LAMAX ACTION X8 Electra

Outdoorová kamera LAMAX ACTION X8 Electra

Outdorovou kameru Lamax Action X8 můžete díky své všestrannosti použít v téměř každé situaci . Obraz má špičkovou kvalitu, je příjemně ostrý, nádherné kvality dosáhnete i...

od 1990 Kč s DPH Zobrazit nejlepší nabídku

Outdorovou kameru Lamax Action X8 můžete díky své všestrannosti použít v téměř každé situaci. Obraz má špičkovou kvalitu, je příjemně ostrý, nádherné kvality dosáhnete i bez úprav. Video natočíte v rozlišení až 4K. Vše podtrhuje příjemné a jednoduché ovládání, které zajišťuje přehledné menu a integrovaný LCD displej s živým náhledem a přehráváním videí včetně zvuku. Kamera Lamax Action X8 je navíc vybavena velkým množstvím funkcí a příslušenství. 

Obchody, kde koupíte online:

favorite Pridali sme nové recenze na kamery a redakčný výber nejlepší kamery

Používání i v nejextrémnějších podmínkách

S kamerou Lamax Action X8 vám již neunikne žádné zajímavé dění ani záběr z vašich dobrodružství. Její konstrukce spolu s vodotěsným krytem umožňuje používání i v těch nejextrémnějších podmínkách. Kvalitní komponenty a široký úhel záběru 170° zajišťují perfektní záběry i v situacích, kde běžná elektronika dávno řekla své poslední slovo.

Kameru Lamax Action X8 můžete díky ochrannému pouzdru používat i v těch nejtěžších podmínkách. Unikátní záběry s ní můžete pořizovat třeba při horolezectví, lyžování, paraglidingu, downhillu nebo třeba při windsurfingu. Pochlubte se přátelům záběry z mořského dna! S kamerou Lamax Action X8 v pouzdře se můžete potopit až 30 m.

Funkce Časoměrného pořizování záznamu

Kamera Lamax Action X8 má inovativní funkci Časoměrného pořizování záznamu. Tato funkce se hodí například při snímání přílivu nebo mraků rozbíjejících se o příkré horské vrcholky. Časosběrně můžete zaznamenávat fotografie i video. Časoběrné video lze pořídit bez jakékoliv dodatečné úpravy a můžete jej okamžitě sdílet s přáteli přes integrovanou Wi-Fi

S funkcí integrovaného Wi-Fi připojení můžete během několika málo vteřin proměnit svůj mobilní telefon s Androidem či iOS na dálkové ovládání kamery. Ať už je kamera Lamax Action X8 umístěna kdekoliv, záznam můžete dálkově spustit či pořízený materiál kontrolovat na mobilu.

Snadné ovládání

Kontrola kompozice i výsledného záznamu je s 1,5“ LCD displejem hračka. Nemusíte se obávat, že by pořízený záznam při následné kontrole ukazoval něco jiného, než jste chtěli zaznamenávat. Společně s intuitivním ovládáním a kompletním menu v češtině je ovládání kamery Lamax Action X8 jednoduché a umožní vám plně se soustředit na focení a nahrávání.

Full HD video umožňuje snímat v 60 snímcích/s, HD video dokonce 120 snímků/s. Záběry můžete zpomalit až 4x a vdechnout tak sebepomíjivějším okamžikům nezapomenutelný nádech.

Bohaté příslušenství

Balení obsahuje dva kusy Li-ion baterií. Zdvojnásobí tak celkovou délku pořízených videí. Full HD 1080p video díky tomu můžete nahrávat v délce až 180 min. Základní balení kamery navíc obsahuje velmi bohaté příslušenství – přesně 24 kusů: náhradní baterie, vodotěsné pouzdro do 30 m, držáky, nabíječku, adaptér na stativ, stativovou podložku, USB kabel, náhradní dvířka, utěrku z mikrovlákna a další.

Ušetřete za autokameru

Kamera Lamax Action X8 obsahuje plnohodnotné funkce autokamery, nemusíte tedy zbytečně utrácet za specializované zařízení. Můžete využít funkci Akční kamera i Černá skříňka. Jestliže si aktivujete režim Automobil, kamera Lamax Action X8 se sama zapne a začne nahrávat při připojení k napájení, po odpojení se automaticky vypne.

Kamera Lamax Action X8 vám může klidně i pohlídat automobil v zaparkovaném režimu. Spustí natáčení videa v případě, dojde-li k nárazům či hrubým pokusům o vniknutí do vašeho automobilu. Funkce Detekce pohybu způsobuje, že kamera Lamax Action X8 začne nahrávat v momentě zaznamenání pohybu v zorném poli objektivu.

Funkce cyklické nahrávání

Funkce Cyklické nahrávání zajišťuje nekonečné nahrávání bez nutnosti vyměňovat microSD kartu. Při nedostatku začne automaticky přepisovat nejstarší záznamy novými. Funkci cyklické nahrávání můžete kdykoliv jednoduše vypnout či zapnout. Každý nahrávaný soubor však můžete uzamknout, aby nešel v galerii smazat ani přepsat funkcí cyklického natáčení.

Parametry

Obecné informace
Typ digitální kamery outdoorová
Menu v CZ/SK jazyku Ano
Materiál těla plast
 
Snímací čip
Druh snímače CMOS
Rozlišení (foto) 12 Mpix
 
Režimy a funkce
Voděodolnost do 30 m (s pouzdrem)
 
Displej a hledáček
Velikost LCD 3.81 cm
Polohovatelný displej ne
 
Paměť
Podporované paměťové karty microSD
 
Záznam videa
Max. rozlišení videa 4K (3840x2160)
4K video Ano
 
Barva
Barva černá
 
Výstupy
USB Ano
HDMI výstup ano
 
Rozměry
Šířka balení 16.0 cm
Výška balení 16.0 cm
Hloubka balení 8.0 cm
Hmotnost balení 0.8 kg

Seznam článků

Jak vybrat kameru na přilbu

Jak vybrat kameru na přilbu

Kamery na přilby se v posledním období staly oblíbenou součástí sportu. Jejich odolnost a kvalitní záznam Vašich výkonů v extrémních podmínkách jistě potěší nejednoho milovníka divokých i klidnějších sportů. No tak, jako jiná elektronika, i tyto kamery disponují řadou vlastností, v nichž je... Přečíst článek

Nejlepší outdoorové sportovní kamery? Recenze a testy rozhodují

Nejlepší outdoorové sportovní kamery? Recenze a testy rozhodují

Outdoorová kamera je velmi šikovnýnm zařízením, které umožňuje vytvářet unikátní záběry z různých oblastí, ale využití nachází především při sportu. Jde o kompaktní, nesmírně odolné zařízení předurčené k tomu, aby zhotovovaly záznamy z těžko dostupných míst, resp.   takové záběry, které... Přečíst článek

Vývoj ceny produktu LAMAX ACTION X8 Electra

Podobné produkty


Podělte se o své zkušenosti s tímto produktem, jeho kvalitou, reklamací, či přístupem. Budeme rádi za každou Vaši zkušenost.

Buďte první, kdo přidá zkušenost k produktu Canon HF-R706

Přidat komentář