GoPro HERO4 Black Edition

Outdoorová kamera GoPro HERO4 Black Edition

Někomu stačí k zaznamenání důležitých životních událostí pouhý fotoaparát. Pokud však chcete vytvořit filmový záznam z adrenalinového výstupu na nejvyšší vrchol velehor,...

od 8840 Kč s DPH Zobrazit nejlepší nabídku

Někomu stačí k zaznamenání důležitých životních událostí pouhý fotoaparát. Pokud však chcete vytvořit filmový záznam z adrenalinového výstupu na nejvyšší vrchol velehor, extrémní lyžovačky, zahraniční expedice či dobrodružné výpravy třeba až na konec světa, zcela jistě se raději ohlédnete po kvalitní videokameře. Právě pro vás by mohla být ideální outdoorová kamera GoPro HERO4 Black Edition, představující špičku ve své kategorii.

Cesta k výkonu a vyššímu rozlišení

Kamera představuje další krok k ještě dokonalejšímu a realističtějšímu obrazu, než představovala její slavná předchůdkyně. Díky dvakrát výkonnějšímu procesoru a schopnosti pořídit dvakrát více snímků za vteřinu je obraz nevídaně ostrý, bohatší a detailnější. Tyto obdivuhodné parametry – schopnost rozlišení/snímkování videa (1080p/60fps, 720p/120fps) a maximální rozlišení videa (4K, 3840 x 2160) byly dříve doménou podstatně dražších kamer.

Obchody, kde koupíte online:

favorite Pridali sme nové recenze na kamery a redakčný výber nejlepší kamery

Jasný obraz kdykoliv a kdekoliv

Pokud si kladete otázku, jak si asi GoPro HERO4 Black Edition poradí například se soumrakem nebo s přítomností vody, budete opět příjemně překvapeni. Kamera disponuje režimem nočního focení a nočního časosběru s nastavením expozice až 30 sekund pro jednu fotku nebo fotky v časosběru. Bez problémů tak můžete zaznamenávat noční party pod otevřeným nebem, aniž byste museli brát ohled na nízké osvětlení.

Natočte si podvodní svět

Zajímavostí je, že s kamerou se nemusíte pohybovat pouze po souši, ale i pod vodou. GoPro HERO4 Black Edition je totiž vybaven odolným vodotěsným pouzdrem, se kterým zvládnete proniknout do hloubky až 40 metrů! Z podmořského světa přitom nevylovíte pouze kvalitní autentický obraz, ale i autentický zvuk. A pokud se chcete pochlubit svou tvorbou ještě před nastříháním videa, díky speciální funkci můžete během natáčení pořizovat i fotky.

Sportem ku zdraví, nejlépe s HERO4

Pro sportovce je outdoorová kamera GoPro HERO4 nedocenitelná. Zdaleka nejde jen o schopnost pořizovat neuvěřitelně kvalitní obraz i v podmořském světě, ale i svou schopností zachovávat stabilitu obrazu. A to dokonce do takové míry, že se obejde bez speciálních funkcí tuto stabilizaci dohánět. USB a HDMI výstupy, podobně jako Wi-Fi a Bluetooth rozhraní pak ocení už nejen sportovci, ale všichni uživatelé.

Parametry

Obecné informace
Typ digitální kamery outdoorová
Materiál těla plast
 
Snímací čip
Druh snímače CMOS
Rozlišení (foto) 12 Mpix
 
Režimy a funkce
Voděodolnost do 40 m (s pouzdrem)
 
Displej a hledáček
Polohovatelný displej ne
 
Paměť
Podporované paměťové karty microSD, microSDHC
 
Rozhraní
Wi-Fi Ano
Propojení Bluetooth Ano
GPS Ne
 
Záznam videa
Rozlišení/snímkování videa 1080p/60fps, 720p/120fps, 4K/12fps, 2.7k/24fps
Max. rozlišení videa 4K (3840x2160)
4K video Ano
 
Výstupy
USB Ano
HDMI výstup ano
 
Rozměry
Hmotnost výrobku 0.1 kg
Šířka balení 10.5 cm
Výška balení 25.0 cm
Hloubka balení 10.3 cm
Hmotnost balení 1.0 kg

Seznam článků

Jak vybrat kameru na přilbu

Jak vybrat kameru na přilbu

Kamery na přilby se v posledním období staly oblíbenou součástí sportu. Jejich odolnost a kvalitní záznam vašich výkonů v extrémních podmínkách jistě potěší nejednoho milovníka divokých i klidnějších sportů. No tak, jako jiná elektronika, i tyto kamery disponují řadou vlastností, v nichž je... Přečíst článek

Nejlepší outdoorové sportovní kamery? Recenze a testy rozhodují

Nejlepší outdoorové sportovní kamery? Recenze a testy rozhodují

Outdoorová kamera je velmi šikovnýnm zařízením, které umožňuje vytvářet unikátní záběry z různých oblastí, ale využití nachází především při sportu. Jde o kompaktní, nesmírně odolné zařízení předurčené k tomu, aby zhotovovaly záznamy z těžko dostupných míst, resp.   takové záběry, které... Přečíst článek

Vývoj ceny produktu GoPro HERO4 Black Edition

Podobné produkty


Podělte se o své zkušenosti s tímto produktem, jeho kvalitou, reklamací, či přístupem. Budeme rádi za každou Vaši zkušenost.

Buďte první, kdo přidá zkušenost k produktu GoPro HERO

Přidat komentář