotnosti a náš tepovač je náchylný na převrácení se. Odhlédneme-li od této drobnosti, která se dá vyřešit pozorněji manipulací, musím vyzvednout nenáročnost čistícího procesu, při kterém se nijak extra nenaděláte. A odměnou za vaši snahu vám budou krásné a čisté povrchy domácnosti.

Nenáročná údržba

V zakoupeném balení přístroje bych uvítala nějaký tepovací přípravek na maximalizaci účinku stroje a více než 1 sáček na prach. Pokud se chystáte tapetovat i čalounění, hlavici si budete muset také dokoupit, dostanete totiž jen násadku na jeho vysávání.

Po každém tepování doporučuji přístroj rozebrat a ručně vyčistit filtr, komponenty nechat vysušit a až potom pokládat a uskladnit. Prodloužíte tak životnost svého spotřebiče.

Plusy a mínusy

thumb_up

+ Účinnost
+ Dokonalé výsledky tepování
+ Snadná obsluha a čištění

thumb_down

- Pozor na převrácení přístroje
- Balení neobsahuje hlavici na tepování čalounění ani tepovací přípravek

Shrnutí na závěr

Značka Kärcher dávno není určena pouze profesionálním firmám, věnujícím se čištění na zakázku. Její výrobky jsou cenově dostupné i pro běžnou domácnost. Koupí vysavače/tepovačeKärcher SE 5.100 získáte kvalitní, výkonný a zejména účinný stroj, díky kterému se zbavíte i starší odolné špíny.

Seznam článků

Nejlepší vysavač na listí a zahradní fukar? Benzínový nezklame

Nejlepší vysavač na listí a zahradní fukar? Benzínový nezklame

Pokud se vám nechce koncem léta a na podzim sbírat spadané listí ze stromů v zahradě, nemusíte. Díky lidské vynalézavosti si můžete vybrat z desítek druhů zahradních pomocníků, mezi něž patří i vysavač listí. Přinášíme vám návod, jak si vybrat ten správný vysavač listí, jaká kritéria... Přečíst článek

Vývoj ceny produktu Kärcher SE 5.100

Podobné produkty


Pozrite si aj Nejprodávanější, Nejlevnější, Zlevněné Vysavače

Podělte se o své zkušenosti s tímto produktem, jeho kvalitou, reklamací, či přístupem. Budeme rádi za každou Vaši zkušenost.

Buďte první, kdo přidá zkušenost k produktu Kärcher SE 4002

Přidat komentář