Beko CSA 29022 recenze

Beko CSA 29022 recenze a zkušenosti

Potraviny pro celou Vaši rodinu se vejdou do této velmi oblíbené kombinované chladničky . Moderní design doplňuje chytře a účelně vyřešený vnitřní prostor. Uvnitř naleznete...

od 5899 Kč s DPH Zobrazit nejlepší nabídku

Volně stojící kombinovaná chladnička s mrazničkou Beko CSA 29022 patří mezi nejoblíbenější lednice na našem trhu. Přestože již není žádnou horkou novinkou (2011), za skvělou cenu vám nabízí vše podstatné, co od běžné chladničky očekáváte. Elegantní design bílé barvy nezklame žádnou hospodyňku. Pojďme se podívat na parametry spotřebiče.

Obchody, kde koupíte online:

favorite Pridali sme nové recenze na lednice a redakčný výber nejlepší lednice

Rozměry 171x54x60 cm a čistým objemem 175 l (lednice), resp. 62 l (mrazák) patří Beko CSA 29022 spíše k těm menším, což však pro běžnou slovenskou domácnost plně postačuje. Kompaktní rozměry oceníte zvláště v malých panelákových kuchyních.

Podobně mrazící výkon 5 kg/24 hodin není žádné ohromující číslo, ale na rychlé zmrazování většího objemu potravin byste si zřejmě koupili jiný spotřebič. Akumulační doba 18 hodin vaše potraviny bezpečně ochrání i v případě celodenní údržby elektrorozvodné zařízení.

Energetická třída A + už sice nepatří ke špičce, ale odpovídá staršímu modelu a nižší ceně spotřebiče. Spotřeba 257 kWh za rok (resp. cca 0,7 kWh za den) není číslo, které by vám mělo způsobovat vrásky na čele.

Hlučnost 40 dB odpovídá dnešním standardům, nebude vás rušit ani v menších bytech.

Uspořádání

Vnitřek chladničky je přehledně rozdělen na 4 poličky z tvrzeného skla a samostatný box na ovoce a zeleninu. Jeden větší nedělený box je pro někoho výhoda (více prostoru), pro jiného nevýhoda (nemůžete umístit zvláště ovoce a zvlášť zeleninu) - záleží od vašich preferencí.

Podobně mají 4 přihrádky i dvířka chladničky. Spodní je prostornější, vhodná i na větší nádoby.
Regulátor je umístěn trochu nezvykle nahoře uprostřed, což někomu může vadit.

Mrazící část umístěna ve spodní části spotřebiče se skládá ze tří průhledných plastových boxů - vedle dvou zásuvkách třetí představuje zamrazovací zónu.

Mrazák je ve srovnání s chladící částí relativně velká, někdo to ocení, jiný ne.

Dvířka se otevírají napravo. Je možné změnit jejich orientaci a přemístit je na levou stranu, připravte se však, že to nebude robota na pár minut.

Co nás potěšilo a zklamalo

thumb_up

Funkce automatického odmrazování dnes už není ničím neobvyklým, ale pokud jste při svém starém spotřebiči počítali s potřebou pravidelné údržby, zde si ji můžete předem odškrtnout. Antibakteriální úprava těsnění vám pomůže zvýšit trvanlivost uskladněných potravin. A pro běžnou slovenskou domácnost je nezanedbatelnou výhodou vynikající cena.

thumb_down

Plastové boxy a přihrádky na dveřích vyžadují šetrné zacházení. Rovněž madla na dveřích. Pokud si nedáte pozor, časem vám mohou popraskat. Dílenské zpracování chladničky také není na úrovni dražších sester, s přehozením dveří na levou stranu se "díky tomu" dost potrápíte. Občas je spotřebič trochu hlučnější, zejména při startu kompresoru. Vyšším členem domácnosti mohou dělat problém nezvykle nízko umístěné madlo na dveřích chladničky. Návod by mohl být napsán srozumitelnější.

Menší domácnost, malý byt, hluboko do peněženky - to jsou argumenty ve prospěch tohoto spotřebiče. Za tu cenu mnoho srovnatelných alternativ nemáte. Nenáročného zákazníka Beko CSA 29022 nezklame. Počítejte však i s tím, že kompromisy při nákupu obvykle mají nějaké "ale". Ať už budete přemisťovat dvířka nebo řešit polámané plastové prvky, znamená to starosti navíc.

Seznam článků

Jak vybrat nejlepší lednici? Sledujte recenze a testy

Jak vybrat nejlepší lednici? Sledujte recenze a testy

Výběr nové chladničky netřeba brát na lehkou váhu.  J de o spotřebič, který využívá každý člen rodiny a to hned několikrát denně. Ať si vyberete jakoukoliv značku, vaše nová chladnička bude zaručeně mnohem lepší než starý desetiletý model, který aktuálně vlastníte.... Přečíst článek

Vývoj ceny produktu Beko CSA 29022

Podobné produkty


Podělte se o své zkušenosti s tímto produktem, jeho kvalitou, reklamací, či přístupem. Budeme rádi za každou Vaši zkušenost.

Buďte první, kdo přidá zkušenost k produktu Bosch KGV33VW31S

Přidat komentář