Electrolux ZCS 2220 BEL recenze

Electrolux ZCS 2220 BEL recenze a zkušenosti
(80.6%)

Hledáte kvalitní sáčkový vysavač , který vám umožní nehlučný provoz, skvělý výkon, široký akční rádius a zároveň designový vzhled ? Nabízíme vám podlahový vysavač...

od 2145 Kč s DPH Zobrazit nejlepší nabídku

Při výběru nového vysavače je třeba si všímat hned několik detailů. Kromě dostatečného výkonu je to například i hlučnost, délka kabelu či informace o ceně a dostupnosti náhradních sáčků na prach. V případě koupí dražšího vysavače byste se měli vždy zajímat io přibalené příslušenství. Electrolux ZCS 2220 BEL je velmi výkonný spotřebič, se kterým zvládnete vysávání na výbornou.

Neuvěřitelný výkon a nesmírně dlouhý kabel

Nákup nového vysavače může být noční můrou. Zejména pro ty, kteří jsou zvyklí na vysoký příkon a domů si donesou (sice akciový), ale ne příliš dobře sající 600W spotřebič. Žijeme totiž v době, kdy EU vyzdvihuje potřebu energetické účinnosti. Příkony domácích spotřebičů jsou tedy tištěné směrem dolů. Electrolux ZCS 2220 BEL je však vysavač s téměř neuveriteľným1250W příkonem. Jeho výkon je proto opravdu velmi silný.

Obchody, kde koupíte online:

Kasa.cz 2145 Kč
2999 Kč
Do obchodu Kasa.cz
Okay.cz 2999 Kč
3690 Kč
Do obchodu Okay.cz
favorite Pridali sme nové recenze na vysavače a redakčný výber nejlepší vysavače

Pokud máte doma pouze plovací podlahy a dlažbu, tak budete pravděpodobně (stejně jako já) využívat pouze nejnižší stupeň výkonu, se kterým dokonale odstraníte všechny nečistoty. Vyšší stupeň si hravě poradí is koberci s vysokými chlupy a zvířecími chlupy.

Velkou výhodou tohoto modelu je i délka kabelu. 9 m kabel s akčním rádiem až 12 m vám umožní vysát celý byt, aniž jste radlici vysavače museli přemístit do různých zásuvek. Na toto zjednodušení vysávání si zvyknete velmi rychle.

Minimální hlučnost a výborná skladnost

Třetím velkým plusem tohoto spotřebiči je jeho minimální hlučnost. Svými domácími pracemi tak nebudete nikoho rušit. Nízkou hlučnost spotřebiči oceníte například i tehdy, když vám ve vedlejší místnosti spí dítě a vy chcete tuto chvilku využít k úklidu drobků.

S uskladněním Electrolux ZCS 2220 BEL nebudete mít žádné potíže, nezabírá totiž příliš mnoho místa. Ti, kteří byli zvyklí na to, že mají nástavce uskladněny přímo ve vysavači, budou sice zklamaní, v konečném důsledku vám však kompletní sestava zabere v komoře či technické místnosti minimum místa.

Výhodná cena a minimum negativ

Během používání tohoto spotřebiči jsem narazila na dva menší mínusy. Prvním je tvrdost štětin nástavce na laminátové podlahy. Já osobně bych přijala trochu jemnější a poddajnější štětiny, u kterých bych se nemusela obávat, že podrbeme nové podlahy.

Druhým jemným negativem je občasné vypadnutí násady na vysávání z teleskopické tyče. Ta je mimochodem dostatečně dlouhá a díky tomu se při vysávání nemusí krčit ani vysocí chlapi.

Cena vysavači je podle mého názoru velmi výhodná. Náhradní sáčky na prach koupíte kdekoliv a stojí jen pár Eur. Pokud hledáte spotřebič s ideálním poměrem vysokého výkonu, nízké hlučnosti a ceny do 100 €, tak byste si měli vybrat právě tento.

Plusy a mínusy

thumb_up

+ Velký výkon
+ Nízká hlučnost a hmotnost
+ Dostatečně dlouhý kabel a akční rádius až 12 m
+ Výhodná cena
+ Levné náhradní sáčky na prach
+ Příslušenství

thumb_down

- Občasné vypadnutí nástavce během vysávání

Seznam článků

Nejlepší vysavač na listí a zahradní fukar? Benzínový nezklame

Nejlepší vysavač na listí a zahradní fukar? Benzínový nezklame

Pokud se vám nechce koncem léta a na podzim sbírat spadané listí ze stromů v zahradě, nemusíte. Díky lidské vynalézavosti si můžete vybrat z desítek druhů zahradních pomocníků, mezi něž patří i vysavač listí. Přinášíme vám návod, jak si vybrat ten správný vysavač listí, jaká kritéria... Přečíst článek

Xiaomi vysavače

Xiaomi vysavače

Xiaomi už nějaký ten rok úspěšně bourá stereotypy o nekvalitní čínské elektronice. Možná tuto značku znáte zejména pro její smartphony, v jejich portfoliu najdete i jinou elektroniku a různé smart výrobky - např. i robotické vysavače. Právě na ty jsme se podívali a v článku vám... Přečíst článek

Vývoj ceny produktu Electrolux ZCS 2220 BEL

Podobné produkty


Pozrite si aj Nejprodávanější, Nejlevnější, Zlevněné Vysavače

Podělte se o své zkušenosti s tímto produktem, jeho kvalitou, reklamací, či přístupem. Budeme rádi za každou Vaši zkušenost.

Buďte první, kdo přidá zkušenost k produktu ETA Mariner 2865

Přidat komentář