GoPro HERO4 Black Edition recenze

GoPro HERO4 Black Edition recenze a zkušenosti
(80.2%)

Někomu stačí k zaznamenání důležitých životních událostí pouhý fotoaparát. Pokud však chcete vytvořit filmový záznam z adrenalinového výstupu na nejvyšší vrchol velehor,...

od 9558 Kč s DPH Zobrazit nejlepší nabídku

Po outdoorové kameře jsem toužil jako dítě a dostal jsem ji od přítelkyně k 30. narozeninám. Jsem velmi rád, že nešetřila a že vybrala to nejlepší, co na trhu momentálně je. Kvalitou obrazu se totiž GoPro kamery řadí mezi absolutní top.

Kamera je i přes svou velmi vysoké ceně opravdu oblíbená. A vůbec se nedivím proč. Odkdy jsem ji dostal, tak ji nosím na každou dovolenou a turistiku. Je malá, lehká, odolná a nezabírá žádné místo. A pokud si na ni nasadíte pouzdro, tak je i vodotěsná. Její používání je jednoduché a intuitivní. Jednou z nevýhod je absence displeje, takže mi chvíli trvalo, než jsem se naučil nahrávat dobré videa. Chtělo to však jen trochu praxe a výsledky se dostavily.

Obchody, kde koupíte online:

Zjistit cenu v srovnávači heuréka Porovnat ceny heureka.cz
Mall.cz 9990 Kč
11490 Kč
Do obchodu Mall.cz
Kasa.cz 10290 Kč
14999 Kč
Do obchodu Kasa.cz
Okay.cz 10999 Kč
14990 Kč
Do obchodu Okay.cz
Alza.cz 9558 Kč
14999 Kč
Do obchodu Alza.cz
favorite Pridali sme nové recenze na kamery a redakčný výber nejlepší kamery

Špičková kvalita videí a fotografií

Kvalita videa a fotek je na špičkové úrovni. Kamera dokonce dokáže natočit 4K videa, které zachytí každý detail a vypadají opravdu profesionálně. Při slabším světle je kvalita samozřejmě o něco horší, nejde však o žádnou tragédii. Kamera se mi líbí i proto, že se dá snadno ovládat, má řadu zajímavých funkcí (já nejvíce využívám nahrávání zpomalených a časosběrných videí), vestavěnou Wi-Fi a také Bluetooth.

Za její největší nevýhodu považuji výdrž baterie. Ta je opravdu slabá. Pokud jdeme na celodenní turistiku, tak vždy beru i jednu náhradní. Druhou nevýhodou je vysoká cena (originálního) příslušenství. GoPro jsou v oblasti příslušenství opravdu odborníci, distribuují nejrůznější díly od krytů, držáků, přes stojany až po selfie sticky. Na internetu však lze nalézt i neznačkové, ale 100% kompatibilní příslušenství, které je mnohem levnější.

Svou GoPro HERO 4 bych neměnil za nic. Na internetu samozřejmě člověk sežene i její levnějších konkurentů, ale ti se jí výkonu zdaleka nevyrovnají. Pokud již člověk chce vlastnit outdoorovou kameru, tak se do ní vyplatí zainvestovat a zakoupit si celosvětově nejoblíbenější značku. S ní totiž zachytíte každý důležitý moment svého života v maximální kvalitě.

Seznam článků

Jak vybrat kameru na přilbu

Jak vybrat kameru na přilbu

Kamery na přilby se v posledním období staly oblíbenou součástí sportu. Jejich odolnost a kvalitní záznam Vašich výkonů v extrémních podmínkách jistě potěší nejednoho milovníka divokých i klidnějších sportů. No tak, jako jiná elektronika, i tyto kamery disponují řadou vlastností, v nichž je... Přečíst článek

Nejlepší outdoorové sportovní kamery? Recenze a testy rozhodují

Nejlepší outdoorové sportovní kamery? Recenze a testy rozhodují

Outdoorová kamera je velmi šikovnýnm zařízením, které umožňuje vytvářet unikátní záběry z různých oblastí, ale využití nachází především při sportu. Jde o kompaktní, nesmírně odolné zařízení předurčené k tomu, aby zhotovovaly záznamy z těžko dostupných míst, resp.   takové záběry, které... Přečíst článek

Vývoj ceny produktu GoPro HERO4 Black Edition

Podobné produkty


Podělte se o své zkušenosti s tímto produktem, jeho kvalitou, reklamací, či přístupem. Budeme rádi za každou Vaši zkušenost.

Buďte první, kdo přidá zkušenost k produktu GoPro HERO4 Silver Edition

Přidat komentář