GoPro HERO4 Black Edition recenze

GoPro HERO4 Black Edition recenze a zkušenosti
(80.2%)

Někomu stačí k zaznamenání důležitých životních událostí pouhý fotoaparát. Pokud však chcete vytvořit filmový záznam z adrenalinového výstupu na nejvyšší vrchol velehor,...

od 9558 Kč s DPH Zobrazit nejlepší nabídku

Po outdoorové kameře jsem toužil jako dítě a dostal jsem ji od přítelkyně k 30. narozeninám. Jsem velmi rád, že nešetřila a že vybrala to nejlepší, co na trhu momentálně je. Kvalitou obrazu se totiž GoPro kamery řadí mezi absolutní top.

Kamera je i přes svou velmi vysoké ceně opravdu oblíbená. A vůbec se nedivím proč. Odkdy jsem ji dostal, tak ji nosím na každou dovolenou a turistiku. Je malá, lehká, odolná a nezabírá žádné místo. A pokud si na ni nasadíte pouzdro, tak je i vodotěsná. Její používání je jednoduché a intuitivní. Jednou z nevýhod je absence displeje, takže mi chvíli trvalo, než jsem se naučil nahrávat dobré videa. Chtělo to však jen trochu praxe a výsledky se dostavily.

Obchody, kde koupíte online:

Kasa.cz 10290 Kč
14999 Kč
Do obchodu Kasa.cz
Okay.cz 10999 Kč
14990 Kč
Do obchodu Okay.cz
Alza.cz 9558 Kč
14999 Kč
Do obchodu Alza.cz
favorite Pridali sme nové recenze na kamery a redakčný výber nejlepší kamery

Špičková kvalita videí a fotografií

Kvalita videa a fotek je na špičkové úrovni. Kamera dokonce dokáže natočit 4K videa, které zachytí každý detail a vypadají opravdu profesionálně. Při slabším světle je kvalita samozřejmě o něco horší, nejde však o žádnou tragédii. Kamera se mi líbí i proto, že se dá snadno ovládat, má řadu zajímavých funkcí (já nejvíce využívám nahrávání zpomalených a časosběrných videí), vestavěnou Wi-Fi a také Bluetooth.

Za její největší nevýhodu považuji výdrž baterie. Ta je opravdu slabá. Pokud jdeme na celodenní turistiku, tak vždy beru i jednu náhradní. Druhou nevýhodou je vysoká cena (originálního) příslušenství. GoPro jsou v oblasti příslušenství opravdu odborníci, distribuují nejrůznější díly od krytů, držáků, přes stojany až po selfie sticky. Na internetu však lze nalézt i neznačkové, ale 100% kompatibilní příslušenství, které je mnohem levnější.

Svou GoPro HERO 4 bych neměnil za nic. Na internetu samozřejmě člověk sežene i její levnějších konkurentů, ale ti se jí výkonu zdaleka nevyrovnají. Pokud již člověk chce vlastnit outdoorovou kameru, tak se do ní vyplatí zainvestovat a zakoupit si celosvětově nejoblíbenější značku. S ní totiž zachytíte každý důležitý moment svého života v maximální kvalitě.

Vývoj ceny produktu GoPro HERO4 Black Edition

Podobné produkty


Podělte se o své zkušenosti s tímto produktem, jeho kvalitou, reklamací, či přístupem. Budeme rádi za každou Vaši zkušenost.

Buďte první, kdo přidá zkušenost k produktu Sony HDR-AS50

Přidat komentář